Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Яка ймовірність завагітніти з презервативами: можливі шанси

Яка ймовірність завагітніти з презервативами: можливі шанси

17-02-2019, 18:16
566
0
Для пар, які бажають вести активне статеве життя, в наші дні мають велике значення методи запобігання від небажаної вагітності. Статистичні дані вказують на те, що багато людей при виборі засобів захисту віддають перевагу презервативам. Це пояснюється їх доступністю у продажу, безпекою для здоров'я, простотою в застосуванні, а також можливістю захиститися від статевих інфекцій. У зв'язку з цим у багатьох виникає питання про ймовірність завагітніти з презервативами. Та не всі знають, що це засіб як метод контрацепції не вважається найбільш надійним. Нижче детальніше розглянемо шанси стати батьками при використанні гумових виробів і правила безпеки, що допомагають знизити ризики небажаної вагітності.

Можливі причини

Жінки часто запитують: "Яка вірогідність завагітніти з презервативом?" Тут слід зазначити, що розглянуте виріб має розмір. З-за надмірного розтягування або через тертя на ньому можуть утворюватися тонкі смужки, більше схожі на щілини, через які сперматозоїди можуть спокійно проникати в піхву. Крім цього, цілісність презерватива порушується, якщо його не правильно використовувати або у жінки мало природного мастила.

Основні правила безпеки

Яка ймовірність завагітніти з презервативами: можливі шанси
В тому випадку, якщо пара хоче охоронятися тільки презервативами, а ймовірність завагітніти з ними максимально знизити, слід дотримуватися наступних правил, які допоможуть уникнути незапланованого зачаття:

 • Краще купувати контрацептиви тільки надійних, зарекомендували себе виробників. Як правило, вони гарантують високу якість товару. Слід розуміти, що такі презервативи не будуть коштувати дешево.
 • Не рекомендується зберігати виріб в брючних кишенях, гаманці, сумки та інших місцях, де воно може порватися.
 • Не слід тримати протизаплідні засоби в місцях, які сильно нагріваються: передня панель машини або біля батарей.
 • При покупці необхідно перевіряти термін придатності вироби.
 • Ймовірність завагітніти з презервативом буде набагато менше, якщо вибирати засіб, відповідне розмірів чоловічого статевого члена. Занадто маленький легко порветься, а великий може зісковзнути в невідповідний момент.
 • Не можна використовувати виріб більше одного разу.
 • Рекомендується використовувати презерватив незалежно від жіночого дня календарного циклу.
 • Надягати контрацептив необхідно в момент ерекції по правилам, зазначеним на упаковці.
 • Ні в якому разі не можна відкривати захисну упаковку зубами або гострими предметами.
 • Ймовірність завагітніти з презервативами знижується, якщо не торкатися його нігтями. Доторкатися до виробу можна тільки подушечками пальців.
 • При нестачі природної змазки у жінки можна застосовувати лубриканти тільки на водній основі. Засіб, що містить масло або жир, може порушити цілісність контрацептиву.
 • Після настання оргазму статевий член виймається в ерегованому стані, при цьому необхідно притримувати захисне кільце рукою.
 • Секс в презервативі: ймовірність завагітніти

  Яка ймовірність завагітніти з презервативами: можливі шанси
  Звичайно ж, використання хімічної контрацепції або перерваний статевий акт дають менший відсоток захисту від небажаного зачаття, але ймовірність запліднення з "гумовим" виробом також є. Якщо розглядати шанси завагітніти в цілому презервативі, то ймовірність промахів становить лише два відсотки зі ста.

  Застосовуючи оральні контрацептиви або внутрішньоматкові спіралі як спосіб запобігання, можна досягти ефективності захисту на 100 %. Незважаючи на таку статистику, більшість людей вважають за краще використовувати саме презервативи.

  Причини

  Яка ймовірність завагітніти з презервативами: можливі шанси
  Фахівці виділяють ряд основних причин, за якими ймовірність завагітніти через презерватив підвищується. Дуже часто вони викликані обмеженим розтягуванням матеріалу, з якого виготовлено виріб. У таких випадках можна розтягнути стінки контрацептиву і побачити білі смужки, які утворюються при цьому. Навантаження під час статевого акту веде до утворення микрорастяжений, через які без праці проникають сперматозоїди. Ця причина посилюється нестачею природного мастила у жінки і великими розмірами статевого члена, що веде до розриву вироби. Крім цього, до причин настання запліднення через презерватив відносять:
 • Повторне надягання контрацептиву під час сексу з-за неправильного використання на початку (труднощі по розкручуванню вироби).
 • Пошкодження презерватива при не правильному розтині упаковки.
 • Помилкова думка про підвищену захист при використанні одночасно двох виробів.
 • Небажання витягувати статевий член, якщо презерватив порвався.
 • Минулий термін придатності або порваний контрацептив.
 • Використання лубрикантів на основі масла або жиру.
 • Яка ймовірність завагітніти з презервативом?

  Яка ймовірність завагітніти з презервативами: можливі шанси
  Визначити відсоток запліднення із застосуванням "гумового" вироби допомагає індекс Перля. Він прораховує коефіцієнт промахів, які призводять до небажаної вагітності. Статистику ведуть з 2007 року. Вона показує, що ризик зачаття при правильно підібраному презервативі існує і становить близько двох відсотків.
  Згідно з результатами опитувань населення, ймовірність завагітніти при використанні презерватива зростає до п'ятнадцяти відсотків. Цей спосіб контрацепції варто лише на 5 місці по ефективності після внутрішньоматкової спіралі, гормональних препаратів та стерилізації партнерів.

  Недобросовісні продавці

  Яка ймовірність завагітніти з презервативами: можливі шанси
  Дивно, але завагітніти з "гумовим" виробом можна і з причини того, що він придбаний в "поганому" місці. Бували випадки, коли продавці в кіосках проколювали кондоми голкою від нічого робити, таким чином приводячи їх у непридатність. Людина, яка придбає такий презерватив, ризикує через дев'ять місяців стати батьком. Звичайно ж, такі шкідники зустрічаються дуже рідко, однак виключати ймовірність нарватися на недобросовісного продавця на 100 % не варто. Саме тому купувати контрацептиви краще в аптеках — там вони точно зберігаються правильно, і навряд чи фармацевта прийде в голову їх навмисно псувати.

  Рейтинг захисту при сексі

  Яка ймовірність завагітніти з презервативами: можливі шанси
  Крім презерватива, існують і інші способи захисту, які допоможуть не завагітніти:
 • діафрагми;
 • ковпачки для матки;
 • гормональні таблетки;
 • ін'єкції на гормональній основі;
 • внутрішньоматкова спіраль;
 • свічки та ін.
 • Варто відзначити, що може підвести будь-який з методів. А при правильному використанні презерватива можна уникнути не тільки небажаного запліднення, але і хвороб, що передаються статевим шляхом.

  Дії, якщо контрацептив порвався

  Яка ймовірність завагітніти з презервативами: можливі шанси
  Якщо виріб порвалося або сповзла, необхідно в найкоротші терміни вжити заходи в домашніх умовах. Ці способи не гарантують стовідсоткову ефективність оберігання від вагітності, а в деяких випадках можуть призвести до проблем зі здоров'ям:
 • Відвідування туалету. Під час сечовипускання частина насінної рідини виходить з сечею. Варто знати, що для зачаття досить і одного сперматозоїда, тому подібний спосіб не дає гарантій.
 • Прийняття душу з милом відразу після сексу. Цей метод вважається дієвим з-за того, що в милі містяться елементи, які надають спермицидное дію.
 • Спринцювання марганцівкою. Метод заснований на зміні рН піхви, від чого знижується активність сперматозоїдів. Необхідно дотримуватися максимальну акуратність, так як велика концентрація марганцівки може спалити слизові оболонки.
 • Таблетки спермицидного дії. До таких відноситься "Фарматекс". Він допомагає в тому випадку, якщо презерватив порвався під час сексу. Необхідно розчинити таблетку у воді і зробити спринцювання. Цей метод не відрізняється підвищеною надійністю, так як сперматозоїди пересуваються дуже швидко і до моменту обробки можуть вже бути в матці.
 • Посткоітальні контрацептиви, наприклад "Постінор". Вважається найнадійнішим способом для запобігання вагітності, якщо випадково порвався презерватив. Приймати таблетки необхідно відповідно до інструкції. У такому разі ймовірність зачаття зводиться до нуля. Проте не слід використовувати цей метод часто, адже препарат містить велику дозу гормонів і може стати причиною порушень в роботі організму.
 • Висновок

  Ймовірність завагітніти, використовуючи презерватив, становить близько двох відсотків. Звичайно ж, шанс зачаття дуже малий, але все ж він є. Запліднення найчастіше відбувається через порушення рекомендацій по застосуванню. Користуючись виробом правильно, можна значно зменшити ризики.
  Читайте також
  Вагітність при ГВ
  Вагітність при ГВ
  Давно відомо, що такий природний метод оберігання, як пролактиновая аменорея, не досить надійний, і вимагає додаткової контрацепції. В іншому
  Боротьба з безпліддям: які здати аналізи на безпліддя?
  Боротьба з безпліддям: які здати аналізи на безпліддя?
  Якщо, незважаючи на всі заходи боротьби з безпліддям самостійно завагітніти не вдається, вам можуть запропонувати пройти процедуру
  Планування близнюків
  Планування близнюків
  Природним шляхом планування близнюків неможливо. Адже поява двійнят (двуяйцевых близнюків) потрібно, щоб одночасно оплодотворились і дозріли дві
  Що потрібно знати про абортивних таблетках?
  Що потрібно знати про абортивних таблетках?
  Абортивні таблетки вважаються альтернативою хірургічному аборту. Даний метод переривання вагітності використовується термін до 7 тижнів з
  Що робити, якщо не вдається завагітніти?
  Що робити, якщо не вдається завагітніти?
  Ви вже довгий час намагаєтеся зачати малюка, а результатів досі немає? Не треба відразу засмучуватися і накручувати себе, що ви безплідні. Перед
  Як завагітніти після місячних?
  Як завагітніти після місячних?
  Менструація - це відправна точка в момент зачаття дитини. Саме цей фізіологічний процес говорить про готовність жіночого організму до зачаття і