Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Гра "Камінь-ножиці-папір"

Гра "Камінь-ножиці-папір"

24-02-2015, 20:41
1775
0
Гра "Камінь-ножиці-папір"
«Камінь-ножиці-папір» - гра, знайома багатьом з дитинства. Вона є найпопулярнішою в світі грою на руках. Іноді її використовують як методику випадкового вибору для якої-небудь мети (також як і кидання монети або витягування соломинки).

Камінь-ножиці-папір: правила


Правила гри «Камінь-ножиці-папір» не потребують спеціальної підготовки, потрібні лише руки і лічилка. Під час гри учасники показують за своїм бажанням одну з трьох фігур, які зображені на картинці нижче.

 • Всім учасникам необхідно зібрати руку в кулак і витягнути її вперед.

 • Гравцями вимовляється лічилка: Камінь Ножиці Папір Раз Два Три. Іноді закінчення лічилки може звучати як «цу-ше-фа». Гравцям при цьому важливо заздалегідь домовитися про варіант закінчення, використовуваного в грі в даний момент часу.

 • Під час лічилки гравці качають кулаками.

 • На рахунок «три» всі учасники гри показують рукою один із трьох знаків: ножиці, папір або камінь.


 • При цьому кожна фігура перемагає попередню.
  Гра "Камінь-ножиці-папір"

  Гра "Камінь-ножиці-папір"


  Так, наприклад, гравець, який вибрав «камінь», перемагає «ножиці», тому що «камінь» здатний затуплять «ножиці».
  Якщо учасник гри вибрав «ножиці», то він здобуває перемогу над гравцем, що вибрали «папір», так як «папір» може бути розрізана «ножицями».
  Гравець, вибір якого припав на «папір», може виграти у «каменю», тому що «папір» накриває «камінь».
  Якщо ж всі учасники гри обрали одну й ту саму фігуру, то зараховують нічию і партія переграється.
  Гравець, який отримав перемогу в трьох раундах, вважається переможцем.
  Класична гра в камінь-ножиці-папір призначена для двох гравців. Але можливі варіанти гри і з великим числом учасників. Тоді нічия зараховується в тому випадку, якщо гравці обрали всі три фігури. Такий вибір називають «кашею».

  Як виграти в гру камінь-ножиці-папір?


  Багато хто з нас вважають, що результат цієї гри залежить більшою мірою від везіння, і випадковості. Однак, є тут і елементи психологічної гри можна передбачити її закінчення, якщо уважно поспостерігати за фігурами, які показує супротивник. Так, можна помітити, що в наступної партії гравець з більшою ймовірністю покаже те, що могло здобути перемогу в минулій грі. Якщо учасник гри в перший раз показав «камінь», то з більшою ймовірністю у другій грі він здасться «папір». Тому для перемоги в наступному раунді доцільно показати «ножиці».

  Камінь, ножиці, папір: стратегія перемоги


  Досвідчені учасники гри відзначають, що новачки найчастіше першою фігурою показують «камінь», так як хочуть виглядати більш сильними в очах опонента. Тому, показавши в першому раунді «папір», ви з більшою ймовірністю здобудете перемогу.
  Якщо грають кілька досвідчених гравців, то «камінь» вони навряд чи покажуть. У такому разі можна показати «ножиці». Це призведе до одного з двох варіантів:

 • нічия з «ножицями» (якщо в грі два учасника);

 • «ножиці» поб'ють «папір».


 • Якщо гравець два рази показав одну й ту саму фігуру, то в третій раз він її, швидше за все, не покаже. Значить, її можна виключити зі своїх варіантів у наступній партії. Наприклад, гравець показав два рази «ножиці». В третій раз він може показати «камінь» або «папір». Тоді у цієї партії можна показати «папір», так як вона або поб'є «камінь», або буде нічия.
  Гра завоювала велику популярність серед населення всієї земної кулі. У деяких країнах проводяться чемпіонати з гри «камінь, ножиці, папір», мають серйозний призовий фонд.
  Гра «камінь, ножиці, папір» корисна для дітей раннього віку, так як дозволяє розвинути швидкість реакції і ступінь володіння своїми руками.
  Читайте також
  Ножиці для новонароджених
  Ножиці для новонароджених
  З перших днів життя малюка необхідно робити йому акуратний манікюр. З цим завданням допоможуть впоратися якісні ножиці для новонароджених. Не
  Правила гри в хованки
  Правила гри в хованки
  Хованки - одна з найбільш популярних дитячих дворових ігор. Грати в неї цікаво великою кількістю гравців. Існують класичні схованки, а також їх
  Правила гри в мафію
  Правила гри в мафію
  Однією з найбільш популярних психологічних ігор в компаніях молоді залишається гри мафія. Існує кілька варіантів її проведення. У нашій статті ми
  Аплікація
  Аплікація "Пролісок"
  Що подарувати мамі або бабусі на свято? Звичайно, подарунок, зроблений своїми руками. І навесні, коли так хочеться тепла і сонця, кращим таким
  Танк із сірникових коробок
  Танк із сірникових коробок
  Порожні коробки з-під сірників - прекрасний матеріал для реалізації дитячих творчих ідей. В умілих руках перетворюються у цікаві іграшки. У нашій
  Аплікація «Гусениця»
  Аплікація «Гусениця»
  Зайняти дитину у вільний час дуже просто - запропонуйте йому зайнятися створенням виробів, і він напевно з радістю підхопить ідею. Пропонуємо вам