Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Конкурси для дітей 7-ми років

24-02-2015, 20:46
4045
0
Конкурси для дітей 7-ми років
Всі діти люблять свята. Влаштувати дитяче свято може кожен батько, попередньо підготувавши кілька конкурсів, для того щоб дітям було весело, цікаво і цікаво. Дітей до 7 років краще зайняти чимось змагальним, тому що в цьому віці їм цікаво, як брати, так і здобувати перемогу.
Залежно від зібрався колективу дитячі конкурси можуть мати різну спрямованість: розважальну, спортивну, освітню. Слід також враховувати інтереси дітей, тому конкурси для хлопчиків 7-ми років будуть відрізнятися від конкурсів для дівчаток.

Розважальні дитячі конкурси для 7-ми років • «Затопи корабель» . Для цього конкурсу підійде будь-яка кількість дітей. Налийте піввідра води і роздайте дітям одноразові стаканчики. У центр відра запустіть наполовину наповнений водою стаканчик, який буде виконувати роль корабля. Під музику діти ходить навколо відра і по черзі потроху доливають води в «корабель». Той учасник, який затопив корабель виходить із гри, і так продовжується поки не залишиться один гравець, якому вручається звання «відважного капітана».

 • «Бій кулями» . Для цього конкурсу гравці діляться на дві команди. Кожній команді дається по п'ять надутих кульок. Під музику діти повинні перекинути якомога більше куль в команду суперників, але зробити це не просто, адже інша команда теж перекидає свої кулі в сторону суперника.

 • «Оркестр» . Всім учасникам роздаються імпровізовані інструменти: каструлі, відра, ложки, кришки і т. д. Диригент придумує всім відому мелодію, і весь оркестр намагається її відтворити: наприклад, спочатку вступають «литаври» з кришок, потім приєднуються «барабанщики» з каструлями і половниками. На закінчення всі інструменти грають одночасно.

 • «Показ мод» . Відмінним конкурсом для дівчаток 7-ми років може стати гра в кутюр'є. Нехай кожна дівчинка вибере собі модель (іграшку або поруч стоїть хлопчика) і придумає йому наряд з підручних засобів: папір, хустки, стрічки, шарфи, пакети. Кожен образ слід оригінально презентувати.

 • «Режисер» . Цей конкурс допоможе виявити у дітей акторські здібності. Один учасник вибирається режисером, який буде проводити проби акторів для фільму. Нехай режисер вигадує цікаві завдання для юних акторів, а ті, у свою чергу, намагаються якомога правдоподібніше втілитися в образ. Для прикладу, режисер може попросити зобразити казкових персонажів: Буратіно, Вінні-Пуха, Мауглі.


 • Конкурси на день народження для 7-ми років


  День народження стане незабутнім святом, якщо ви придумаєте для іменинника та його гостей кілька цікавих конкурсів.

 • «Гра тіней» . Іменинник сідає в коло, за його спиною ставиться лампа, яка повинна відкидати тінь в бік сидить. Всі учасники по черзі проходять між лампою і іменинником, який повинен вгадати всіх своїх гостей з тіні.

 • «Сищики» . Дорослий повинен заховати 15-20 однакових солодких предметів в кімнаті. Ці предмети повинні шукати всі гості, розділяючись на дві команди. Та команда, яка принесе більше трофеїв імениннику, виграє. По закінченню гри всі учасники пригощаються солодкими знахідками.

 • «Компліменти» . Серед конкурсів для дітей 7 років повинні бути і такі, які вчать їх правильно спілкуватися один з
  Конкурси для дітей 7-ми років
  іншому. Для участі в грі діти стають у коло. Ведучий розпочинає конкурс, показуючи приклад, як слід говорити комплімент своєму сусідові. Але інтерес конкурсу полягає в тому, що одному учаснику робить комплімент кожен гравець, при цьому всі компліменти повинні починатися з початкової літери його імені. Наприклад, Влад: ввічливий, веселий, чарівний.

 • Проявити таланти гостей і розважити дітей 7-ми років допоможе такий конкурс, як «Ромашка» . Для цього слід заздалегідь приготувати ромашку з завданнями: заспівати пісню, розказати вірш, привітати зрадника жестами і т. д. Кожен учасник повинен відривати пелюстка і виконувати запропоноване завдання.
 • Читайте також
  Новорічні конкурси для дітей 7-8 років
  Новорічні конкурси для дітей 7-8 років
  Гарний настрій заряджає, а підняти його під новий рік зовсім нескладно, адже існує безліч різних веселих і смішних, безглуздих і дивовижних
  Конкурси для дітей 12 років
  Конкурси для дітей 12 років
  12 років - це серйозний відрізок життя дитини, адже він вступив на перехідний вік, а значить змінилися потреби, бажання та інтереси. Звичайними
  Цікаві конкурси для підлітків
  Цікаві конкурси для підлітків
  Компанія дітей-підлітків, що зібралася на день народження або просто прийшла в гості, звичайно ж, хоче повеселитися і провести час цікаво. Щоб це
  Веселі конкурси для дітей
  Веселі конкурси для дітей
  Як провести час компанії дітей? Звичайно, з іграми та конкурсами. Особливо цікаві дітям веселі конкурси, які чудово підійдуть для будь-якого дитячого
  Конкурси для дітей 10-ти років
  Конкурси для дітей 10-ти років
  Компанія 10-річних дітей - сповнена енергії і запалу. Якщо дітлахи зібралися всі на свято, скажімо, день народження, неодмінно потрібно придумати для
  Конкурси на дитячий день народження
  Конкурси на дитячий день народження
  Так чудово запросити жваву, веселу компанію друзів на день народження! Організовуючи дитяче свято вдома, варто завчасно подбати про розважальній