Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Малювання долонями і пальцями

Малювання долонями і пальцями

24-02-2015, 18:51
7700
0
Малювання долонями і пальцями
Якщо ваш малюк ще занадто малий і не може справлятися з пензликом, це не означає, що він не може малювати і створювати оригінальні шедеври. У нього є найголовніше - це дитячі долоньки, а з їх допомогою можна зобразити безліч яскравих і забавних малюнків! Головне - від таких занять діти отримують масу задоволення, адже якому дитині не сподобається малювати власною долонею або пальцями? Крім усього, у процесі творчості малюк розвиває дрібну моторику рук, вчиться фантазувати і мислить абстрактно, а також розрізняти кольори і форми.
Для малювання долоньками продаються спеціальні пальчикові фарби, які виробляються на водній або рослинній основі. Вони не містять токсичних речовин і абсолютно безпечні навіть для самих маленьких художників, які люблять пробувати на смак.

Техніка малювання долонями і пальцями


Для малювання руками фарбу слід розвести водою до консистенції рідкої сметани і налити на плоску тарілку. Потім вмочіть долоньку дитини в тарілку або нанести фарбу за допомогою широкої пензлика безпосередньо на долоню малюка. Допоможіть правильно розташувати долоню на листку паперу і зробити відбиток. За допомогою відбитків пальців можна довести малюнок до задуманого образу.
Малюючи долонями і пальцями дитина може зобразити цілком впізнавані нехитрі предмети. Це можуть бути різні тварини - наприклад, жираф, восьминіг або верблюд, крім того, з відбитків рук може вийти сонечко, квітка або ялинка.

Малюємо долоньками квіти


Один з найпростіших малюнків, який може намалювати ваш малюк - це квітка. З допомогою пальчика фарбою зеленого кольору допоможіть дитині на аркуші паперу нанести стеблинка. А відбиток дитячої долоньки зійде за прекрасний нерозкритий бутон і два зелених листки на стеблі. Також, можна намалювати ромашку або соняшник, повертаючи аркуш і залишаючи відбитки долоні по колу. Пальчиком поставте жовті точки, як серцевини ромашки, або чорні, як насіння соняшника.
Малювання долонями і пальцями


Малюємо долоньками ялинку


Слідуючи тій же техніці малювання легко можна зобразити новорічну ялинку. Маленькою дитячою ручкою зробіть кілька зелених відбитків долоньок в три ряди. Внизу аркуша перший ряд - одна долонька, далі - дві і вгорі - три. Переверніть ваш шедевр. Пальчиком домалюйте коричневий стовбур і різнокольорові кульки.
Малювання долонями і пальцями


Фантазуйте і творіть разом з вашими дітьми, адже малювання долонями і пальцями це не просто захоплююча гра, але і розвиває і збагачує уяву дитини заняття. І не забудьте зберегти на пам'ять шедеври вашого юного художника!
Читайте також
Як намалювати ялинку?
Як намалювати ялинку?
Діти люблять все нове, і це проявляється в усьому, в тому числі і малюванні. Малюки вчаться малювати різні образи і сюжети, вдосконалюючи свою
Нетрадиційне малювання в дитячому садку
Нетрадиційне малювання в дитячому садку
Крім звичайного малювання олівцями, фломастерами і фарбами, в дитячих садах використовуються і незвичні техніки, розвивають уяву і фантазію дитини.
Вироби з черепашок своїми руками
Вироби з черепашок своїми руками
Збирання черепашок на море - улюблене заняття і дітей, і дорослих. А щоб приємні спогади про відпочинок нагадували про себе частіше, з цих черепашок
Малювання ватяними паличками
Малювання ватяними паличками
Дитяче творчість дуже різноманітна: ліплення, аплікації, вироби і, звичайно ж, малювання. А чи знаєте ви, що малювати можна не тільки олівцями і
Вироби з долоньок
Вироби з долоньок
Виявляється, існує така техніка дитячої творчості, як створення виробів з відбиток долоньок. Це дуже захоплююче і веселе заняття, яке подобається і
Малювання для дітей
Малювання для дітей
Малювання обожнюють всі, без винятку, діти. Сьогодні існує безліч технік малювання, в тому числі і для малюків, традиційні і незвичайні способи