Діти Дженніфер Лопес

Діти Дженніфер Лопес

Нерідко діти знаменитостей стають темою для обговорення журналістами та жовтою пресою. Папараці готові віддати мільйони, щоб зробити хоча б пару знімків, а редактори популярних журналів неймовірно щедрі навіть за пару рядків. Однак далеко не всі зірки виставляють своїх чад напоказ. Одним з таких належить знаменита американська співачка і актриса Дженніфер Лопес , яка змогла приховувати своїх двійнят практично шість років.
У 2008 році у, здавалося б, щасливою зіркової пари Дженніфер Ло і Марка Ентоні з'явилися на світ довгоочікувані різностатеві близнюки Макс і Емма. На той момент багато поставили на співачці клеймо бездітною. Деякі продовжували задаватися питанням, чи є діти у Дженніфер Лопес. Адже карколомна зірка змогла народити дітей лише тридцять сім років. До того ж, Лопес зарекомендувала себе сексуальною і пристрасною, завдяки чому складно було повірити в тривалі стосунки зірки з чоловіками взагалі, а вже про шлюб та сім'ю мови і не йшло.
На жаль, сім'я Дженніфер Лопес і Марка Ентоні протрималося всього шість років, після чого пара оголосила про розлучення. Проте співачка не позбавила батька своїх дітей права бачитися з двійнятами.

Дженніфер Лопес з дітьми


Діти Дженніфер Лопес далися зірці дуже важко. Виносити і народити двійню – вже героїчний вчинок. А ще треба виховати і виростити. До того ж, Макс і Емма буквально з народження заявили себе як справжні шибеники і непосиди. Тим не менш, як говорить сама Джей Ло, всі сльози і нерви, які вона витратила в перші роки після пологів, окупилися необмеженою кількістю любові і ласки, отриманих нею від улюблених чад. Дженніфер Лопес проводить з дітьми багато часу, незважаючи на велику завантаженість зйомками.
Читайте також
 • На Дженніфер Лопес в делікатному місці порвався сяючий концертний костюм!
 • Дженніфер Лопес поділилася новинами у популярному ток-шоу
 • Мама Дженніфер Лопес вразила користувачів інтернету

 • Нерідко близнюки супроводжують маму в турне, хоч часто ця інформація прихована від папараці.
  Діти Дженніфер Лопес

  Діти Дженніфер Лопес

  Діти Дженніфер Лопес

  Діти Дженніфер Лопес

  Діти Дженніфер Лопес

  Діти Дженніфер Лопес

  Діти Дженніфер Лопес

  Діти Дженніфер Лопес

  Діти Дженніфер Лопес

  Зірки: Марк Ентоні , Дженніфер Лопес .