Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вироби для папи

Вироби для папи

24-02-2015, 18:38
5047
0
Якщо на носі чоловічий свято, татів день народження або просто хочеться його порадувати, можна зробити невеличкий сюрприз. Все що нам знадобиться для виготовлення поробки для тата з паперу, це клей, ножиці, різні намистини, кольорова тасьма і трішки терпіння.
Листівки
Це, мабуть, найбільш популярна виріб, який для папи можна зробити своїми руками за короткий час. Відмінний подарунок - абсолютно «чоловіча листівка у вигляді сорочки. Якщо дитина маленька, то достатньо зігнути аркуш цупкого кольорового паперу або нещільного картону навпіл, приклеїти комір прикрашений гудзиками, і надіти на листівку краватка контрастного кольору, вирізаний з паперу.
Вироби для папи


П'ятирічній дитині вже цілком під силу зробити більш складну листівку-сорочку, яка обов'язково сподобається татові. Керуючись схемою, зазначеної на фото, ви легко зробите за пару хвилин.
Вироби для папи

Вироби для папи


Тільки не забувайте про те, що листівка сама по собі ще не є подарунком. Вона є лише доповненням до слів і побажань, які хотілося б донести. Обов'язково заповніть її! Якщо дитина ще не вміє писати, відбиток його ручки цілком згодиться.
Фантазуйте! Листівки можуть бути у вигляді корабликів, ракет, літаків, машин - все, що пов'язано з професією або захопленнями папи.
Вироби для папи

Вироби для папи

Вироби для папи


Різноманітні дитячі вироби для папи можна робити практично все, що опиниться під рукою. З декількох коробок сірників з допомогою скотча або клею можна зробити танк, непотрібні диски стануть основою для оригінальних годин, а нудна рамочка для фотографій отримає нове життя, якщо її прикрасити болтиками, гайками або кнопками.
Вироби для папи

Вироби для папи

Вироби для папи


Ми підказали лише кілька ідей про те, як зробити саморобку папи до свята або просто для підняття настрою. Вже вам-то краще відомо про захоплення та вподобання вашого близької людини, якого хочеться порадувати.
Читайте також
Аплікація з ватяних дисків
Аплікація з ватяних дисків
Аплікація - дуже захоплюючий вид творчості, причому матеріали для створення дитячих шедеврів можуть бути і незвичайними, наприклад, ватяні диски. З
Листівка для бабусі своїми руками
Листівка для бабусі своїми руками
Напередодні бабусиної дня народження або будь-якого іншого свята, запропонуйте дитині зробити їй листівку своїми руками. Такий подарунок, який
Листівка для тата своїми руками
Листівка для тата своїми руками
Який подарунок може зробити дитина татові на свято? Звичайно, листівку своїми руками. Варіантів їх виготовлення на чоловічу тематику чимало. Ми
Подарунок дідусеві своїми руками
Подарунок дідусеві своїми руками
Що можуть подарувати малюки своїм дідусям? Звичайно, подарунки, зроблені своїми руками. Такі вироби особливо цінні для дідусів, адже вони зберігають
Подарунок для папи своїми руками
Подарунок для папи своїми руками
Що може порадувати батьків більше, ніж подарунок, зроблений своїми руками? Майстер-клас з виготовлення подарунка для папи читаємо в статті.
Вироби до 23 лютого
Вироби до 23 лютого
Найкращий подарунок, який дитина може зробити на 23 лютого, звичайно ж, виріб! У нашій статті ми пропонуємо вам кілька ідей, як захопити дитину