Зірка «Ангелів Чарлі» Люсі Лью вперше стала мамою

Зірка «Ангелів Чарлі» Люсі Лью вперше стала мамою


Знаменита голлівудська красуня Люсі Лью, яка в грудні цього року відсвяткує свій 47-й день народження, поділилася першими фотографіями новонародженого сина.

Актриса розповіла своїм шанувальникам, що назвала хлопчика Рокуелл Ллойд.

«Рада представити вам, друзі, нового маленького чоловіка у моєму житті! Ми обидва відчуваємо себе чудово. Я просто обожнюю свого малюка», - розповіла зірка «Ангелів Чарлі».

Первісток Люсі Лью: сурогатна мати і невідомий батькоНовина про те, що актриса стала щасливою мамою прозвучала, немов грім серед ясного неба! Справа в тому, що вона не афішувала той факт, що звернулася за допомогою до сурогатної матері. Про те, що зірка готуватися до появи малюка знали лише його найближчі друзі і тримали цю інформацію в секреті.

Виникає питання: чому талановита американська актриса відмовилася народжувати самостійно? Цілком можливо, що справа її досить значному віці 46 років. Зауважимо, що крім новонародженого Рокуэлла Ллойда у Люсі більше немає дітей. Про батька дитини Люсі замовчує. Вона взагалі рідко і неохоче ділиться з пресою подробицями свого особистого життя. Приватну інформацію доводиться збирати буквально по крихтах.

Серце актриси все ще вільно?За чутками дівчину пов'язували нетривалі стосунки з голлівудським серцеїдом Джорджем Клуні. Слідом за ним Люсі Лью зустрічалася з бізнесменом Ноамом Готтесманом і режисером Заком Хэлмом. У 2004 році було навіть оголошено про заручини, але вона була незабаром розірвані. Останнім бойфрендом азійських красуні був актор Уїлл Маккормак. Їхні стосунки тривали протягом кількох років і завершилися розставанням. На даний момент актриса вільна, тому журналістам і прихильникам залишається лише гадати, хто ж міг стати батьком маленького Рокуэлла.

Читайте також
 • Інформація про вагітність Амаль Клуні виявилася «качкою»
 • Останні новини з життя Принца Гаррі
 • Скандал у зірковому сімействі Джорджа Клуні


 • За словами Люсі, найближчим часом в її плани входить цілком присвятити себе материнським обов'язків. А коли синок трохи підросте актриса повернеться до телевізійного проекту «Елементарно», в якому вона грає міс Джоан Ватсон в тандемі з Джонні Лі Міллером.

  Зірка «Ангелів Чарлі» Люсі Лью вперше стала мамою

  Зірка «Ангелів Чарлі» Люсі Лью вперше стала мамою

  Зірка «Ангелів Чарлі» Люсі Лью вперше стала мамою  Зірки: Джордж Клуні , Джонні Лі Міллер .