Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Чехарда - правила гри

24-02-2015, 20:39
1479
0
Чехарда - правила гри
Ігри на свіжому повітрі завжди корисні для дітей. Під час своїх розваг діти приймають повітряні і сонячні ванни, заповнюють потреба в спілкуванні і розвиваються фізично, особливо, якщо ігри носять рухливий характер . Однією з ігор, яка подобається дітям за можливість порухатися і посміятися, є чехарда. Якщо ж ваша дитина не знайомий з цією грою, то ми рекомендуємо познайомити його з нею, щоб він з не меншим задоволенням, ніж і ми в свій час, пограв в чехарду з друзями. У цій статті ми, нагадавши правила е тієї веселої забави, розповімо, як грати в чехарду.

Опис гри «Чехарда»


Для дитячої гри «Чехарда», необхідна наявність, як мінімум, двох дітей. Звісно, цікавіше і веселіше, якщо дітей буде якомога більше. Нагадаємо, що при бажанні приєднатися до такого цікавого розваги можуть і дорослі.
Варіантів гри існує декілька, суть у них схожа, але правила трохи відрізняються.
Гра «Чехарда». Варіант 1
За правилами гри вибирається ведучий, якому належить сісти навпочіпки, зігнувши голову. Інші учасники повинні стрибати через нього.
Після того, як всі учасники перестрибнули через ведучого, він змінює положення, трохи підводячись. Учасники знову повинні стрибати через нього по черзі.
Так, ведучий кожен раз підводиться все вище і вище, і гра продовжується до тих пір, поки хтось із гравців, перестрибуючи, не зачепить ведучого. Якщо це сталося, він займає його місце і гра починається заново.
Гра «Чехарда». Варіант 2
У правилах ще одного варіанту гри ведучого немає, і діти просто розважаються, перестрибуючи одне через одного.
Всі учасники гри повинні вишикуватися в лінію, так, щоб відстань між ними становила близько 1 - 2 метрів. Усі гравці, крім замикає ланцюжок, стають в напівзігнутому положенні, спираючись на коліно, або ж сідають навпочіпки. Становище учасників гри залежить від віку, їх фізичної підготовки і, власне, бажання.
Гравець, що стоїть в кінці ланцюжка починає перестрибувати через усіх учасників по черзі. Після того, як він перестрибнув через гравця, що стоїть першим, він також стає на відстані від нього та приймає потрібну позу, а в цей час перестрибувати через учасників починає гравець, який опинився в кінці ланцюжка.
Читайте також
Ігри на знайомство для підлітків
Ігри на знайомство для підлітків
Знайомлячись в підлітковому віці, молоді люди відчувають сором і хвилювання. Але що робити, якщо зібралася компанія малознайомих підлітків?
Дитячі рухливі ігри в приміщенні
Дитячі рухливі ігри в приміщенні
Гра - основний вид діяльності дошкільнят і тому є хорошим способом підтримувати фізичну активність дитини. Адже всім малюкам подобаються рухливі
Російські народні ігри для дітей
Російські народні ігри для дітей
Ігри для дітей в наші дні асоціюються з численними комп'ютерними розвагами. А адже скільки існує народних ігор, розвиваючих дітей і фізично, і
Рухливі ігри для дошкільнят
Рухливі ігри для дошкільнят
Як провести час групі дітей на вулиці? Звичайно, граючи в дитячі рухливі ігри. Прикладів таких ігор дуже багато, можуть грати і кілька дітей і великі
Рухливі ігри з м'ячем
Рухливі ігри з м'ячем
Рухливі ігри - гарний і корисний спосіб провести час на вулиці. А, якщо у вас є м'яч, то ігри стають набагато різноманітніше і цікавіше. Наведемо
Як грати в резиночку?
Як грати в резиночку?
Стрибки через резиночку були однією з найпопулярніших ігор серед дівчаток років 20-30 тому. Віртуозні стрибунки вражали висотою і майстерністю