Діти Демі Мур

Діти Демі Мур

Демі Мур – одна з небагатьох знаменитостей, яка ніколи не приховувала факти з особистого життя, воліла жити відкрито для всіх, не ховалася від папараці і журналістів. І хоча в біографії американської актриси є чимала кількість подій, які інші вважали за краще б приховати від громадськості, сама зірка анітрохи не соромилася ні темного минулого, ні страждання і депресії, які нещодавно пережила. І що відрізняє Демі Мур від багатьох інших зірок найбільше, так це те, що вони не приховувала ні трьох вагітностей, ні народження дітей.

Демі Мур і її діти


Можна сказати, що особисте життя Демі Мур дуже насичена. Актриса встигла три рази побувати в офіційному шлюбі. Як показує життєвий досвід, друге заміжжя стало для неї найбільш плідним. І хоча багато хто досі задаються питанням, скільки дітей у Демі Мур, актриса досить часто представляє загальної уваги своїх трьох чарівних доньок – Румер, Скаут і Талулу.
Демі Мур і Брюса Вілліса прожили в шлюбі тринадцять років, що дозволило їм народити трьох дітей. Все сімейство не раз у повному складі виходило на червону доріжку, з'являлося на прем'єри фільмів і вручення премій. Здавалося б, таку дружну і міцну сім'ю нічого не могло зруйнувати. Проте долі двох акторів все ж розійшлися, після чого Мур зійшлася з Ештоном Катчером, який молодший за неї на шістнадцять років. Дочки актриси залишилися жити з нею, але і з батьком підтримують тісний зв'язок.
На сьогоднішній день скандал відмови дітей Демі Мур від своєї матері нашумів у всіх куточках світу. Переживає глибоку депресію після розриву з Катчером з-за його зради , Демі наполегливо шукала підтримки у своїх чад. Але у відповідь отримала лише повідомлення з суду про те, що діти потребують від матері повного спокою.
Читайте також
 • Сімейство Катчер і Куніс перестають приховувати свою доньку
 • Брюс Вілліс став ламберсексуалом?
 • Зростання Арнольда Шварценеггера

 • Тому охарактеризувати стосунки актриси з дітьми можна, як складні.
  Діти Демі Мур

  Діти Демі Мур

  Діти Демі Мур

  Діти Демі Мур

  Діти Демі Мур

  Діти Демі Мур

  Діти Демі Мур

  Діти Демі Мур

  Діти Демі Мур

  Зірки: Ештон Катчер , Демі Мур , Брюс Вілліс .