Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Аплікація «Кішка»

23-02-2015, 19:36
3906
0
Дружба людини з кішкою налічує не одне тисячоліття. Ці граціозні пухнасті створення захищають будинок запаси від гризунів, лікують від хвороб, втішають своїм муркотанням, користуючись заслуженою любов'ю і повагою. Є безліч способів, як прикрасити свій будинок зображенням кішки, але самий простий і швидкий це зробити аплікацію з паперу або тканини.

Виріб з паперу - аплікація «Кішка»


Нам знадобиться:

 • білий картон для основи;

 • кольоровий папір зеленого кольору 3 різних відтінків;

 • оксамитова папір чорного кольору;

 • намистинки чорного кольору (2 шт);

 • фарби.


 • Виготовлення

 • Роздрукуємо шаблон кішки за допомогою принтера і переведемо деталі на оксамитову папір. Наклеїв їх на роздруковану з паперу схему.

 • Аплікація «Кішка»


 • Задекоруємо підстава папером зеленого кольору. Приклеїмо зверху аплікацію кішки, залишаючи зазор між деталями голови, вух і тулуба.

 • За допомогою білої фарби намалюємо кішці мордочку і приклеїмо на фарбу намистинки-очі. Для вусів використовуємо тонкі смужки паперу. Прикрасимо кішку бантиком зі стрічки.

 • Для травички виріжемо з зеленого паперу невеликі смужки - по 2 шт. з паперу кожного відтінку. З одного краю кожної смужки наріжемо бахрому і приклеїмо до основи так, щоб смужки заходили один на одного і приховували нижню частину кота.

 • Наша кішка готова.

 • Аплікація «Кішка»


  Аплікація «Кішка» з геометричних фігур


  Зробити аплікацію з геометричних фігур зможе навіть дитина. Для її виготовлення знадобиться роздрукувати на принтері або вирізати з кольорового паперу круги і трикутники згідно зі схемою, а потім наклеїти їх на основу, як показано на рисунку.
  Аплікація «Кішка»

  Аплікація «Кішка»


  Аплікація «Кішка» з тканини


  Зробити аплікацію «Кішка» з тканини зовсім не складно. Тварини ці настільки граціозні, що не вимагають багатьох деталей - досить вирізати з тканини відповідного забарвлення силует і оченята. Ми пропонуємо роздрукувати на принтері шаблони
  Аплікація «Кішка»

  Аплікація «Кішка»

  Аплікація «Кішка»

  Аплікація «Кішка»


  і перевести їх на тканину. Потім потрібно прикріпити їх до основи за допомогою клейкої паперу для аплікації (клейового двостороннього флізеліну), і виконати по контуру декоративну строчку вручну або за допомогою швейної машини.
  Аплікація «Кішка»
  Пропонуємо вам ще одну аплікацію, яку можна зробити з кольорового паперу або картону.
  Аплікація «Кішка»

  Аплікація «Кішка»


  Вирізуйте заготовки і наклеюйте їх в послідовності, яка вказана на картинках, а мордочку намалюйте олівцем або фломастером.
  Аплікація «Кішка»
  Читайте також
  Аплікація літак
  Аплікація літак
  Робити аплікації з паперу - не тільки цікаво, але і дуже корисно для розвитку дитини. У нашій статті ми розповімо, як зробити з паперу аплікацію
  Аплікація на тему
  Аплікація на тему "Весна"
  Весна - дивовижна пора, коли природа прокидається, сонячних днів стає більше і світ навколо оживає. Всі ці зміни можна відобразити в дитячих
  Танк із сірникових коробок
  Танк із сірникових коробок
  Порожні коробки з-під сірників - прекрасний матеріал для реалізації дитячих творчих ідей. В умілих руках перетворюються у цікаві іграшки. У нашій
  Аплікація
  Аплікація "Клоун"
  Створення аплікацій - це не тільки цікавий спосіб дитячого дозвілля, але відмінний спосіб розвитку уяви, мислення, знайомства з формами і кольорами.
  Аплікація
  Аплікація "Курча"
  Аплікація - дуже цікавий і захоплюючий вид творчості для дітей всіх віків, розвиваюча поняття про форму і колір, акуратність і уяву. У нашій статті
  Аплікація «Гусениця»
  Аплікація «Гусениця»
  Зайняти дитину у вільний час дуже просто - запропонуйте йому зайнятися створенням виробів, і він напевно з радістю підхопить ідею. Пропонуємо вам