Несправжня вагітність у жінок: симптоми

Несправжня вагітність у жінок: симптоми
На жаль, деякі жінки стикаються з таким поняттям як помилкова вагітність . Це таке явище, коли жінка вважає, що вагітна, але такі висновки хибні. Фахівці таку вагітність ще називають істеричною вагітністю.

Як правило, вона виявляється у тварин, і раніше спостерігалася у однієї жінки з 25 вагітних. На сьогоднішній день ця цифра має менший показник, за рахунок того, що завдяки вдосконаленню техніки, за майбутніми мамами, можливо, проводити ретельне спостереження.
Помилкова вагітність , як правило, має ознаки, які дуже схожі на симптоми цієї вагітності. Це затримка місячних або мізерні виділення. При цьому до тих пір, поки несправжня вагітність не пройде, менструальний цикл не відновиться. У багатьох випадках жінка може відчувати блювоту, нудоту, збільшення молочних залоз. Може також почати рости живіт і збільшуватися вагу. Іноді навіть жінки з усією впевненістю стверджують, що відчувають рух плоду.

Причин, за якими може виникнути хибна вагітність кілька. Найчастіше, несправжня вагітність виникає внаслідок сильних емоцій, які переживає жінка при думці про майбутню дитину. Такі жінки мають сильне бажання мати або не мати дітей. Боязнь того, що час для дітонародження закінчується, почуття, що вагітність допоможе зберегти стосунки, почуття страху, що вагітність може не настати, все це також може вплинути на появу такого явища як несправжня вагітність у жінок.

Для того, що б виявити помилкову вагітність, проводиться внутрішнє обстеження і тест на вагітність. Докладніше про тести можна прочитати тут . При першому відвідуванні жінкою лікаря, у випадку, коли виникають сумніви, доктор може призначити проведення деяких аналізів, які допоможуть не тільки визначити наявність плода, але виявити деякі захворювання. Дані захворювання можуть бути поштовхом, коли з'являється несправжня вагітність у жінок . Це може бути позаматкова вагітність, виникнення деяких пухлин в тазової області, а також порушення ендокринної системи.
Що стосується лікування помилкової вагітності, то, як правило, в ньому немає необхідності. Жінка перебуває в стані шоку, коли дізнається, що вагітності немає. В цьому випадку необхідна підтримка рідних і близьких.
Але іноді підтримки мало, і необхідно вдатися до допомоги фахівця, такого як психіатр або психолог. Коли жінці говорять про те, що вагітності немає, нормальною реакцією стає недовіру, яке може перерости в легкий гнів. У цьому випадку лікар повинен підтримати і пояснити, що вагітність настане, тільки не зараз. Як правило, така розмова необхідний і жінка заспокоюється. Інша справа, коли майбутня мама часто страждає від депресії, має місце маніакальної поведінки. Тут на допомогу обов'язково приходить психіатр, який допоможе привести жінку до нормальних думок. Іноді навіть вдаються до сеансу гіпнозу, для того, що б зменшити розмір живота.
Як правило, у жінки, яка вже зазнала помилкову вагітність , другий раз такий діагноз не виявляється.