Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Ознаки викидня на ранньому терміні

Ознаки викидня на ранньому терміні

17-09-2014, 22:31
2223
0
Ознаки викидня на ранньому терміні
Не рідкісними є випадки викиднів під час вагітності. Раннім викиднем називають викидень на терміні вагітності до 12 тижнів. У більшості випадків відбуваються так, що жінка навіть не знає, що вона вагітна (термін до 4 тижнів), а викидень приймає за рано почалися і рясні місячні. Але болючі відчуття супроводжують викидень в будь-якому випадку, чи знаєте ви про те, що вагітні чи ні.
Викидень до 12 тижня може відбутися через гормонального збою, що є найбільш частою причиною. Раніше зроблені аборти можуть сприяти невиношуваності на ранньому терміні, запальні процеси в матці, травми і стресові ситуації можуть спровокувати викидень на даному етапі.

Викидень на ранньому терміні проходить у кілька етапів. Перші два етапи - ще оборотний процес і при своєчасному зверненні до лікаря, вагітність можна зберегти і народити здорового малюка. Не пускайте на самоплив просте нездужання, воно може виявитися не таким вже простим. Якщо у вас є постійний партнер, ніколи не виключайте можливість того, що ви вагітні і вам потрібна допомога.
Перший етап характеризується несильним болем внизу живота, іноді спостерігаються незначні виділення з піхви . На другому етапі до цих симптомів додається слабкість і втома, запаморочення. Якщо жінка не спостерігає за своїм станом або ставиться до цього недбало, тони пропустить той момент, коли ще можна все виправити за допомогою правильного медикаментозного лікування. Останні етапи - аборт в ходу і повний аборт, коли матка позбавляється від плоду. Ці два етапи вже незворотні і їм слідують вишкрібання - чистка після викидня.
Чистка після викидня процес не з приємних, але є обов'язковою частиною для збереження здоров'я матері. Залишилися в піхву частини плідного яйця чи оболонки можуть стати причиною запалення або онкології.
Після викидня обов'язково потрібно пройти обстеження, щоб знайти справжню причину того, що сталося. Встановлення причини викидня на ранньому терміні, курс правильного лікування виключать до мінімуму можливість повторення викидня при наступних вагітностях.
Вагітність - це період подвійної відповідальності. Головне в цей час - спостереження за будь-якими змінами в своєму самопочутті. Не завжди погане самопочуття є незворотнім процесом, часто ще можна все виправити, якщо це під час помітити.
Читайте також
Викидень на ранньому терміні
Викидень на ранньому терміні
Симптомами є кров'яні виділення, спазми в животі, коли біль віддає тільки в один бік, біль у животі стає все більш сильною, навіть при відсутності
Медикаментозний Аборт, наслідки медикаментозного аборту
Медикаментозний Аборт, наслідки медикаментозного аборту
Для застосування медикаментозного аборту терміни вагітності дуже важливі, так як його можна робити тільки до 8 тижнів вагітності, або 63 днів після
Причини мимовільного викидня: як уникнути цього?
Причини мимовільного викидня: як уникнути цього?
Мимовільне переривання вагітності до 28 тижнів лікарі називають викиднем. Для пари, вже настроившейся стати батьками, це важке випробування.
Що потрібно знати про абортивних таблетках?
Що потрібно знати про абортивних таблетках?
Абортивні таблетки вважаються альтернативою хірургічному аборту. Даний метод переривання вагітності використовується термін до 7 тижнів з
Болі внизу живота під час вагітності: чи варто турбуватися?
Болі внизу живота під час вагітності: чи варто турбуватися?
Якщо в організмі щось болить - це, як правило, перша ознака того, що щось в ньому не так. Тим більше, коли мова йде про організмі вагітної жінки. ...
Передчасні пологи: причини та поведінка вагітної
Передчасні пологи: причини та поведінка вагітної
Очікування народження дитини - радісна подія в житті жінки, але іноді виникає страх народити раніше покладеного терміну, а «скоріше» не хочеться