Ознаки вагітності на ранніх термінах до затримки

Ознаки вагітності на ранніх термінах до затримки
Як відомо, найбільш достовірним способом визначення почалася вагітності, є відвідування гінеколога. Однак не завжди жінки так роблять. Тому досить часто і виникає питання щодо того, які ознаки вагітності з'являються на ранніх термінах, ще до затримки. Давайте спробуємо розібратися і детальніше розглянути самі ранні ознаки вагітності, які спостерігаються вже буквально в перші дні після зачаття.

Які ранні ознаки зазвичай свідчать про вагітності до затримки місячних?


Подібного роду ознаки можна умовно поділити на достовірні і ймовірні. До достовірним відносяться ті, які підтверджені різного роду дослідженнями, тобто проведенням УЗД, аналізу крові на ХГЛ і т. д.
До вірогідним відносять ті ознаки, які можуть свідчити про вагітність, що настала при певних умовах. Всі вони вимагають підтвердження. До них відносяться:

 • Відсутність чергової менструації, - найголовніший ознака. Однак необхідно пам'ятати, що подібне явище може спостерігатися і внаслідок якого-небудь захворювання. Тому не можна зі 100% впевненістю сказати, що відсутність місячних – достовірний ознака вагітність, що настала. Більш того, в окремих випадках невеликі кров'янисті виділення можуть спостерігатися і безпосередньо під час виношування плоду.

 • Біль у молочній залозі і збільшення її в об'ємі. Відбувається це в силу гормональних змін, які спостерігаються практично відразу після зачаття. Проте варто пам'ятати, що дане явище може бути і ознакою захворювання, тому вимагає обов'язкового обстеження.

 • Зміна настрою, підвищена стомлюваність, дратівливість, порушення апетиту, загострення нюху і т. д. – також можуть бути ознакою вагітність, що настала.

 • Прискорене сечовипускання нерідко відносять до вірогідним ознаками почалася вагітності.


 • Також необхідно сказати і про те, що існують, так звані народні прикмети, які також можуть сприйматися, як ранні ознаки вагітності до виникнення затримки. Так, наприклад, згідно з ним, якщо жінці наснилася риба або ведмежата, то, швидше за все це говорить про початок вагітності. Крім того, багато жінок відзначають, що раптом їм стало у всьому везти, і все, що раніше не виходило, - вдається, немов за помахом чарівної палички. Згідно з народним повір'ям, зазвичай до вагітним починаються дуже тягнутися тварини. Так що якщо ви помітили, приміром, у своєї кішки надлишкову ласку, - можливо, ви вагітні?
  На якому терміні жінка вже може запідозрити вагітність?
  Як правило, при вагітності, що нормально розвивається перші ознаки з'являються на дуже ранніх термінах. Так, багато жінок відзначають їх поява вже буквально через 7-10 днів з моменту зачаття. Однак вони настільки слабовыражены, що в більшості своїй не беруться ними до уваги.
  Поява втоми, підвищеної стомлюваності жінки нерідко пов'язують з витратами складної роботи і вважають, що після відпочинку все це пройде само. Однак після того, як описані вище симптоми спостерігаються на протязі вже не однієї доби, жінка зважується на проведення тесту на вагітність, і досить часто він виявляється позитивним.

  Які ознаки свідчать про завмерлої вагітності на ранніх термінах?
  Ознаки вагітності на ранніх термінах до затримки


  Досить часто трапляється, що вагітність йде не так, як необхідно. Одним із прикладів таких порушень, є завмерла вагітність.
  В першу чергу при діагностиці подібного порушення на ранніх термінах вагітності спираються на, так звані ознаки завмирання плода. До таких відносять:

 • часті виділення з піхви з кров'ю;

 • загальна слабкість, озноб;

 • підвищення температури тіла;

 • тягнучі і ниючі болі в нижній частині живота;

 • безпричинне, різке припинення токсикозу;

 • невідповідність розмірів матки терміну.