Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як намалювати сімейне дерево?

Як намалювати сімейне дерево?

7-03-2015, 17:29
55165
0
Як намалювати сімейне дерево?
Створення сімейного дерева - це традиція, що прийшла до нас із стародавніх часів. В давнину цю графічну схему зображували у вигляді великого розлогого дерева, корінням якого був один загальний предок для сім'ї або роду, а гілками і листям - його нащадки.
Побудувати дерево родоводу не представляє ніякої праці, але для цього необхідно володіти повною інформацією про членів своєї сім'ї, хоча б трьома поколіннями раніше вашого народження. Про всіх своїх предків ви повинні знати прізвище, ім'я та по батькові, а також дату народження і дату смерті.
Крім того, при створенні генеалогічного дерева вам необхідно вирішити, які саме родинні зв'язки будуть в ньому вказані, - деякі схеми містять у собі абсолютно всіх найближчих родичів кожного члена сім'ї, а інші, наприклад, не включають в себе подружжя, які не належать до членів роду.
Звичайно, чим більше поколінь ви зобразите у своєму родовому дереві, тим інформативніший і цікавіше воно буде, однак, на жаль, це не завжди можливо, адже сучасні люди не приділяють багато уваги історії своїх предків.
Досить часто побудувати генеалогічне дерево просять школярів на уроках праці та образотворчого мистецтва, тим самим допомагаючи їм хоча б трохи дізнатися про свою сім'ю.
У даній статті ми розповімо вам, як допомогти дитині намалювати сімейне дерево простим олівцем або фломастером.

Як поетапно намалювати сімейне дерево родоводу? • Для початку вам потрібно чітко вирішити, скільки і яких родинних зв'язків буде включати в себе ваше дерево. Визначте, скільки місця займе загальна схема і, залежно від цього, на великому аркуші паперу зобразіть дерево відповідного розміру. Малюйте простим олівцем, оскільки, швидше за все, вам доведеться кілька разів прати гілки і змінювати їх розмір і кількість.
 • Як намалювати сімейне дерево?

 • Позначте на схемі ім'я дитини. Наше дерево буде рости в протилежну сторону, розміщуйте перше ім'я так, щоб залишилось достатньо простору для різних родинних зв'язків.
 • Як намалювати сімейне дерево?

 • Додайте батьків. Маму і тата розміщуйте трохи вище рівнем, ніж ім'я дитини, а сестер і братів (якщо вони є) - на тому ж рівні, причому так, щоб гілки дерева з'єднували їх з батьками. На даному етапі, за наявності, можна додати подружжя і дітей старших братів і сестер школяра.
 • Як намалювати сімейне дерево?

 • Далі наше дерево починає розгалужуватися - додаємо бабусь, дідусів, а також найближчих родичів батька і матері, наприклад, тітку і дядька дитини, а також їх дітей, тобто двоюрідних братів і сестер.
 • Як намалювати сімейне дерево?

 • Додавайте стільки поколінь предків, скільки хочете, і про кого у вас є інформація. При необхідності можете збільшити малюнок.
 • Як намалювати сімейне дерево?

 • Коли закінчите розміщувати всю необхідну інформацію, зітріть всі зайві лінії, а потрібні обведіть жирною лінією олівця. Саме дерево можна розфарбувати за своїм бажанням.
 • Як намалювати сімейне дерево?


  Створення сімейного дерева передбачає суто індивідуальний підхід, і чіткої схеми, як це зробити, не існує. Адже в кожній родині різну кількість родичів, хтось знає історію свого роду багатьма поколіннями раніше, а інші не знають нікого далі своїх бабусь, і почерпнути інформацію їм нізвідки. Крім того, намалювати дерево життя сім'ї ви можете так, як вам зручно - не обов'язково зображувати його у вигляді справжнього дерева з гілками і листям.
  Для створення власної схеми можете скористатися ще одним прикладом, що показує, як можна намалювати родове дерево сім'ї:

 • Намалюємо стовбур нашого дерева і його гілки.
 • Як намалювати сімейне дерево?

 • Далі по гілках зобразимо крону у вигляді хмарок з листя.
 • Як намалювати сімейне дерево?

 • По всій кроні розміщуємо рамочки, згодом у них потрібно буде вклеїти фотографії ваших предків і найближчих родичів. Кількість рамок залежить від вашого бажання та наявної інформації.
 • Як намалювати сімейне дерево?

 • Можете скористатися зразками рамочок, наведеними нижче, а можете малювати їх так, як вам підказує уява. Головне, щоб всі рамки на одному дереві були однаковими - це додасть малюнку акуратність.
 • Як намалювати сімейне дерево?


  Ось варіант готового оформлення сімейного дерева. Не забудьте вклеїти фотографії та підписати повні дані кожного члена сім'ї.
  Як намалювати сімейне дерево?
  Читайте також
  Як намалювати ялинку?
  Як намалювати ялинку?
  Діти люблять все нове, і це проявляється в усьому, в тому числі і малюванні. Малюки вчаться малювати різні образи і сюжети, вдосконалюючи свою
  Як намалювати Смішариків?
  Як намалювати Смішариків?
  Героїв відомого і улюбленого всіма дітками мультсеріалу про забавних звіряток - смішариків сьогодні можна зустріти всюди на дитячих товарах -
  Як намалювати дерево?
  Як намалювати дерево?
  Розвивати творчі здібності дитини необхідно з ранніх років, адже від природи кожна людина наділена безліччю талантів, варто лише відкрити їх.
  Як намалювати павука?
  Як намалювати павука?
  Продовжуючи нашу лінійку майстер-класів по малюванню, пропонуємо вам сьогодні намалювати павучка. Багато діток, пам'ятаючи його, як персонажа
  Вироби на тему
  Вироби на тему "Моя родина"
  Якщо ви хочете зробити з дитиною саморобку на тему "Моя родина", перше, що приходить на розум - створення сімейного дерева. Знадобиться зовсім