Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як зробити лизуна з пластиліну?

Як зробити лизуна з пластиліну?

23-02-2015, 18:19
3750
0
Як зробити лизуна з пластиліну?
Іграшки-лізуни стали модною течією серед молоді і підлітків. Дивна і трохи рідка суміш, трохи схожа на хэндгам, просто заполонила інтернет. З чого тільки не виготовляють лизун: з пластиліну, клею, шампуню, рідини для миття посуду або навіть борошна. Існують цілі групи в соціальних мережах, повністю присвячені цій незрозумілій субстанції. На користь лизуна варто сказати, що робота з м'яким, податливим матеріалом дійсно знімає стрес і у багатьох випадках благотворно впливає на нервову систему. Нижче ми розглянемо поетапно, як же зробити лизуна з пластиліну.

Що знадобиться, щоб зробити лизуна?


Отже, для нашого наукового експерименту підготуємо наступні матеріали:

 • 100 г пластиліну (немає особливої різниці, якою він буде фірми або кольору, беремо будь-який);

 • 15 г харчового желатину;

 • 250 мл води;

 • пластикова миска для змішування інгредієнтів;

 • лопатка або паличка із пластику для змішування;

 • ємність з металу.


 • Покрокова інструкція приготування лизуна в домашніх умовах
  Тепер розглянемо, як зробити лизуна поетапно:
  Все, що потрібно, щоб зробити лизуна, повинне бути підготовлене заздалегідь. Процес досить швидкий і під рукою повинно бути все. Тепер починаємо роботу.

 • Необхідно замочити Желатин в прохолодній воді. Перемішувати нічого не потрібно, просто залили і залишили приблизно годину. Що стосується пропорцій, то на пакетик в 15 г, доводиться 200 мл води. Працюємо з металевою ємністю, так як її пізніше будемо ставити на вогонь.

 • Желатин набрякли і можна приступати до нагрівання. Ставимо на дуже повільний вогонь, і як тільки все почне закипати, відразу знімаємо.

 • Далі розберемося з другою частиною того, що потрібно, щоб зробити лизуна. Беремо пластилін і починаємо його розминати і поступово нагрівати теплом рук. Ваше завдання зробити його максимально м'яким і теплим.

 • Наступний етап виготовлення лизуна з пластиліну - змішування з водою. В пластикову ємність кладемо наш розім'ятим шматочок пластиліну і заливаємо рештою 50 мл води.
  Як зробити лизуна з пластиліну?
  Ретельно розмішуємо пластиковою лопаткою.

 • Остання частина інструкції, як зробити лизуна з пластиліну, полягає в змішуванні двох складових. Желатин вже трохи охолов і його можна ввести у водно-пластилінову суміш. Ретельно розмішуємо.

 • Кладемо ємність з напівготові лизуном в холодильник приблизно на півгодини. Як тільки він застигне, можна витягати і радувати малюка.


 • Як бачите, зробити дітям лизуна не так вже складно. А в сам процес цілком можна залучити своє чадо і влаштувати цікавий вечір .
  Читайте також
  Як зробити морозиво з пластиліну?
  Як зробити морозиво з пластиліну?
  Дітки дуже люблять годувати своїх іграшкових друзів, або маму з татом, і не важливо, хлопчик це або дівчинка. Чудово зробити для іграшок пластилінову
  Як зробити розумний пластилін?
  Як зробити розумний пластилін?
  Розумний пластилін - дивовижна за своїми властивостями субстанція. Зовні він нагадує шматок звичайного пластиліну, який при м'якому впливі на нього
  Лизун своїми руками
  Лизун своїми руками
  Добре і зовсім нестрашне привид Лизун з фільму про мисливців за привидами, один з улюблених героїв дітей. І виявляється зробити такого лизуна в
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Ліплення тварин із пластиліну дозволяє малюкам більше дізнатися про братів наших менших і навколишньому світі. Запропонуйте дитині зліпити милого
  Як зробити з пластиліну поні?
  Як зробити з пластиліну поні?
  Мультфільми про маленьких поні - одні з найулюбленіших у сучасних дітей. Вони дуже люблять стежити за пригодами маленьких конячок і хочуть оточити
  Моделювання з паперу
  Моделювання з паперу
  Моделювання з паперу - ідеально підійде для хлопчиків та дівчаток постарше - вони вже вправно вміють управлятися з такого роду виробами і з