Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Причини передчасних пологів

17-09-2014, 23:02
2395
0
Причини передчасних пологів
Чим краще догляд за жінкою під час вагітності, тим менше ризик передчасних пологів .
Існує безліч різних чинників, що провокують передчасні пологи. Але виключивши їх, можна збільшити шанс благополучної вагітності.
Безсумнівно, потрібно змінити спосіб життя вагітної , кинути палити, причому до початку вагітності, повірте не дуже естетично виглядають палять вагітні жінки. Не вживати алкогольні напої та наркотики. Надмірне збільшення ваги також не показник гарного протікання вагітності. Вага повинна бути в межах норми, тобто збільшитися на 10-15 кг.

Не слід перевтомлюватися на роботі, так як це може призвести до передчасних пологів .

Варто відмовитися від статевих стосунків протягом останніх 2-3 місяців вагітності, якщо у вас є які-небудь загрози, адже під час оргазму можливі скорочення матки, що може призвести до передчасних пологів.
Потрібно стежити за гормональним рівновагою, так як це теж є причиною запізнілих і передчасних пологів. Зазвичай лікар прописує гормональні препарати для підтримки рівноваги.

Функціональна недостатність шийки матки ще одна з причин передчасних пологів, для її усунення слід накласти круговий шов на шийку. За кілька днів до наміченого терміну пологів шви знімають.
Нервові зриви при вагітності також може позначитися на перебігу вагітності, так як стрес впливає несприятливо на вагітність. Хронічні захворювання слід вчасно лікувати, щоб надалі це не відбилося на вагітності.
Безсумнівно, якщо вагітній жінці менше 17 років, у неї є ризик передчасних пологів, тому потрібно дотримуватися оптимальне харчування вагітної жінки і проводити медичне обстеження.

Пологи після 35 років теж можуть викликати передчасні пологи. У віці 35 років і старше жінкам слід збалансовано харчуватися, виключати стресові ситуації, а також обстежитися і бути під постійним медичним наглядом.
Жінки з багатоплідною вагітністю практично завжди народжують на 3 тижні раніше поставленого терміну. Тому під час вагітності слід приділяти особливу увагу жінці, її здоров'ю та здоров'ю майбутнього малюка.
Однак іноді трапляється, що явних ризиків для передчасних пологів не виникало, а здорова жінка народжує на багато раніше поставленого терміну.
Чим більше часу дитина проведе в утробі матері, тим більше шансів у нього вижити і бути здоровим.
Читайте також
Відходження слизової пробки перед пологами
Відходження слизової пробки перед пологами
Пробка з товстого шару слизу, що закриває отвір шийки, при наближенні пологів зміщується і спостерігається відходження слизової пробки . Це
Вагітність і міома матки
Вагітність і міома матки
Наскільки сумісні міома матки і вагітність ? Це питання хвилює багатьох жінок, як уже знаходяться в стані вагітності, так і планують її в
Передчасні перейми: як бути?
Передчасні перейми: як бути?
Зараз багато дітей народжується до терміну, до того ж з надто малою вагою. Протистояти цьому іноді вдається простими засобами. Сигнали про
Ознаки підтікання навколоплідних вод
Ознаки підтікання навколоплідних вод
Під час вагітності жінка заново пізнає себе, чуйно прислухається до свого організму, щоб звести до нуля всі ризики і проблеми. У вагітної жінки
Передчасні пологи: причини та поведінка вагітної
Передчасні пологи: причини та поведінка вагітної
Очікування народження дитини - радісна подія в житті жінки, але іноді виникає страх народити раніше покладеного терміну, а «скоріше» не хочеться
Резус конфлікт при вагітності
Резус конфлікт при вагітності
Оскільки у 75% людей в еритроцитах крові є білок, який називається Rh, їх тип крові вважається Rh-позитивним. У15% цього білка немає, тому їх тип