Діти Анджеліни Джолі

Діти Анджеліни Джолі

Імена дітей Анджеліни Джолі фігурують у пресі майже так само часто, як і імена їхніх зіркових батьків. Популярність актриси і продюсера, місіонера і посла доброї волі ООН накладає свій відбиток – папарацці і шанувальники пильно стежать за кожним кроком всієї її сім'ї. Втім, в її історії і справді є чому повчитися. Далеко не кожна жінка здатна бути успішною в кар'єрі, і турботливою матір'ю не тільки для своїх, але і для прийомних дітей. Нагадаємо, що на кінець 2015 року у актриси їх семеро.

Прийомні діти Анджеліни Джолі і Бреда Пітта • Меддокс Джолі-Пітт . Народився 5 серпня 2001 року. Першого дитини Джолі всиновила в березні 2001 року. Рішення прийшло до неї під час зйомок картини «За межею», які відбувалися в Камбоджі. На той момент легендарна актриса вже була під враженням катастрофи країн третього світу і брала активну участь в гуманітарних місіях. В одній з експедицій, у притулку вона познайомилася з Меддоксом, якому тоді ще не було і року.

 • Захара Джолі-Пітт . Народилася 8 січня 2005 року. Була удочерена під час гуманітарної місії Анджеліни в Ефіопію. Сьогодні чутки і відомості розділяються. Одні свідчать, що рідна мати дівчинки померла від Сніду. Однак інші нещодавно нібито привідкрили таємницю смутку актриси»: друга з усиновлених дітей Анджеліни Джолі хоче повернутися додому і жити зі своєю біологічною матір'ю, яка вже начебто навіть готує відповідні документи, щоб забрати доньку.

 • Пакс Тьєн Джолі-Пітт . Народився 29 листопада 2003 року у В'єтнамі. Цього Джолі усиновила дитину вже разом з Піттом 5 березня 2007 року. За даними біологічна мати хлопчика померла майже відразу після його народження, а він був відправлений у притулок.

 • Мусса Джолі-Пітт . Останній із прийомних дітей Анджеліни Джолі і Бреда Пітта потрапив у сім'ю в лютому 2015 року в 2-х річному віці. Маленького сирійського сироту актриса зустріла в таборі біженців, розміщених у Туреччині. Історія його життя сильно зворушила Енджі.


 • Рідні діти Анджеліни Джолі і Бреда Пітта • Шайло Нувель Джолі-Пітт . Народилася 27 травня 2006 року. Вперше завагітніла актриса у відносинах з Піттом. На той момент у неї вже було двоє прийомних дітей. Рятуючись від переслідування, зоряна пара поїхала в Намібії. Там, у Свакопмунде і народилася Шайло. Ім'я її взято з Біблії, в перекладі означає «мирна». Дуже характерно для Джолі, чи не так? Окремо варто розповісти про те, що перші знімки Шайло пара продала журналу People і Hello! за 10 мільйонів доларів. Кошти були переведені на благодійність.

 • Вів'єн Маршелін і Нокс Леон Джолі-Пітт . Народилися 12 липня 2008 року. Мабуть Всесвіт дійсно благоволить талановитої актрисі і продюсеру, бо, незважаючи на те, що до 2008-го у сім'ї було четверо дітей, Енджі народила двійнят . Як і у випадку з Шайло, рідні діти Анджеліни Джолі з самого народження взяли участь у благодійності – їх перші фотографії були продані пресі за 14 мільйонів доларів, які відразу ж попрямували до фон The Jolie-Pitt Foundation.


 • Скільки років дітям Анджеліни Джолі?


  У 2015 році Меддоксу виповнилося 14 років, Паксу – 12 Захарі – 10 Шайло – 9 Вів'єн і Ноксу – 7 Мусі – 3.

  Анджеліна Джолі про виховання дітей


  Завдяки величезному досвіду зірці є що сказати про виховання. Так, наприклад, вона вважає, що не можна економити на освіті. Вчителі формують майбутнє дітей, тому й підходити до цього процесу вони повинні з усією відповідальністю. А це буде неможливо при мізерній оплаті праці.
  Читайте також
 • Що відбувається з вагою Анджеліни Джолі?
 • Анджеліна Джолі і Бред Пітт обговорили умови розлучення
 • Дженніфер Еністон не хоче дружби між колишнім чоловіком та Джастіном Теру

 • Ще одне враження, якими ділилася актриса: народження дітей – це добрий привід пробачити своїх батьків. У її житті ситуація склалась невтішна: Анджеліна 10 років не спілкувалася зі своїм батьком, оскільки була на нього ображається за те, що той кинув матір. «Поява власних дітей багато змушує переосмислити і ставить на свої місця», – ділиться зірка.
  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Діти Анджеліни Джолі

  Зірки: Бред Пітт , Анджеліна Джолі .