Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як намалювати лисицю?

Як намалювати лисицю?

24-02-2015, 19:30
11290
0
Більшість дітей дуже люблять малювати. Спочатку малюк невміло тримає олівець, зображаючи на папері «каляки-маляки», але згодом майстерність малювання поступово поліпшується, картинки стають все більш красивими і акуратними, а сюжети - складними. Малювання - це не тільки розвага, але і відмінна розвиваюча гра, за допомогою якої дитина розвиває дрібну моторику, просторову орієнтацію, вчиться визначати форму і розміри предметів і співвідношення різних речей у просторі відносно один одного. Саме тому заохочувати малювання - правильно і корисно. Навіть якщо ваш малюк не стане великим художником, вміння малювати обов'язково стане в нагоді йому в житті.
У даній статті ми поговоримо про те, як намалювати лисицю олівцем.

Як намалювати лисицю (поетапно)?


Насамперед підготуйте папір, олівець і гумка. Розкладіть аркуш паперу так, щоб малюк міг добре бачити всі етапи роботи.

 • Спочатку визначаємо місце розташування лисиці на аркуші і робимо начерк тіла. Для цього вам потрібно намалювати трохи витягнутий овал.

 • Як намалювати лисицю?


 • Після цього намічаємо майбутню лису голову - форма її нагадує гітарний медіатор з округленими краями.

 • href="/sites/default/files/kak_narisovat_lisu_karandashom1.jpg">
  Як намалювати лисицю?


 • Вуха у лисиці великі, трикутної форми. Їх ми маємо в верхній частині голови. Оскільки ми малюємо сидить звірка, тіло лисиці у нас витягнута вертикально, а передні ноги малюємо паралельними між собою.

 • Як намалювати лисицю?


 • Задні ноги сидить лисиці зігнуті. Їх ми малюємо за передніми, орієнтуючись на контури тіла лисиці.

 • Як намалювати лисицю?


 • Багато не знають, як намалювати морду лисиці. Зробити це простіше, ніж здається: зображення носа і рота лисиці чимось нагадує латинську букву «W». Але тут потрібна акуратність і почуття міри - занадто великий або широкий ніс можуть перетворити вашу лиса на вовка або собаку.

 • Як намалювати лисицю?


 • Після мордочки малюємо очі. Мигдалеподібні лисячі очі розташовуються паралельно вухам, на вигляд вони дуже схожі на очі кішки.

 • Як намалювати лисицю?


 • Намалюйте хвіст і за «бахромку контуру тіла - хутряну лисячу шубку.

 • Як намалювати лисицю?


 • Завершують малюнок деталі - білий кінчик хвоста і вуса. Промальовуємо шерсть лисиці дрібними неоднорідними штрихами. Допоміжні лінії видаляємо за допомогою м'якого ластику.


 • Як намалювати лисицю?


  Якщо справжня лисичка - занадто складна для вас, можна намалювати веселого мультяшного лисиця.
  Як намалювати лисицю?

  Як намалювати лисицю?

  Як намалювати лисицю?

  Як намалювати лисицю?

  Як намалювати лисицю?

  Як намалювати лисицю?


  Якщо і такий варіант здається вам занадто складним і ви не впевнені у власних художніх талантів, спробуйте зобразити полегшений варіант лисички - лисицю з трикутників. Для цього вам буде потрібно намалювати кілька трикутників (в якості тіла, голови і вушок), а також хвостик-крапельку. Основа готова. Залишилося додати тільки деталі - очі, вуса, ніжки-галочки і т. д. Такий схематичний варіант дуже легко намалювати, і в той же час всі головні риси лисиці збережені - звірятко на зображенні виходить впізнаваним, малюк відразу здогадається, що це саме лисиця.
  Як намалювати лисицю?


  Найголовніша деталь в малюванні лисиці - виділити вушка і білий кінчик хвоста. Мигдалеподібні очі і маленька мордочка роблять лисицю схожою на кота, а будова кінцівок і тулуба - на собаку.
  Якщо ви хочете намалювати лисичку-сестричку з казки, найпростіше малювати голову лисиці в профіль - видовжена морда з носиком-крапелькою, вертикальне тулуб (найчастіше казкові лисиці ходять в сарафанах), пишний хвіст - ось все, що вам потрібно намалювати. А якщо на мордочці хитрої лисички ви намалюєте колобка, малюк напевно дізнається не тільки звіра, але і казку, персонажем якої є ваша лисичка.
  От і все. Тепер і ви знаєте, як намалювати лисицю дитині.
  Під час малювання звірка ви маєте чудову можливість розповісти дитині про нього. Разом з малюком згадайте, героєм яких казок є лисиця, якими рисами характеру вона володіє, поясніть малюкові, де живе і чим живиться лисиця, до якого виду і роду відноситься, родичем яких тварин є. Будьте впевнені, дитина із задоволенням буде слухати і навіть підказувати вам те, що вже знає сам.
  Таким чином ви поєднуєте відразу два корисних заняття - малювання і пізнання навколишнього світу, природи і її мешканців.
  Читайте також
  Як намалювати тигра?
  Як намалювати тигра?
  Тигр - величне створення, і діти дуже люблять таких тварин - вони впевнені, красиві і їх легко запам'ятати за оригінальним забарвленням. Тому, варто
  Як намалювати білку?
  Як намалювати білку?
  Білочки - чарівні пухнасті створіння, діти просто обожнюють цих маленьких звірят. Пропонуємо вам спробувати зобразити з дитиною цих милих лісових
  Як намалювати малюнок?
  Як намалювати малюнок?
  Кожна дитина від народження наділена безліччю талантів. І головне завдання батьків - розкрити потенціал і сприяти його вдосконаленню. Докладніше про
  Як намалювати кішку для дітей?
  Як намалювати кішку для дітей?
  Дуже часто підростаючий малюк приходить до батьків з проханням намалювати що-небудь. Такі бажання треба заохочувати, адже малюючи, дитина дізнається
  Як намалювати зайця поетапно?
  Як намалювати зайця поетапно?
  Діти обожнюють тварин і, звичайно ж, малювати їх їм доставляє море задоволення! З маленькими дітками можна почати малювати мультяшних звіряток,
  Як намалювати овечку?
  Як намалювати овечку?
  Дітки з ранніх років люблять малювати і, майже напевно, хочуть навчитися робити це красиво. Допоможіть дитині в його прагненні розвивати свій хист до