Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Правила гри в мафію

24-02-2015, 20:41
1582
0
Правила гри в мафію
Цікава, інтелектуальна гра мафія, присмачена детективним сюжетом, вже кілька століть залишається однією з популярних психологічних рольових ігор у підлітків і гравців старшого віку. Її суть полягає у виявленні гравців з команди, яким довелося грати на боці мафії, але про це по порядку.
Роль та склад команд
Класичні правила гри в мафію припускають, що гра розрахована на участь десять осіб. Вони діляться на «червоних» городян і «чорних» мафіозі. Долю кожного персонажа гри мафія визначає обрана картка. Для жеребкування беруть три чорних і сім червоних карток, а кожному учаснику присвоюється номер від першого до десятого. Замість звичайних карт можна використовувати спеціальні картки для гри в мафію. Серед городян картою «шериф» визначається лідер. Аналогічно чорна карта «дон» визначає лідера «чорних». Сама рольова гра мафія ділиться на дві повторюються фази, тобто ніч і день. За ходом детективної гри стежить суддя.
Початок
Під час оголошеної суддею ночі очі у всіх учасників закриті. Для цього необхідно заздалегідь підготувати необхідні для гри в мафію атрибути - маски. Гравці з підноса беруть карту, що визначає їх роль. Після вибору останньої карти суддя оголошує, що «чорні» можуть зняти маски для знайомства. Така можливість у мафіозі з'являється лише один раз за всю гру. «Дон» жестами повідомляє решти мафіозі про плани: за хвилину вони повинні визначити городян, які будуть вбиті протягом наступних трьох ночей. Потім маски знову надягають. Після цього аналогічним чином, тобто в таємниці від інших учасників, «дон» і «шериф» по черзі показують себе судді.
Далі суддя сповіщає про настання дня, коли всі можуть позбутися масок і почати обчислювати мафіозі. Кожен учасник, починаючи з першого номера, висловлює протягом однієї хвилини свою думку щодо того, хто ж може стати «чорним». Суддя зобов'язаний стежити за регламентом кожного виступу, а також за тим, щоб не згадувалися слова про Бога, чесності, клятвах. Якщо попереджень від судді гравець отримує три, то на наступний день права голосу він мати не буде. За чотири - дискваліфікація без права на останнє слово.
Знову ніч. Троє «чорних», проходячи повз всіх по черзі гравців за столом, роблять рух, що імітує збройовий постріл в спину того «червоного» гравця, про смерть якого попередньої вночі вони домовилися. Так робиться три рази. При розбіжності (повному або частковому) гравець «червоних» вбитим не вважається. Якщо вбивство сталося, то суддя дозволяє «дону» з однієї спроби вгадати «шерифа» (інші гравці в масках). Аналогічно «шериф» намагається вгадати «дона».
Якщо «червоний» був убитий, то з оголошенням ранку йому надають право висловитися. Далі кожен учасник виставляє кандидатуру гравця, якого підозрює у причетності до «чорним». Далі - голосування, в ході якого суддя по черзі пропонує вигнати кожного учасника. Великим пальцем руки, виставленої на стіл, гравці голосують тільки за одного учасника, якого підозрюють. Набрав більшість голосів вибуває, не повідомляючи іншим свою роль. Потім знову оголошується ніч.
Правила гри в мафію

На третій день відкривається «шериф», повідомляючи присутнім все, що знає про двох гравців, перевірених за дві попередні ночі. Після цього «шериф» з гри видаляється. За аналогічним сценарієм ніч змінює день до фіналу.
Фінал гри
«Червоні» городяни переможуть, якщо за столом більше не залишиться «чорних» мафіозі, а мафія здобуває перемогу, як тільки кількість городян і мафіозі на будь-якому етапі зрівняється.
Очевидно, що правила гри в мафію для дітей досить складні, тому вдома влаштовувати інтелектуальні змагання буде непросто. Крім того, не кожна сім'я може похвалитися наявністю одинадцяти членів. Однак компанія дітей підліткового віку і молоді напевно оцінить цю гру.
Читайте також
Ігри на знайомство для підлітків
Ігри на знайомство для підлітків
Знайомлячись в підлітковому віці, молоді люди відчувають сором і хвилювання. Але що робити, якщо зібралася компанія малознайомих підлітків?
Ігри для дітей 10 років
Ігри для дітей 10 років
У 10 років дитини вже не так-то просто здивувати і захопити яким-небудь заняттям. У цьому віці дітям необхідні як рухомі, так і інтелектуальні ігри.
Правила гри піонербол
Правила гри піонербол
Піонербол - дитячий командно-спортивна гра з м'ячем, що зародилася в СРСР і популярна у школярів і в наші дні. Її часто вважають спрощеною формою
Лапта - правила гри
Лапта - правила гри
Лапта російська народна гра не втрачає актуальності і донині. Адже для її проведення не потрібно хитрого інвентарю та особливих умов, а проходить
Гра
Гра "Камінь-ножиці-папір"
Камінь-ножиці-папір - не тільки захоплююча гра, але і свого роду генератор випадкового вибору. Суть її полягає в показывании на руках одного з трьох
Чехарда - правила гри
Чехарда - правила гри
Чехарда - весела рухлива гра, незаслужено забута в наші дні. А дітям напевно сподобається проводити час на вулиці, бігай і стрибаючи. Давайте