Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як намалювати маму?

7-03-2015, 17:36
21040
0
Як намалювати маму?
Практично всі діти в певному віці люблять малювати, а пізніше на шкільних уроках малювання їм пропонують освоїти ази образотворчого мистецтва. І, якщо намалювати яблуко, дерево, собаку або кішку не так вже складно, то зобразити людини, а тим більш конкретну особистість, дано не всім. Давайте розглянемо декілька варіантів майстер-класів про те, як можна намалювати маму. Вони призначені для дітей різного віку, оскільки вміння малювати багато в чому залежить від навичок дрібної моторики та фізичного рівня розвитку головного мозку.

Як намалювати маму поетапно?


Цей варіант підходить для дітей молодшого шкільного віку, які ще тільки освоюють навички роботи олівцями. Тут важливим є розуміння того, як створюється портрет крок за кроком: обличчя, волосся та інші елементи. Слід зазначити, що для зображення своєї мами дитині краще орієнтуватися на фотографію де «модель» зображена у зафіксованій позі.

 • Отже, спочатку на аркуші паперу потрібно зобразити овал обличчя.
  Як намалювати маму?

 • Домалюйте до нього вуха (якщо зачіска відкрита) і шию. href="/sites/default/files/kak_narisovat_mamu_2.jpg">
  Як намалювати маму?

 • Зобразіть зачіску: краще зробити це спочатку у вигляді колірного плями, яке потім зафарбувати потрібним кольором. Потім надіньте маму в блузку або сукню.
  Як намалювати маму?

 • Наступний крок - зображення тіней. Це допоможе зробити малюнок більш об'ємним і реалістичним. Відтінком на тон темніше кольору шкіри зобразіть тіні в ділянці очей і носа, а також під підборіддям.
  Як намалювати маму?

 • Дрібні деталі, такі як очі, брови, губи слід спочатку акуратно намітити простим олівцем, а потім надати їм колір. Не варто забувати про відблисках при зображенні очей і легкий рум'янець на щоках (тут краще діяти обережно і намагатися не перестаратися).
  Як намалювати маму?


 • Як намалювати портрет мами олівцем?


  Малювання по фотографії досить примітивно, але це саме те, що потрібно для новачків. Такий прийом допоможе освоїти ази мистецтва зображення на площині людей і їх осіб. Давайте розглянемо ще один спосіб, як красиво намалювати маму простим олівцем.

 • Виберіть фотографію, на якій мама зображена не в повний зріст. Бажано також, щоб фото було виконано не в анфас, а в «впівоберта» (це також називається портретом в три чверті).
  Як намалювати маму?

 • Подумки проведіть основні лінії, які обмежують волосся, губи, очі, контури шиї і плечей. Перенесіть цей силует на папір.
  Як намалювати маму?

 • Деталізуйте зображення, додавши основні елементи малюнка чіткими, впевненими штрихами. Не забудьте про основні світлотінях.
  Як намалювати маму?

 • Нерідко початківці художники використовують прийом поділу оригінального зображення на квадрати (сітку). Це допоможе вам краще усвідомити пропорції особи.
  Як намалювати маму?


 • Як намалювати особа мами?


  Дитина 10-12 років вже може вчитися малювати анатомічно правильні форми. А людське обличчя - найголовніша і складне вміння.

 • Намалюйте чорнове зображення овалу обличчя мами. Схематично розділіть його так, як показано на рисунку.
  Як намалювати маму?

 • Між двома горизонтальними лініями буде розташовуватися ніс, а нижче - губи.
  Як намалювати маму?

 • Трохи вище першої лінії намалюйте очі. Відстань між ними повинна дорівнювати ширині носа. Зобразіть також повіки і лінію брів.
  Як намалювати маму?

 • Додайте до малюнка губи: вони повинні розташовуватися не нижче, ніж на половину довжини носа (для цього використовуйте напрямні лінії, які пізніше зітрете).
  Як намалювати маму?

 • Настав час надати обличчю більш правильну форму, окресливши його не завжди симетричні вигини.
  Як намалювати маму?

 • Окресліть точні лінії носа і губ.
  Як намалювати маму?

 • Завершить малюнок більш ретельне опрацювання очей (зіниці, вії) і світлотіней особи, а також зображення зачіски мами.
  Як намалювати маму?
 • Читайте також
  Як намалювати принцесу?
  Як намалювати принцесу?
  Всі маленькі дівчатка наслідують улюбленим героям казок та мультиків. Кожна дівчинка мріє стати красивою і витонченою, як казкова принцеса,
  Як намалювати вовка?
  Як намалювати вовка?
  Вовк є найбільш частим персонажем в дитячих мультфільмах. Тому хлопці нерідко просять маму і тата навчити їх малювати цього мультяшного героя.
  Як намалювати білку?
  Як намалювати білку?
  Білочки - чарівні пухнасті створіння, діти просто обожнюють цих маленьких звірят. Пропонуємо вам спробувати зобразити з дитиною цих милих лісових
  Як намалювати балерину?
  Як намалювати балерину?
  Дівчатка люблять наслідувати танцівницям і балеринам, адже вони такі граційні, невагомі. Напевно, в душі, кожна дівчинка мріє стати, як вони. І
  Як намалювати Монстр Хай?
  Як намалювати Монстр Хай?
  Монстр Хай стали улюбленими персонажами багатьох дівчат різного віку, адже вони всюди - ляльки, мультсеріали, книги, ігри, аксесуари. Якщо ваша дочка
  Як намалювати Діда Мороза?
  Як намалювати Діда Мороза?
  Чарівництво новорічної ночі супроводжує нас і до свято, і навіть після нього. Хочеться якомога довше продовжити це відчуття чудес і чарівництва!