Може нудити на першому тижні вагітності?

Може нудити на першому тижні вагітності?
Може нудити на першому тижні вагітності? Однозначно, ні. Так вам відповість будь-гінеколог, а з'явилося нездужання і нудоту «спише» на отруєння або самонавіювання. Але, як кажуть, «диму без вогню не буває», і численні розповіді вже відбулися матусь - пряме тому підтвердження. Багато жінок стверджують, що відчули, що їх нудить вже на першому тижні або через кілька днів після зачаття. Як пояснити дане явище, - давайте розберемося.

Чому нудить на перших тижнях вагітності?


Токсикоз - явище неприємне, але в більшості випадків, неминуче. Багато матусі, з жахом думають про майбутнє нездужанні, інші, навпаки, прислухаються до кожного звоночку від свого організму і радіють навіть найменшого натяку про вагітність, що настала. Нудота, як перша ознака вагітності, дуже рідко з'являється до затримки менструації. Оскільки даний стан провокується гормональною перебудовою, а точніше активної виробленням прогестерону, яка припадає на 3-4 тиждень після зустрічі яйцеклітини і сперматозоїда, або 5-6 акушерську. Але варто відзначити, що токсикоз, з'явився навіть на цьому терміні, вважається рано і пояснюється індивідуальними особливостями організму.
Виходячи з вищесказаного, гінекологи, відповідаючи на питання, чи може нудити на перших тижнях вагітності, категорично заявляють, що ні.
Єдине наукове пояснення настільки ранній нудоти – це неточності в підрахунках. Якщо припустити, що за відправну точку жінка приймає день зачаття або більше того перший день затримки, тоді цілком імовірно, що справа тут зовсім не в материнської інтуїції. Адже, як правило, на момент затримки термін вагітності становить 2 тижні (або 4 акушерських), відповідно гормональна перебудова вже йде повним ходом і легке нездужання цілком може навести на думку про диво. Звичайно, в більшості випадків так і виходить, токсикоз починається після затримки місячних, звідси і сміливі твердження матусь, що на першому тижні вагітності жінку може нудити.
Може нудити на першому тижні вагітності?
Проте, є ще одне пояснення того, що відбувається – це рання овуляція. А саме, якщо яйцеклітина була запліднена неделькой раніше покладеного терміну, тоді цілком імовірно, що майбутню маму може нудити на, так званій першій тижні вагітності. Звичайно, пізніше з'ясується, що «перша» тиждень була далеко не першою, але це вже не матиме принципового значення.
Отже, може нудити на перших тижнях вагітності, - відповісти на це питання, як виявилося, непросто. Особливо, якщо брати до уваги різні індивідуальні особливості і вірити в існування так званої материнської інтуїції.