Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Осінні малюнки для дитячого садка

Осінні малюнки для дитячого садка

23-02-2015, 18:09
11871
0
Осінні малюнки для дитячого садка
Осінь навіває на людину певні емоції, які не порівняти ні з чим. Коли ми бачимо цю вогненно-руду і жовто-коричневу красу, так і хочеться що-небудь намалювати. Мабуть тому, саме восени у наших дітей виходять яскраві, красиві і незабутні краєвиди.
Осінні малюнки для дитячого саду - важлива частина програми навчання образотворчому мистецтву. Малюки з радістю малюють у дитячих садках, щоб потім принести своє творіння додому та подарувати коханим батькам. А якщо дитині задали зобразити щось на тему «Осінь» в дитячий сад, знайдіть кілька хвилин, щоб зробити малюнок разом з вашим малюком. Дитячий осінній малюнок обов'язково принесе задоволення всім, хто буде ним милуватися. Ми, в свою чергу, можемо запропонувати вам на замітку майстер-клас, як зробити дитячий малюнок «Осінній ліс» не просто красивим творінням, але і корисним заняттям.
Осінні малюнки для дитячого садка

Як намалювати осінній ліс дитині: майстер-клас


Осінній пейзаж, малюнки дітей аквареллю можуть виконувати з використанням численних технік: як традиційних (пензликом), так і нетрадиційних (щітками, з використанням листя дерев). Сьогодні ми запропонуємо ще один спосіб - малювання долоньками.
Щоб намалювати дитячі осінні малюнки фарбами долоньками, потрібно підготувати:

 • папір;

 • воду в склянці;

 • пензлики;

 • фарби.


 • Стіл повинен бути вкритий клейонкою.

 • Готуємо основу картини пензликом зображуємо жовто-зелену травичку і блакитне небо, а також коричневі стовбури майбутніх дерев.

 • Осінні малюнки для дитячого садка

 • Пальчиками малюк малює пелюстки на низьких кущах в жовто-зелених і жовто-червоних тонах.
 • Осінні малюнки для дитячого садка

 • Наступна частина роботи обов'язково стане найцікавішою для малюка, адже йому потрібно буде працювати долоньками. Для цього акварель (а ще краще гуаш ) наноситься широким пензликом на долоньку малюка, після чого долоню прикладається до раніше намальованому стовбура, щоб вийшло зображення, що нагадує крону дерева. При цьому вона може бути як одноколірної, так і багатобарвної - все залежить від вашої фантазії. Потрібно домалювати крону до всіх намальованим стовбурах. Якщо ви вирішите змінити колір крони, допоможіть малюкові витерти ручку вологою ганчіркою.

 • Осінні малюнки для дитячого садка

 • Закінчуємо роботу, даємо зображенню висохнути. Поки є час, можна помити руки. Ось і все, ваш пейзаж готовий.

 • Осінні малюнки для дитячого садка  Його можна помістити в рамочку і повісити на видне місце в тому вигляді, в якому він є. У будь-якому разі, про осінь у вас тепер будуть найкращі спогади.
  Читайте також
  Осінь – малюнки дітей фарбами
  Осінь – малюнки дітей фарбами
  У залежності від часу року за вікном, батьки і педагоги намагаються прив'язати зміни в природі до занять і творчості дітей. Якщо дитина любить
  Осінні вироби в дитячий сад
  Осінні вироби в дитячий сад
  Настала осінь - золота пора! І просто недозволено не використовувати її дари для розвитку вашого малюка! У дитячих садах часто влаштовують виставки і
  Дитячі малюнки на тему «Осінь»
  Дитячі малюнки на тему «Осінь»
  Осіння пора включає нашу уяву, адже є стільки всіляких ідей і фантазій для творчості! Але що справді любить, напевно, кожна дитина - це малювати.
  Осінній пейзаж - дитячий малюнок
  Осінній пейзаж - дитячий малюнок
  Дитячі малюнки вражають своєю відвертістю і викликають, безсумнівно, одне лише розчулення. Осінньої деколи ідей для творчих задумів не злічити! Одним
  Дитячі малюнки тварин
  Дитячі малюнки тварин
  Діти дуже люблять малювати. І всі хлопці люблять тварин, тому дитині завжди можна запропонувати зобразити улюблену тваринку. А малювати їх зовсім