Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Аплікація "Шпаківня"

Аплікація "Шпаківня"

23-02-2015, 20:31
6895
0
З приходом весни як ніколи стають актуальними весняні дитячі вироби до свята 8 березня та Великодня, до дня Матері. Крім того, для ознайомлення дітей з явищами природи, порами року можна майструвати шпаківні, вироби з природних матеріалів, солоного тіста, аплікації з паперу на весняну тематику і т. п.
Пропонуємо вам кілька ідей того, як зробити з дитиною своїми руками креативну аплікацію - шпаківня з паперу.

Шпаківня з паперу: проста дитяча аплікація


[]"href="/sites/default/files/skvorechnik_svoimi_rukami_iz_bumagi_1.jpg">
Аплікація "Шпаківня"


Для виготовлення паперового шпаківні вам знадобляться наступні інструменти і матеріали: білий папір, акварельні або гуашеві фарби, поролоновий спонжік, ножиці, олівці, клей. Ця аплікація цілком по силам молодшому школяреві. Потрібно вирізати з паперу, розфарбувати в різні кольори і приклеїти на основу шпаківня, кількох пташок і дерево і домалювати деякі деталі. Запропонуйте дитині виконати цю саморобку - таке заняття добре тренує посидючість і розвиває творче мислення.

 • Намалюйте на світлому папері і виріжте по шаблону деталі аплікації: шпаківня, шість пташок і стовбур дерева.

 • Окрасьте дерево і шпаківня за допомогою спонжа в коричневий колір.

 • Пташок зробіть різнокольоровими, вибираючи яскраві, веселі відтінки.

 • Підготуйте лист-основу, на якому буде розташовуватися аплікація. Можна взяти кольоровий папір або картон, або завдати фоновий колір (світло-зелений або жовтий) на білий аркуш цупкого паперу.

 • Наклейте деталі аплікації на папір. Кількох пташок «посадіть» на сідало шпаківні, інших - на дах, на дерево і т. п. Подрисуйте або підклейте пташок крила, дзьобики і оченята контрастних кольорів, а дерево одягніть в листя. Не забудьте і про віконці для пташиного будиночка. Ось ваша аплікація і готова!


 • Аплікація "Шпаківня"

  Аплікація "Шпаківня"

  Аплікація "Шпаківня"

  Аплікація "Шпаківня"  Виріб своїми руками: паперовий шпаківня


  Аплікація "Шпаківня" • Це саморобка для дітей-дошкільнят: шпаківня на тлі зеленого листя і стовбурів беріз.

 • Підготуйте лист-основу блакитного кольору, із зеленого паперу різних відтінків виріжте листочки довільної форми, а білий аркуш формату А4 розріжте вздовж на чотири частини. Кожну скрутіть в трубочку і зафіксуйте клеєм. Це будуть стовбури беріз; приклейте їх до основи в мальовничому порядку.

 • Виріжте з червоного паперу фігуру у формі будиночка і приклейте її до стовбурах беріз у верхній частині аплікації. Дві перехресні коричневі смужки нехай будуть дахом шпаківні, а білий кружечок - віконцем пташиного будиночка.

 • Прикрасьте композицію зеленим листям. Потім розфарбуйте стовбури беріз чорними смугами з допомогою маркера і приклейте на них метеликів, вирізаних з яскравого кольорового паперу.


 • Аплікація "Шпаківня"

  Аплікація "Шпаківня"

  Аплікація "Шпаківня"


  Саморобка «Літаюча пташка з шпаківні» • Спочатку зробіть будиночок. Для цього виріжте з кольорового картону квадрат 10х10 см і трикутник з основою 12 див. Склейте ці дві деталі таким чином, щоб вийшов будиночок. У верхньому куті даху зробіть невеликий отвір і вставте в нього нитку, утворивши петлю.

 • Виріжте з чорного картону віконце шпаківні - коло діаметром 5 див. на звороті наклейте шматочок двостороннього скотча, а зверху - нитку довжиною близько 20 див.

 • Приклейте кружечок в середину квадрата так, щоб нитка звисала вниз.

 • Тепер виріжте з помаранчевого картону фігурку пташки і окремо - два крила. Приклейте на скотч крила і з'єднайте пташку з ниткою, що звисає з віконця. У вас вийде літаючий птах, яка ворушитися від руху повітря. Її можна повісити на люстру в дитячу кімнату.

 • Аплікація "Шпаківня"

  Аплікація "Шпаківня"  Паперові аплікації - самий простий, але від цього не менш цікавий вид дитячої творчості. Хлопцям подобається вирізати з паперу різноманітні елементи і складати з них барвисті композиції. Частіше пропонуйте дитині позайматися аплікацією, це чудово стимулює творчу активність. Дітей старшого віку можна залучити до виконання аплікацій не тільки з паперу, але і з фетру, шкіри, тканини, виконувати незвичайні об'ємні і 3D-аплікації.
  Читайте також
  Новорічний півень. Робимо своїми руками
  Новорічний півень. Робимо своїми руками
  Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
  Аплікація на тему
  Аплікація на тему "Весна"
  Весна - дивовижна пора, коли природа прокидається, сонячних днів стає більше і світ навколо оживає. Всі ці зміни можна відобразити в дитячих
  Аплікація «Тюльпан»
  Аплікація «Тюльпан»
  Створення аплікація з паперу - дуже цікаве заняття, яке обожнюють всі діти. Засобів для їх виготовлення потрібно небагато, а результат зазвичай
  Як зробити корону з паперу?
  Як зробити корону з паперу?
  Корона з паперу може стати не тільки елементом карнавального костюма дитини, але і частиною декору дитячої кімнати. У нашій статті ми дамо кілька
  Шпаківня з картону
  Шпаківня з картону
  З дітьми можна виготовляти не просто цікаві вироби, але і корисні, наприклад, запропонуйте дитині спорудити шпаківня з картону. Таке заняття напевно
  Аплікації з фетру
  Аплікації з фетру
  Аплікація - дуже цікавий вид дитячої творчості. Якщо прості аплікації з паперу малюк вже освоїв, можна переходити до більш складних матеріалів.