Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ректальна температура при вагітності на ранніх термінах

31-01-2016, 19:48
2410
0
Ректальна температура при вагітності на ранніх термінах
Тест на вагітність іноді підводить, місячні теж на ранньому етапі можуть з'явитися, але ректальна температура точно вкаже, чи відбулося зачаття. По-перше, вона визначить, завагітніла жінка чи ні, і, по-друге, виявить ускладнення на ранніх етапах. У статті спробуємо з'ясувати, яка ректальна температура повинна бути при вагітності.
Під час менструального циклу змінюється рівень гормонів. Відповідно, і базальна температура - температура внутрішніх органів, яка вимірюється в піхву, - теж змінюється. Вважається, що справжні показники можна отримати, якщо вимірювати температуру в прямій кишці. Мова йде про ректальної температури.
Вимірювання, як правило, дають такий графік:

 • температура трохи менше 37 градусів у період: перший день менструації - початок овуляції;

 • температура підвищується на півградуса і більше (до 373) протягом овуляції і другої половини циклу;

 • до початку нового циклу температура знову опускається до 369.


 • При вагітності на ранніх термінах ректальна температура залишається підвищеною всю другу половину циклу (371–373). Саме ці дані говорять, що зачаття відбулося. В організмі жінки почав інтенсивно утворюватися прогестерон. Саме він утримує температуру.
  Яка ще буває ректальна температура при вагітності? В деяких випадках вона може досягти 38 градусів. Вище, як правило, температури не буває. Але все ж варто пройти обстеження: адже якщо вона підвищена, тоді це може свідчити про запальних процесах.
  Низька ректальна температура при вагітності (до 37 градусів) – більш тривожний знак для жінки і плоду. Це може говорити про загрозу викидня або завмирання плоду, тому необхідно поспішити до лікаря. Гінекологи наполягають на знятті показників ректальної температури жінкам, у яких вже було ненавмисне переривання вагітності.
  Це самий простий спосіб визначення вагітності. Але щоб отримати точні дані температури внутрішніх органів, потрібно дотримувати деякі правила, про яких мова піде нижче.
  Як виміряти ректальную температуру?
  Варто враховувати, що підвищена температура може триматися за інших факторів – не тільки з причини зачаття. Як правило, це:

 • захворювання, яке викликає високу температуру;

 • будь-яка фізична дія перед вимірюванням температури, навіть вставання з ліжка;

 • тривалість сну менше шести годин;

 • перерва між вимірюванням температури і заняттям сексом менше 12 годин;

 • вживання їжі перед процедурою;

 • прийом деяких лікарських препаратів.


 • Отже, перейдемо до процесу вимірювання ректальної температури при вагітності на ранніх термінах. Проводити процедуру необхідно в ранковий час, як тільки ви прокинулися. Категорично не можна вставати з ліжка до вимірювання, струшувати термометр, не рекомендується навіть розмовляти – пам'ятайте, що навіть незначні рухи впливають на точність результату. Тому ввечері потрібно підготувати градусник, дитячий крем, годинник і для зручності покласти їх біля ліжка.
  Ректальна температура при вагітності на ранніх термінах
  Вранці змастіть кремом кінчик термометра і введіть його на 2-3 см в задній прохід. Безпосередньо сама процедура триває 7 хвилин. Потім дивимося результат. Сподіваємося, він вас порадував!
  Пам'ятайте, що нормальна ректальна температура при вагітності не гарантує успішного виношування дитини, але допоможе попередити викидень на ранньому етапі.
  Таким чином, ми з'ясували, як визначити вагітність за ректальної температури. Цей спосіб, звичайно ж, старий і створює деякі незручності для жінки, але зате перевірений часом. Тому, якщо лікар призначив вам таку процедуру, - неодмінно виконуйте його вказівки.
  Читайте також
  Імплантанційне западіння базальної температури
  Імплантанційне западіння базальної температури
  За графіком базальної температури можна судити про репродуктивне здоров'я жінки, про процесах овуляції, наближення місячних, або про імплантацію
  Народні способи визначення вагітності
  Народні способи визначення вагітності
  Плануючи довгоочікувану вагітність, пара бажає дізнатися про те, чи вийшло у них зачати малюка в цьому циклі, як можна раніше. На самому початку
  Діагностика вагітності на ранніх термінах
  Діагностика вагітності на ранніх термінах
  Сучасні методи встановлення факту вагітності дозволяють максимальною вірогідністю визначити її на ранніх термінах. Далі обговоримо основні способи,
  Базальна температура після овуляції, якщо відбулося запліднення
  Базальна температура після овуляції, якщо відбулося запліднення
  Вловити поки ще несміливі спроби організму заявити про зміни, що вже відбуваються в ньому з початком вагітності, можна шляхом вимірювання базальної
  Температура у новонародженої дитини
  Температура у новонародженої дитини
  Висока температура у дитини здатна загнати в паніку навіть самих загартованих батьків. Але багато хто не знає про те, що невелике підвищення може
  Як поміряти температуру немовляті?
  Як поміряти температуру немовляті?
  Вимірювання температури у дитини - одна з найбільш частих процедур в дитячому віці. Зробити це не так просто, адже малюк не буде слухняно сидіти з