Цифровий тест на вагітність

Цифровий тест на вагітність
Кожна молода жінка, у якої з'явилися перші підозри, що вказують на можливу вагітність, хоче якомога швидше розвіяти свої сумніви. Безумовно, самим вірним способом для цього є звернення до лікаря-гінеколога, однак, сучасна медицина також пропонує кілька методів, що дозволяють підтвердити або виключити можливу вагітність прямо в домашніх умовах.
Однією з останніх розробок є цифровий тест на вагітність. Цей пристрій дає можливість з високою точністю встановити, чи дійсно молода жінка чекає дитину, навіть до затримки місячних. Крім того, такий електронний тест на вагітність є багаторазовим, що дозволяє майбутній мамі ще раз перевірити отриманий результат.

Чи може електронний тест на вагітність помилятися?


Безумовно, електронний тест, як і будь-яке інше пристрій, може помилятися. Між тим, саме цей спосіб дозволяє раніше інших визначити, чи є в матці плодове яйце, з максимально високою точністю. Як правило, починаючи з першого дня затримки місячних, подібні пристрої дають правильну відповідь у 999% випадків.
Згідно інструкції по застосуванню цифрового тесту на вагітність Clearblue Digital, його можна робити і до передбачуваної менструації, але в цьому випадку отриманий результат не завжди виявляється правильним. Так, якщо застосувати такий пристрій за 4 дні до місячних, ви зможете визначити можливу вагітність з імовірністю до 55%, за 3 дні – до 89%, за 2 дні – до 97%, за 1 день – до 98%.

Коли можна робити цифровий тест на вагітність?


Скористатися електронним тестом можна в будь-який час дня і ночі, не менше, ніж через 10-12 днів після незахищеного статевого акту. Тим не менш, якщо рівень ХГЛ в крові ще недостатній, негативний результат, який покаже це пристрій, може виявитися невірним.
Щоб отримати максимально точну відповідь,
Цифровий тест на вагітність
вагітні ви чи ні, робити цифровий тест на вагітність слід рано вранці, тоді, коли чергова менструація своєчасно не настала. Для визначення результату необхідно почекати деякий час, але не більше 2-3 хвилин.

Скільки коштує цифровий тест на вагітність?


Вартість такого пристрою може варіюватися від 5 до 10 доларів США. Хоча ця ціна значно перевищує вартість звичайних одноразових тестів на вагітність у вигляді смужок, більшість майбутніх мам зазначає, що кошти, витрачені на електронний тест, окупаються в повному обсязі.