Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Перші ознаки вагітності після зачаття

17-09-2014, 23:02
997
0
Перші ознаки вагітності після зачаття
Хтось чекає їх з радістю і завмиранням серця, вже уявляючи себе з підрослим животиком замислюючись про здоровий спосіб життя і про те, які вітаміни приймати при вагітності ? Ну а хто-то з жахом і тривогою в душі жене від себе ці думки, всіляко опираючись цього.

Існує ряд ранніх ознак, правда швидше, можливих, ніж достовірних, за якими можна побічно судити і найчастіше в сукупності, про початок вагітності.

Отже, перші ознаки вагітності після зачаття і як визначити перші дні вагітності:
Базальна температура. Затримкою місячних на пару днів не вважається патологією, так і стовідсотковою гарантією вагітності теж не є, а от якщо в ці дні базальна температура тримається вище 37 то вагітність можлива. Важливо - правильно вимірювати температуру, в одне і теж час, бажано вранці, відразу після пробудження.
Хворобливе зміна в грудях. З цим все дуже індивідуально. У багатьох жінок груди болить у другій половині менструального циклу, а у деяких болючість і невелике збільшення проявляється першою ознакою вагітності. Зазвичай, під час справжньої вагітності груди набухає і болить до 6-7 тижня практично у всіх жінок.
З боку сечовиділення жінка може відчувати прискорене сечовипускання ближче до шостому тижні вагітності.
Що стосується змін з боку серцево-судинної системи, то на ранніх термінах артеріальний тиск у вагітних залишається в межах норми і якщо жінка здорова, то воно ніяк себе не проявляє.Перші ознаки вагітності після зачаття можна сказати класичні, це нудота і зміна смакових пристрастей.Нудота при вагітності буває зазвичай вранці, натщесерце. Але може трапитися і протягом дня, навіть раптово, у відповідь на подразнення слизової ароматами, запахами, неприємними або раніше приємними смаками. Нудота, не є абсолютною ознакою вагітності. Можливо це всього лише отруєння або, наприклад, захворювання шлунка.Зміна смакових пристрастей, відчуття печії та переповненого шлунка, таке трапляється часто задовго до затримки місячних. Причому, не обов'язково жінка повинна хочуть їсти солоний огірок або полуниці, це може проявлятися у вигляді бажання з'їсти незвичайне поєднання продуктів або відмови від звичних, улюблених страв, напоїв, у тому числі чаю, кави.
З боку шлунково-кишкового тракту зміни можуть проявлятися у вигляді закрепів або навпаки розлади з 4-6 тижні вагітності.
Перші ознаки вагітності після зачаття можуть проявляти себе і з боку нервової системи у вигляді швидкої стомлюваності або навпаки припливу енергії, легкої дратівливості і проблем зі сном у вигляді підвищеної сонливості або безсоння.
Сльозливість і дратівливість проявляють себе як результат гормональних змін.
До найбільш надійним ознаками вагітності слід віднести своєчасне відсутність місячних, при регулярному менструальному циклі. Хоча і його слід підтвердити тестом на вагітність, визначив рівень ХГЛ в сечі жінки, який повинен показати правильний результат вже з першого дня затримки.
Якщо тут є сумніви, тоді потрібно здати кров на ХГЛ в лабораторію, де напевно підтвердять наявність вагітності.
У будь-якому випадку, інтрига не буде тривати довго і незабаром все стане остаточно відомо про цікавому положенні, головне, щоб ситуація вирішилася на користь бажань самої жінки.
Читайте також
Вагітна я?
Вагітна я?
Як зрозуміти, чи вагітна я? Цим питанням рано чи пізно задається кожна з нас. Сьогодні ми розповімо вам про достовірних і непрямих ознаках
Ознаки вагітності на 2 тижні
Ознаки вагітності на 2 тижні
Жінки, які планують вагітність, з нетерпінням кожен місяць чекають затримки місячних. Але до затримки ще далеко , а так хочеться швидше дізнатися,
Ознаки вагітності до місячних
Ознаки вагітності до місячних
Багато жінки з нетерпінням чекають чергової затримай, щоб підтвердити свої перші відчуття настання вагітності. Інші ж не помічають зовсім свого
Ознаки зачаття
Ознаки зачаття
Жінки, які мріють випробувати щастя материнства, затамувавши подих чекають затримки місячних. Але 2 тижні - це так довго, і тягнутися вони цілу
Ознаки вагітності - тиждень
Ознаки вагітності - тиждень
Двушка, планують довгоочікувану вагітність так і не терпиться дізнатися, чи відбулося зачаття. Багато намагаються знайти найменші прояви вже на
Ознаки вагітності на ранніх термінах до затримки
Ознаки вагітності на ранніх термінах до затримки
Вагітність, особливо, коли вона очікувана і планована - це завжди надзвичайна радість для майбутніх батьків. Тоді вони хочуть побачити симптоми