Виділення до затримки при вагітності

Виділення до затримки при вагітності
У більшості випадків жінка починає замислюватися, що чекає дитину, тоді, коли у неї своєчасно не настає чергова менструація. Разом з тим, існують певні ознаки, за допомогою яких можна визначити вагітність ще за деякий час до затримки, зокрема, виділення з піхви.
Ще до передбачуваної менструації можна помітити, що їх характер трохи змінився. У даній статті ми розповімо вам, як можна визначити вагітність на самому початку до затримки по виділеннях, і в якій ситуації потрібно негайно вирушати до лікаря.

Які виділення бувають до затримки при вагітності?


Звичайно, у майбутньої мами після успішного зачаття починають йти густі білі виділення. Вони не викликають свербіння або інших дискомфортних відчуттів і не мають стороннього запаху. Такі виділення будуть тривати протягом всієї вагітності і лише перед пологами їх характер зміниться – вони стануть більш водянистими і матимуть дещо іншу консистенцію.
Якщо такі виділення заподіюють жінці певні незручності, необхідно проконсультуватися з лікарем, так як в деяких випадках вони можуть вказувати на розвиток ІПСШ. У разі настала вагітності вони можуть бути дуже небезпечні для репродуктивної системи жінки і сприяти її невиношування .
Також на ранніх термінах вагітності до затримки нерідко починаються кров'янисті виділення. Вони можуть, як свідчити про неблагополуччя в жіночому організмі, так і бути варіантом фізіологічної норми.
Приблизно на шостий день після запліднення плодове яйце впроваджується в слизову оболонку матки. Внаслідок цього у жінки при настала вагітності з'являються незначні коричневі виділення
Виділення до затримки при вагітності
до затримки. У деяких випадках майбутня мама їх не помічає, якщо вони являють собою слабкий жовтуватий слід на щоденній прокладці.
У нормі такі виділення можуть мати місце до 2-3 місяці. Лікувати їх не потрібно, оскільки вони є варіантом фізіологічної норми. Також коричнюваті виділення на перших тижнях вагітності до затримки пов'язують з підвищеним тонусом матки, розвитком плодового яйця поза її порожнини або загостренням ерозії. При необхідності зберегти настала вагітність у всіх цих випадках слід звернутися до лікаря для проведення необхідних обстежень та призначення відповідного лікування.