Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вироби з пластиліну та шишок

Вироби з пластиліну та шишок

24-02-2015, 18:33
5053
0
Мабуть, усі знайомі з пластиліном з дитинства. Завдяки тому, що даний матеріал дуже пластичний, не сохне і випускається в широкій колірній гамі, пластилін служить відмінним предметом для розвитку у дітей дрібної моторики, фантазії, а також способом захопити їх і направити енергію в більш корисне, творче русло. Якщо ви думаєте, що вже забули як робити вироби з пластиліну, не турбуйтеся, дана стаття дасть кілька унікальних і простих ідей , які обов'язково сподобаються вашій дитині.

Вироби з пластиліну та шишок є найбільш популярними в дитячому саду та молодших класах. Все через доступність матеріалів і практично готової бази для творчості. Крім іншого, шишки, будучи природним матеріалом, можна використовувати для прикраси інтер'єру, робити красиві підвіски або ялинкові іграшки.

Перш ніж почати виготовляти чудернацькі вироби з ялинових шишок, пам'ятайте, що після того, як вони повністю висохнуть і лусочки розкриються, ваша шишка втратить колишню форму, що може сильно зіпсувати ваше виріб. Тому, радимо попередньо опустити в теплий розчин столярного клею. Після того як вона висохне на сонці, можна приступати до самого процесу творчості.

В основному, дитячі вироби з шишок відображають різноманітних тварин.

Свинка
Розберіть шишку на лусочки. Скачайте з пластиліну яйце. Починаючи з голови прикріпіть по колу лусочки шишки. В якості хвоста також можна використовувати дріт або гілочку, а для ніг - палички, змазані клеєм для кріплення. Акуратно вылепите з пластиліну трикутнички вушок і мордочку з п'ятачком.
Вироби з пластиліну та шишокЇжачок
Принцип створення вироби з шишок у формі їжачка нічим не відрізняється від поробки-свинки. За основу візьміть більш об'ємну шишку, бажано з піднятими лусочками, щоб зімітувати голки. Для більшої схожості, до лусках прикріпіть за допомогою пластиліну або суперклею голки сосни. Зробіть із пластиліну мордочку і прикріпіть з однією з сторін шишки. Використовуйте жолуді, сушені ягоди шипшини і фрукти, або яблуко, зліплене з пластиліну, які ви можете прикріпити на шишку, яка є тілом їжачка.
Вироби з пластиліну та шишокЛисиця
Для створення даної поробки вам знадобитися три шишки - для тіла, голови і хвоста. Найменша для голови, кругла для тіла і більш витягнута догори - для хвоста. До самої маленької прикріпіть мордочку і вуха, зроблені з помаранчевого пластиліну. Для шишки-тіла вам знадобляться чотири ноги. З допомогою суперклею скріпіть обидві шишки разом, не забуваючи про хвіст.
Вироби з пластиліну та шишокБілочка
Якщо ви навчилися робити з шишки саморобку-лисицю, то дана не складе вам ніяких труднощів. Відмінність буде лише в тому, що голову найкраще буде зробити повністю з пластиліну, прикріпивши зверху більш довгі вушка. Для хвоста використовуйте довгу шишку, як альтернатива - зробіть хвіст іл пластиліну.
Вироби з пластиліну та шишок


Метелик
Для виготовлення вироби з пластиліну у формі метелика потрібно зовсім мало часу. Шишка послужить тілом, а решта - ваша фантазія. Візьміть аркуш паперу і складіть його навпіл і за допомогою ножика, виріжте форму крила. Так ви отримаєте симетричні деталі. Прикріпіть до основи отримані крила. З дроту або двох скручених шматочків пластиліну змайструєте вусики і прикріпіть до самої верхівки шишки.
Вироби з пластиліну та шишокВедмежа
Дитячі вироби з шишок у формі ведмедика будуть відмінно виглядати в будь-якому куточку вашої квартири. Все, що вам потрібно, це одна велика шишка і чотири маленькі. Як ви вже здогадалися, велика послужить тулубом, до якого ми прикріпимо чотири шишки-лапки. На верхньому кінці шишки, з допомогою пластиліну, зробіть вашу ведмежаті вушка, очі і ніс. Ось і все - ваша виріб готова!
Вироби з пластиліну та шишок


Бачите, як просто зробити з шишок вироби? Це не тільки захоплююче заняття, але і відмінний спосіб провести час з вашою дитиною. Дотримуйтесь прикладами, поданими на зображеннях, і ви отримаєте ще кілька ідей для ваших виробів.
Читайте також
Зимові вироби для дитячого садка
Зимові вироби для дитячого садка
Робити поробки разом з дітьми - дуже захоплююче і корисне заняття. І нерідко вихователі дитсадків просять принести зроблені своїми руками прикраси та
Вироби з каштанів
Вироби з каштанів
Створення поробок з природного матеріалу - дуже важлива частина розвитку дитини, що дозволяє йому познайомитися з навколишнім світом і краще пізнати
Вироби з шишок своїми руками
Вироби з шишок своїми руками
Шишки - прекрасний природний матеріал для виробів. Вони легкі і зручні в роботі, до того ж добре поєднуються з іншими матеріалами. Ми пропонуємо
Як зробити закладку з паперу?
Як зробити закладку з паперу?
Повага до книг необхідно виховувати у дітей з самого раннього віку. Правильне звернення має на увазі і використання закладок. До того ж красиві і
Вироби на тему «Ліс»
Вироби на тему «Ліс»
Виховувати у дітей любов і повагу до лісових багатств потрібно з самого раннього дитинства. На прогулянці ви можете зібрати природні матеріали -
Вироби з каменів
Вироби з каменів
Для створення дитячих виробів можна використовувати абсолютно будь-які матеріали, наприклад, каміння. З них можна створювати дуже цікаві композиції