Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Дитячі малюнки тварин

23-02-2015, 18:08
6712
0
Дитячі малюнки тварин
Малювання - одне з найулюбленіших дитячих занять. Хлопці різного віку готові годинами сидіти над втіленням задуманих образів.
Користь малювання загальновідома. Заняття образотворчим творчістю допомагають всебічному розвитку дітей. Адже в ігровій формі дитина експериментує і отримує певний результат своєї діяльності - малюнок.
Розвивається пам'ять, увагу, просторове мислення, дрібна моторика рук. Через малюнок дитина вчиться висловлювати свої думки і почуття.
Крім того, малювання формує самостійність і самоконтроль. Ваше чадо вчиться цінувати і правильно розподіляти свій час.
Особливо діти люблять малювати тварин. Адже тварини завжди поруч з нами і хлопці обожнюють проводити з ними час.
Існує безліч майстер-класів для дітей, які дозволяють поетапно зображати малюнки тих чи інших тварин.

Дитячий малюнок: як намалювати тварину?


Краще починати з малювання простих зображень тварин. Але в міру набуття певних навичок можна ускладнювати завдання, вибираючи більш деталізовані і об'ємні зображення.
Самим маленьким художникам можна запропонувати намалювати корову, собаку, панду або курчати. Ці малюнки нескладні у виконанні, але якщо у дитини щось не буде виходити - підкажіть чи допоможіть йому. Це додасть йому більше впевненості у своїх силах.
Для більш досвідчених художників можна поставити завдання дещо складніше. Дитині буде цікаво зобразити чарівних річкових жителів - жабу, тритона і бабку.
Дитячі малюнки тварин

Дитячі малюнки тварин

Дитячі малюнки тварин

Дитячі малюнки тварин

Дитячі малюнки тварин

Дитячі малюнки тварин

Також можна зацікавити дитину покроковим зображенням собаки в динамічному і статичному стані.
Дитячі малюнки тварин можна виконувати простим олівцем. А потім розфарбувати кольоровими олівцями, фломастерами та іншими наявними матеріалами. Але щоб успішно впоратися з фарбами, при виконанні дитячих малюнків тварин, дитині потрібно володіти певними навичками.
У процесі зображення тієї чи іншої тварини можна розповісти коротку історію про нього. Це зробить заняття малюванням ще більш корисними і допоможе розширити межі знань про навколишній світ. А деякі оригінальні дитячі малюнки тварин можна презентувати родичам і знайомим.
Спільне малювання - захоплююче заняття для вас і вашої дитини. Варто лише допомогти юному художнику на початковому етапі - і результат не змусить себе довго чекати. Незабаром юне дарування самостійно почне свій захоплюючий шлях. А ваші стіни буде прикрашати чудові дитячі малюнки на тему тварин.
Заняття творчістю дають можливість дитині відчути себе хоч і маленьким, але справжнім творцем.
Читайте також
Малюнки на 9 травня олівцем для дітей
Малюнки на 9 травня олівцем для дітей
Підготовка до великого свята Перемоги починається задовго до самого дня. В дитячих садах і школах починають активно готувати привітання ветеранам,
Малюнки олівцем для дітей
Малюнки олівцем для дітей
Дитяча творчість - це світ, повний добра, чудес і наївності! В малюнках дитини відбивається його щирість і любов. І, незаперечно важливо, прищепити
Осінній пейзаж - дитячий малюнок
Осінній пейзаж - дитячий малюнок
Дитячі малюнки вражають своєю відвертістю і викликають, безсумнівно, одне лише розчулення. Осінньої деколи ідей для творчих задумів не злічити! Одним
Осінні малюнки для дитячого садка
Осінні малюнки для дитячого садка
Осінь не втомлюється вражати нас своїм багатством і красою! Скільки яскравих кольорів присутній в цій порі року. Неможливо втриматися, щоб з дитиною
Малюнки до Нового року
Малюнки до Нового року
Від дитячих малюнків на Новий рік віє особливим теплом і відчуттям свята, що наближається. Адже дітки готуються до цього свята особливо. Для них - це
Малюнки на різдвяну тему
Малюнки на різдвяну тему
Малюнки дітей завжди просякнуті дитячою безтурботністю і щирістю. На них завжди хочеться дивитися знову і знову. У новорічні свята можна
Додати
Коментарі (0)