Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Саморобка "Божа корівка"

Саморобка "Божа корівка"

24-02-2015, 18:00
3881
0
Ваш малюк знову шукає цікаве заняття? Давайте допоможемо йому в цьому. Що може бути краще часу, проведеного з дитиною, та ще й з користю?
Кожен із нас, навіть будучи дорослим, приходить в захват при вигляді маленького червоного жучка - сонечка. В голову лізе всіма відомий дитячий віршик, а руки тягнуться до неї. А уявляєте, скільки емоцій вона викликає у дитини. Тому в цій статті ми проведемо невеликі майстер класи, як зробити божу корівку - відомого і улюбленого дітками жучка.
Найбільш часто використовуваний матеріал для дитячих аплікацій - кольоровий папір. Його доступність і легкість в роботі дозволяє виявляти найнесподіваніші фантазії.

Виріб божа корівка з паперу


Для однієї сонечка вам знадобиться:

 • аркуш червоного паперу;

 • лист зеленого паперу (для листочка);

 • ножиці;

 • чорний фломастер або маркер.


 • Для початку виріжемо з червоного паперу рівний квадрат. Зігнемо його так, як вказано на малюнку та обріжемо краю, щоб надати фігурці округлу форму. Фломастером або маркером домалюйте сонечка оченята і цятки на крилах. Виріжте з зеленого паперу листочок відповідного розміру. Ваша підробка готова. При бажанні можна додати сонечка вусики з чорного паперу.
  Саморобка "Божа корівка"


  Не менш кумедно діти проводять час з пластиліном. Дана підробка дуже легка і буде по руках навіть самим маленьким. Якщо дитина вміє ліпити кульки, він без праці впорається з завданням.

  Виріб з пластиліну божа корівка


  Нам потрібно пластилін трьох кольорів: червоного, чорного і білого.

 • Для початку зліпимо невеликий кулька червоного кольору.

 • Саморобка "Божа корівка"


 • Пластмасовим ножичком зробимо надріз поперек кульки

 • Саморобка "Божа корівка"


 • Наша божа корівка тепер з крильцями.

 • Саморобка "Божа корівка"


 • Зробимо ще один кулька чорного кольору, але тільки меншого розміру для голови і прикріпимо до сонечка.

 • Саморобка "Божа корівка"


 • Зліпимо 5-6 дуже маленьких кружечків чорного кольору, трохи придавивши їх, для цяток на крилах, а 2 білі кружечки знадобляться для очей.

 • Саморобка "Божа корівка"  Божа корівка з гальки
  Напевно, кожен приїжджаючи з літнього відпочинку привозив собою морські камінчики на пам'ять. А літні мотиви завжди відрізняються яскравістю і контрастом. З таких камінчиком з допомогою фарб можна зробити милих сонечок. Така робота захопить не тільки дітей, але й дорослих та подарує їм чимало веселощів.
  Саморобка "Божа корівка"


  Для початку необхідно вимити камінчики, щоб бруд не заважала малювання. Найбільш зручними фарбами стане гуаш. Також будуть потрібні товсті і тонкі пензлики.
  Виготовляючи дитячі вироби сонечок, дитина безсумнівно отримає масу позитивних емоцій і радості.
  Читайте також
  Вироби з упаковки для яєць
  Вироби з упаковки для яєць
  Іноді матеріали для дитячої творчості можуть бути вельми несподіваними. Взяти, наприклад, упаковку від яєць, яку ми зазвичай викидаємо. А адже і з
  Саморобка
  Саморобка "Космонавт"
  Вироби на космічну тему - завжди захоплюють дітей. Ми пропонуємо вам кілька майстер-класів з виготовлення виробів космонавтів з пластиліну, паперу і
  Кульковий пластилін - вироби
  Кульковий пластилін - вироби
  Кульковий пластилін - дуже зручний матеріал для дитячих виробів. Він являє собою пластичну масу з дрібних кулькових, легко склеивающихся між собою.
  Аплікації з фетру
  Аплікації з фетру
  Аплікація - дуже цікавий вид дитячої творчості. Якщо прості аплікації з паперу малюк вже освоїв, можна переходити до більш складних матеріалів.
  Аплікація «Гусениця»
  Аплікація «Гусениця»
  Зайняти дитину у вільний час дуже просто - запропонуйте йому зайнятися створенням виробів, і він напевно з радістю підхопить ідею. Пропонуємо вам
  Енгрі Бердз з пластиліну
  Енгрі Бердз з пластиліну
  Злі пташки з гри Енгрі Бердз - улюбленці багатьох хлопців і дівчат вже перенеслися з віртуального світу в наш реальний у вигляді аксесуарів та