Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Народні прикмети про вагітність

17-09-2014, 23:09
1733
0
Народні прикмети про вагітність
Вагітність і нервові зриви йдуть рука об руку і потрібно берегти себе від цього. У всі часи існував незримий кодекс, метою якого було захистити майбутню маму від хвилювань і навантажень. Деякі тези з цього кодексу, ще їх називають прикметами, збереглися донині. Перерахую деякі прикмети про вагітність .
Пороги і перехрестя
Не можна зупинятися на порозі або перехресті. Адже поріг - це найвідоміше місце переходу з нашого світу в інші реальності. Як і на кожному перехресті, межі або межі, там вирують вітри інших вимірів і можна підчепити яку-небудь заразу.
Сліди
Взуття, вірніше - слід, який залишає людина, вважався вмістилищем його сили. Вирушаючи в тривалі походи, вагітна повинна йти слід у слід за родичами, тоді вона не втомиться. Навіть короткий час не можна йти слідом за хворим, потворним, а то і дитина буде такою ж.
Ношені туфлі
Вагітна повинна носити взуття щасливих людей, вважалося, що стара взуття «зберігає силу» людини, що її носив. Не рекомендувалося купувати нове взуття, адже вона більш схильна до впливу злих сил. Ще вірили, що якщо вагітна буде носити нові туфлі, то дитина народиться безсилим чи кульгавим.

Чистити взуття
Вагітним не можна чистити взуття! Якщо жінка чистить черевики, нехай навіть чоловікові, у неї може народитися дитина з плямами того кольору, в який була пофарбована взуття.
Напої
В будь-який з напоїв, які п'є вагітна, потрібно класти срібний хрест, особливо - в мед і квас. Ці рідини використовують злидні, щоб викликати важкі пологи.
Полювання
Якщо чоловік майбутньої матері за професією мисливець (або захоплюється полюванням), він не повинен протягом всієї вагітності нікого вбивати. Вбивство тварин і птахів віщує важкі пологи, адже душі загиблих живих істот будуть мстити за свою смерть.
Мотузка, сокиру і кількість
Ці предмети вважалися символами «ганебної смерті». Вірили, що не можна переступати мотузку ВАГІТНОЇ, так як дитина може народитися з петлею на шиї або закінчити дні з петлею на шиї. Ще вважалося, що дитина може мати хвороби легенів, пов'язані з ядухою. Іншим предметом ганебної страти була сокира. Не можна не тільки переступати через сокиру, але й тримати його в руках, рубати м'ясо, капусту, дрова, а то дитина народиться з розрубаною» губою. Заборонено переступати через кількість, а то дитину посадять на кол. Ще не можна переступати через граблі, а то дитина буде без пальців.
Мити піч
Вагітна не повинна мити духовку або піч зсередини, так як дитя може народитися удушенным. Адже у пічці мешкає скільки завгодно злих сутностей, а особливо - відьми, що потрапляють в піч через пічну трубу.
Рукоділля
В'язка, плетущая або завязывающая вузли жінка буде мати нещасливе дитя. За аналогією з забороною на в'язання можна і шити, особливо у великі свята. Якщо мати багато шиє, дитина буде «з пришитим мовою», тобто буде мати проблеми з мовою або важке життя.
Враховуючи те, що прикмети зароджувалися серед простого народу, а селянки в'язали і шили майже весь час, зрозуміло, що така прикмета спочатку відводить нещасливу долю селянським дітям. Аристократія ж не займалася рукоділлям, особливо під час вагітності. У дворян існували й інші прикмети: малювати фарбами під час вагітності - мати Щасливого сина. Ще вважалося корисним співати - це теж обіцяє щастя і здоров'я дитині. А якщо часто дивитися на квіти, то дитя народиться красивим.
Волосся
З поняттям сили були пов'язані ще й волосся. Ось чому в період вагітності заборонялося стригтися. Побоювалися, що дитина буде лисим.
Неможливо перелічити всі прикмети, тим більше що багато хто з них відверто фантасмагоричні. Головне - пам'ятати, що будь-яка прикмета про вагітність оберігає майбутню матір від психологічних перевантажень. І якщо жінка сама собі придумає прикмету, наприклад, буде носити талісман, то її марновірство потрібно поважати. Раджу ознайомиться з міфами про вагітність думаю вам буде корисно почитати. І тоді все точно буде ОК!
Читайте також
Несправжня вагітність у жінок: симптоми
Несправжня вагітність у жінок: симптоми
На жаль, деякі жінки стикаються з таким поняттям як помилкова вагітність . Це таке явище, коли жінка вважає, що вагітна, але такі висновки хибні.
Можна при вагітності носити підбори?
Можна при вагітності носити підбори?
Якщо жінка чекає дитину, то її в першу чергу повинно хвилювати те, як високі каблуки позначаться на процесі вагітності, а не те, як вона буде
Підбори при вагітності: варто чи ні ?
Підбори при вагітності: варто чи ні ?
Будь-яка жінка завжди замислюється про те, як вона виглядає, як її сприймають не тільки близькі люди, але і малознайоме оточення. Їй хочеться бути
Борова матка при плануванні вагітності
Борова матка при плануванні вагітності
Ви з чоловіком вирішили завести дитину, адже процес відтягування цього щасливого моменту триває вже кілька років. Але зараз ви твердо вирішили, що
Весілля під час вагітності
Весілля під час вагітності
Причин, за якими пара вирішує зареєструвати свої відносини, існує безліч. Одна з них - це вагітність жінки. Деякі, особливо люди старшого віку,
Вплив алкоголю на організм вагітної жінки і її плоду
Вплив алкоголю на організм вагітної жінки і її плоду
Багато жінок мріють стати мамами. Вагітність, як правило, не завжди буває запланованої і може настати несподівано. Тому, коли дізнаються, що вагітні,
Додати
Коментарі (0)