Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ігри на згуртування дитячого колективу

24-02-2015, 20:50
3512
0
Ігри на згуртування дитячого колективу

Які завдання виконують психологічні ігри на згуртування класу? • Вони сприяють створенню сприятливої психологічної атмосфери.

 • Завдяки їх проведенню, підлітки вчаться довіряти і підтримувати один одного, вирішувати поставлені завдання всією групою, а не індивідуально.

 • Діти навчаються навичкам співпраці і взаємодії.


 • Важливість ігор на згуртування дитячого колективу важко переоцінити. Нижче ми наводимо ігри на згуртування для школярів і підлітків, які стануть в нагоді не тільки класним керівникам, які працюють з колективом дітей, але також і батькам, в чиєму домі часто бувають друзі їх дитини.

  Ігри на знайомство та згуртування для підлітків  «Допоможи сліпому»

  Для цієї гри потрібно пара учасників. Один з них грає роль «сліпий», інший - «поводиря». У першого зав'язані очі і він повинен рухатися по кімнаті, за власною ініціативою вибираючи напрямок руху. Завдання іншого учасника зробити так, щоб «сліпий» не зіткнувся з предметами кімнати.
  «Небезпечні рифи»

  Для цієї гри всі учасники поділяються на «рифи» та «кораблі». Другим ведучий зав'язує очі, так що вони можуть орієнтуватися в просторі тільки під керівництвом «рифів», які все бачать. Завдання рифів - не допустити зіткнення кораблів з ними.

  Гра з повітряними кульками

  Діти стають у шеренгу, кладуть руки на плечі переднім. Кожному учаснику дається кулька, який повинен бути затиснутий між грудьми стоять ззаду і спиною стоять спереду. Умова гри: після її початку кульки не можна поправляти руками, руки не можна знімати з плечей впередістоящей. Умови гри - рухатися такий «гусінню» за визначеним маршрутом, так, щоб ні один з кульок не впав на підлогу.

  «Робот-автомат»

  Гра нагадує за своїм задумом гру «Допоможи сліпому». У грі беруть участь двоє гравців. Один з них виконує роль «робота», що виконує завдання свого оператора. «Оператор» керує процесом. Таким чином дана команда повинна зробити якісь дії. Наприклад, намалювати картину або розставити речі по-новому в навчальному приміщенні. Важливо, щоб «робот» не знав заздалегідь про задум «оператора».

  «Відображення»

  У цій грі бере участь пара учасників, спочатку перший з них грає роль «дзеркала», інший - «людини». Умови гри: учасник, який грає роль «дзеркала», повинен в точності повторити повільні рухи «людини», відобразити їх. Після проведення першого «раунду» учасники міняються місцями.

  «Тролі»

  Учасники гри гуляють по кімнаті, «в горах», ведучий голосно попереджає: «Духи гір дивляться на нас»! Після прозвучав сигналу, учасники повинні зібратися в коло, сховавши слабких учасників
  Ігри на згуртування дитячого колективу
  в середину кола. Потім вони хором вимовляють фразу: «Ми разом, духів гір ми не боїмося!».
  Після цього учасники знову розходяться по приміщенню і гра починається спочатку.
  При виконанні даної гри важливою умовою є точне повторення «кодових фраз» з серйозним виглядом.

  «Лічилочка»

  Група школярів, що приймає участь у цій грі, повинна розділитися на дві підгрупи. Перед початком гри всім учасникам видається картка з певним числом. Два лідера від кожної команди (вони обираються шляхом жеребкування) повинні як можна швидше назвати число - суму все чисел учасників команди. Після завершення першого етапу змагань провідний змінюється.
  Читайте також
  Ігри на знайомство для підлітків
  Ігри на знайомство для підлітків
  Знайомлячись в підлітковому віці, молоді люди відчувають сором і хвилювання. Але що робити, якщо зібралася компанія малознайомих підлітків?
  Естафети для дітей
  Естафети для дітей
  Естафети - відмінний спосіб навчити дітей діяти спільно, долучитися до спорту та здорового способу життя. До того ж вони завжди проходять весело і
  Російські народні ігри для дітей
  Російські народні ігри для дітей
  Ігри для дітей в наші дні асоціюються з численними комп'ютерними розвагами. А адже скільки існує народних ігор, розвиваючих дітей і фізично, і
  Рухливі ігри для дошкільнят
  Рухливі ігри для дошкільнят
  Як провести час групі дітей на вулиці? Звичайно, граючи в дитячі рухливі ігри. Прикладів таких ігор дуже багато, можуть грати і кілька дітей і великі
  Ігри для вулиці для підлітків
  Ігри для вулиці для підлітків
  На жаль, більшість підлітків при слові "гра" уявляють собі комп'ютер або ігровий планшет, і вже ніяк не рухоме веселощі на свіжому повітрі. Може
  Ігри з ПРАВИЛ дорожнього руху для школярів
  Ігри з ПРАВИЛ дорожнього руху для школярів
  У школі, як і в дитячих садах, для навчання дітей активно використовуються ігри. А дидактичні ігри як не можна краще підходять для подібних занять.
  Додати
  Коментарі (0)