Базальна температура після овуляції, якщо відбулося запліднення

Базальна температура після овуляції, якщо відбулося запліднення
Графік базальної температури ведуть багато дівчат, які мріють про настання вагітності. Якщо скрупульозно записувати отримані значення, через 3 або трохи більше місяців можна з відносною впевненістю стверджувати, коли у дівчини настає овуляторний період, оскільки в цей час відбувається помітний стрибок базальної температури.
Виявивши таким чином момент, найбільш сприятливий для статевих стосунків з чоловіком, дівчата і жінки прикладають багато зусиль, щоб якомога швидше почути заповітну фразу «Ви вагітні!». Продовжуючи вести все той же графік, майбутня мама може на самих ранніх термінах дізнатися про своє «цікавому» положенні. У даній статті ми розповімо вам, що відбувається з базальною температурою після овуляції у разі, якщо відбулося запліднення, і як визначити, що у вас в животику зародилося нове життя.

Базальна температура в перші дні після зачаття


Зміни базальної температури при заплідненні яйцеклітини дозволяють деяким жінкам запідозрити своє «цікаве» положення, за кілька днів до того, як результат спеціального тесту на вагітність виявиться позитивним. Оскільки значення базальної температури безпосередньо залежить від рівня гормону прогестерону в організмі жінки, саме вона однією з перших реагує на те, що запліднення сталося.
Нерідко дівчата цікавляться, коли базальна температура підвищується після зачаття, і з нетерпінням чекають збільшення її показників на кілька одиниць. Насправді, такого бути не повинно. Навпаки, якщо зачаття відбулося, базальна температура в більшості випадків залишається на тому ж рівні, на якому вона перебувала в овуляторний період, або ж незначно підвищується, але більше не знижується.
Якщо ж в цьому менструальному циклі щаслива подія не настав
Базальна температура після овуляції, якщо відбулося запліднення
приблизно за тиждень до чергових місячних значення цього показника починають знижуватися і досягають свого мінімуму в день, що передує появі кров'янистих виділень.
При зачатті базальну температуру рекомендують продовжувати вимірювати протягом декількох тижнів, оскільки її значення допомагають зрозуміти, чи нормально протікає настала вагітність. В нормі з-за високого рівня прогестерону в крові майбутньої мами її базальна температура не повинна опускатися нижче 370-372 градусів. Якщо ж після запліднення спостерігається зниження показників, це є приводом запідозрити завмирання плоду.