Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як намалювати карту скарбів?

Як намалювати карту скарбів?

23-02-2015, 18:55
6581
0
Як намалювати карту скарбів?

Для того щоб весело провести час в компанії друзів чи в колі сім'ї зовсім необов'язково витрачати гроші на придбання недешевих настільних ігор. Приміром, захоплюючий пошук скарбів можна організувати і на карті, зробленою своїми руками. Піратська карта скарбів робиться досить просто, а всі необхідні матеріали завжди знайдуться без праці в будь-якому будинку. Аркуш ватману для великої компанії або стандартний аркуш формату А4 для двох-трьох гравців, олівці або фломастери - ось і все, що вам слід приготувати перед тим, як намалювати карту скарбів!
Пора приступати до справи!

 • Перше, що вам необхідно зробити, це на рівній поверхні помістити аркуш паперу, зафіксувавши його кути (підійдуть і книги). Тепер з допомогою олівця і лінійки розділіть його на чотири квадранти, провівши вертикальну та горизонтальну лінію через центр листа.

 • Як намалювати карту скарбів?


 • Справжня піратська карта скарбів завжди пошарпана, адже їй довелося не раз змінювати власників! А значить, її краю слід промальовувати «рваними» лініями. Після цього на карті необхідно намалювати три кола. Великий круг повинен знаходитися на перетині горизонтальної та вертикальної ліній, тобто в центрі аркуша, а маленькі додайте в нижньому лівому і верхньому правому кутах.

 • Як намалювати карту скарбів?


 • Великому колу, розташованому в центрі і виконує роль острова, слід надати форму черепа - одного з піратських символів. Для цього з допомогою хвилястих ліній прорисуйте зуби, очниці. Щоб череп виглядав більш реалістично, на лобовій частині намалюйте кілька тріщин. Маленьким колам надайте форму островів. На карті також слід намалювати силует корабля піратів, величезного кальмара (якоря, скрині, книги - будь-яка піратська атрибутика буде доречною).

 • Як намалювати карту скарбів?


 • Прорисуйте на карті водну брижі все тими ж хвилястими лініями, острівці прикрасьте зображеннями екзотичних пальм. Не забудьте черепу намалювати ніс, а найголовніше - позначити значком Х скарби, які і будуть шукати гравці.

 • Як намалювати карту скарбів?


 • З допомогою пунктирны ліній позначте на карті скарбів шлях, яким буде рухатися корабель під час гри. Допоміжні лінії, що використовуються під час малювання карти, вже можна стерти.

 • Як намалювати карту скарбів?


 • Наша карта пірата, зроблена своїми руками, практично готова. Справа за малим - олівцями прикрасьте всі елементи, состарьте її і можна приступати до гри!


 • Як намалювати карту скарбів?


  До речі, якщо у вас вийде зробити карту скарбів на справжньому полотні, її можна використовувати як настінне панно, оформивши у рамку. І, звичайно, без карти скарбів не обійтися на дитячої піратської вечірки !
  Читайте також
  Як намалювати сніжинку?
  Як намалювати сніжинку?
  Коли за вікном йде сніг - це шалено красиво, коли всю землю покриває білосніжною ковдрою. І неодмінно, потрібно навчитися малювати їх разом з
  Як намалювати Діда Мороза?
  Як намалювати Діда Мороза?
  Чарівництво новорічної ночі супроводжує нас і до свято, і навіть після нього. Хочеться якомога довше продовжити це відчуття чудес і чарівництва!
  Проект
  Проект "Шкільна карта"
  C 2010 в Росії почалося впровадження в життя проекту під назвою "Шкільна карта". Його суть полягає в організації електронного контролю за
  Мультфільми про космос
  Мультфільми про космос
  Людство зовсім недавно здійснила перший політ у космос, а мультиків на космічно-зоряну тематику знято вже чимало. У нашій статті ми розповімо про
  Мультики про піратів
  Мультики про піратів
  Мабуть, не тільки діти, але і дорослі з задоволенням дивляться мультфільми про піратів. Мультяшні пірати можуть бути хорошими і поганими, добрими і
  Дитячі вироби з кольорового паперу
  Дитячі вироби з кольорового паперу
  Кольоровий папір - прекрасний матеріал для дитячої творчості, що дозволяє створювати красиві барвисті і цікаві вироби. Пропонуємо вам кілька