Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Діти Анджеліни Джолі

31-01-2016, 18:57
1032
0
Діти Анджеліни Джолі

Імена дітей Анджеліни Джолі фігурують у пресі майже так само часто, як і імена їхніх зіркових батьків. Популярність актриси і продюсера, місіонера і посла доброї волі ООН накладає свій відбиток – папарацці і шанувальники пильно стежать за кожним кроком всієї її сім'ї. Втім, в її історії і справді є чому повчитися. Далеко не кожна жінка здатна бути успішною в кар'єрі, і турботливою матір'ю не тільки для своїх, але і для прийомних дітей. Нагадаємо, що на кінець 2015 року у актриси їх семеро.

Прийомні діти Анджеліни Джолі і Бреда Пітта • Меддокс Джолі-Пітт . Народився 5 серпня 2001 року. Першого дитини Джолі всиновила в березні 2001 року. Рішення прийшло до неї під час зйомок картини «За межею», які відбувалися в Камбоджі. На той момент легендарна актриса вже була під враженням катастрофи країн третього світу і брала активну участь в гуманітарних місіях. В одній з експедицій, у притулку вона познайомилася з Меддоксом, якому тоді ще не було і року.

 • Захара Джолі-Пітт . Народилася 8 січня 2005 року. Була удочерена під час гуманітарної місії Анджеліни в Ефіопію. Сьогодні чутки і відомості розділяються. Одні свідчать, що рідна мати дівчинки померла від Сніду. Однак інші нещодавно нібито привідкрили таємницю смутку актриси»: друга з усиновлених дітей Анджеліни Джолі хоче повернутися додому і жити зі своєю біологічною матір'ю, яка вже начебто навіть готує відповідні документи, щоб забрати доньку.

 • Пакс Тьєн Джолі-Пітт . Народився 29 листопада 2003 року у В'єтнамі. Цього Джолі усиновила дитину вже разом з Піттом 5 березня 2007 року. За даними біологічна мати хлопчика померла майже відразу після його народження, а він був відправлений у притулок.

 • Мусса Джолі-Пітт . Останній із прийомних дітей Анджеліни Джолі і Бреда Пітта потрапив у сім'ю в лютому 2015 року в 2-х річному віці. Маленького сирійського сироту актриса зустріла в таборі біженців, розміщених у Туреччині. Історія його життя сильно зворушила Енджі.


 • Рідні діти Анджеліни Джолі і Бреда Пітта • Шайло Нувель Джолі-Пітт . Народилася 27 травня 2006 року. Вперше завагітніла актриса у відносинах з Піттом. На той момент у неї вже було двоє прийомних дітей. Рятуючись від переслідування, зоряна пара поїхала в Намібії. Там, у Свакопмунде і народилася Шайло. Ім'я її взято з Біблії, в перекладі означає «мирна». Дуже характерно для Джолі, чи не так? Окремо варто розповісти про те, що перші знімки Шайло пара продала журналу People і Hello! за 10 мільйонів доларів. Кошти були переведені на благодійність.

 • Вів'єн Маршелін і Нокс Леон Джолі-Пітт . Народилися 12 липня 2008 року. Мабуть Всесвіт дійсно благоволить талановитої актрисі і продюсеру, бо, незважаючи на те, що до 2008-го у сім'ї було четверо дітей, Енджі народила двійнят . Як і у випадку з Шайло, рідні діти Анджеліни Джолі з самого народження взяли участь у благодійності – їх перші фотографії були продані пресі за 14 мільйонів доларів, які відразу ж попрямували до фон The Jolie-Pitt Foundation.


 • Скільки років дітям Анджеліни Джолі?


  У 2015 році Меддоксу виповнилося 14 років, Паксу – 12 Захарі – 10 Шайло – 9 Вів'єн і Ноксу – 7 Мусі – 3.

  Анджеліна Джолі про виховання дітей


  Завдяки величезному досвіду зірці є що сказати про виховання. Так, наприклад, вона вважає, що не можна економити на освіті. Вчителі формують майбутнє дітей, тому й підходити до цього процесу вони повинні з усією відповідальністю. А це буде неможливо при мізерній оплаті праці.
  Читайте також
 • Що відбувається з вагою Анджеліни Джолі?
 • Анджеліна Джолі і Бред Пітт обговорили умови розлучення
 • Дженніфер Еністон не хоче дружби між колишнім чоловіком та Джастіном Теру

 • Ще одне враження, якими ділилася актриса: народження дітей – це добрий привід пробачити своїх батьків. У її житті ситуація склалась невтішна: Анджеліна 10 років не спілкувалася зі своїм батьком, оскільки була на нього ображається за те, що той кинув матір. «Поява власних дітей багато змушує переосмислити і ставить на свої місця», – ділиться зірка.
  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Зірки: Бред Пітт , Анджеліна Джолі .
  Читайте також
  Нарядні сукні на випускний в дитячому саду
  Нарядні сукні на випускний в дитячому саду
  Всі маленькі дівчатка хочуть побувати принцесами і надягти чудове пишне плаття. Тому сьогодні дуже часто саме такі сукні купують мами своїм донькам
  Діти Одрі Хепберн
  Діти Одрі Хепберн
  Про великій американській актрисі Одрі Хепберн знають усі, адже вона була талановитою жінкою, яка подарувала світові стільки світла в чудових фільмах
  Діти Ніколь Кідман
  Діти Ніколь Кідман
  Щоб відчути всі радощі материнства актрисі Ніколь Кідман довелося багато чого пережити – позаматкову вагітність, втрату дитини, усиновлення,
  Меган Фокс з дітьми
  Меган Фокс з дітьми
  Голлівудська актриса Меган Фокс на сьогоднішній день є мамою двох чарівних синів. У хлопчиків різниця у віці всього два роки, і обидва вони, як
  Син Арнольда Шварценеггера
  Син Арнольда Шварценеггера
  Арнольд Шварценеггер – це не лише популярний голлівудський актор і накачаний хлопець, але і успішний політик, батько чотирьох дітей і до недавнього
  Діти Мадонни
  Діти Мадонни
  Незважаючи на те, що Мадонна – це особистість епатажна і ексцентрична, і її біографія сповнена скандалів, вона є зразковою матір'ю. У сім'ї поп-діви