Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як намалювати Троянду Барбоскину?

11-09-2015, 08:54
4263
0
[]" href="/sites/default/files/kak_narisovat_rozu_barboskinu.jpg">
Як намалювати Троянду Барбоскину?
А чи любите ви мультики? Дорослі можуть трохи сторопіти від такого запитання. Звичайно ж, у дитинстві всі мами і тата, любили дивитися по телевізору прототипи мультсеріалів «Ну, постривай!» і «Простоквашино». Але теперішньому поколінню малюків пощастило набагато більше – барвисті цікаві і навчальні мультфільми вони готові дивитися в будь-який час дня, якби батьки їх не обмежували в цьому.
Ось, наприклад «Барбоскины». Батьки не можуть зрозуміти – що такого захоплюючого в цьому мультику? Але подивившись з дітьми пару серій, і самі мріють скоріше побачити продовження. Адже Барбоскины – аналогічні людської сім'ї з усіма труднощами і радощами, правда не звичайної, а багатодітної, а від цього перегляд стає ще цікавіше.
Мабуть, найбільш популярна героїня мультфільму – Роза Барбоскина. На неї хочуть бути схожими юні шанувальниці, адже вона – сама модна і екстравагантна дівчинка в школі. Ця дівчина, як її однолітки не мислить себе без прикрас, косметики і шанувальників.
Давайте спробуємо зобразити цю популярну героїню мультсеріалу, адже не всі знають, як правильно намалювати Троянду Барбоскину, щоб вона показала себе у всій красі не аркуші паперу.

Як поетапно намалювати Троянду Барбоскину олівцем? • Отже, нам як завжди знадобиться аркуш паперу, стірательная гумка, простий олівець і гарний настрій. Першим ділом намалюємо голову Троянду. Вона повинна бути овальної форми; для того щоб визначити місце розташування очей і носика ділимо особа на чотири частини легкими лініями, які потім можна без слідів видалити. Отримані два верхніх квадрата приблизно в півтора більше нижніх.

 • Як намалювати Троянду Барбоскину?

 • Кожен наступний крок нашого майстер-класу виділено червоним кольором, для того щоб бачити яку дію необхідно виконати. На горизонтальній лінії малюємо очі, а на вертикальній рот і ніс, після чого ці вже непотрібні орієнтири витираємо. Зверніть увагу, що очі Троянди досить великі, і кожну лінію потрібно чітко промальовувати.

 • Як намалювати Троянду Барбоскину?

 • Тепер настала черга волосся нашої блондинки. Обережно витираємо гумкою верхню частину голови і малюємо пасма. Не забудьте і про прикрасу – обідок на голові у Троянди.

 • Як намалювати Троянду Барбоскину?

 • Ну і головна відмітна особливість Троянди – два великих та пишних хвостики на голові. Один розташований трохи вище іншого – але це так задумано.

 • Як намалювати Троянду Барбоскину?

 • Голова практично готова, тепер настає відповідальний момент – малюємо тулуб. Це може бути непросто, особливо недосвідченому художнику. Тому для цього використовуємо допоміжні тонкі лінії, які потім легко зітруться. Малюємо шию і намічаємо у формі трикутника плечі і напрям рук.

 • Як намалювати Троянду Барбоскину?

 • Тепер акуратними плавними лініями малюємо комірець водолазки – він підвернутий, тому тут буде кілька паралельних ліній. Зображуємо рукави і низ светрики – все зайве можна стерти.

 • Як намалювати Троянду Барбоскину?

 • Кисті рук, зчеплені в замок, вимагають уважності і акуратності, але в принципі, тут немає нічого особливо складного.

 • Як намалювати Троянду Барбоскину?

 • Що може бути простіше, ніж намалювати спідничку. Вона у Троянди модна, а значить, коротка і хвиляста по краю.

 • Як намалювати Троянду Барбоскину?

 • Ще трохи зусиль і малюнок Троянди Барбоскиной буде готовий. Залишилося намалювати ноги, які розділені смужкою – нижня частина, це гольфи. Об'ємні кросівки на товстій підошві мають язички, які стирчать з них.

 • Як намалювати Троянду Барбоскину?

 • Ось що у нас вийшло. Тепер при бажанні можна додати кольоровий фон або деякі деталі інтер'єру. Малюнок найкраще розфарбувати яскравими фломастерами або олівцями. Якщо використовувати фарби, потрібно бути акуратним, даючи кожному попереднього кольором гарненько просохнути перед нанесенням наступного.

 • Як намалювати Троянду Барбоскину?


  Тепер ви знаєте, як поетапно малювати Троянду з Барбоскіних, і можливо захочете зобразити і інших членів цієї невгамовною сімейки.
  Читайте також
  Як намалювати тигра?
  Як намалювати тигра?
  Тигр - величне створення, і діти дуже люблять таких тварин - вони впевнені, красиві і їх легко запам'ятати за оригінальним забарвленням. Тому, варто
  Як намалювати «Барбоскіних»?
  Як намалювати «Барбоскіних»?
  Дітки дуже люблять малювати героїв своїх улюблених мультфільмів. Одним з таких, безсумнівно, є мультсеріал "Барбоскины", що завоював любов багатьох
  Як намалювати кошеня?
  Як намалювати кошеня?
  Всі малюки обожнюють кошенят, гратися з ними, балуватися і просто обійматися! Цих милих, пухнастих, бешкетних тварин сьогодні можна зустріти
  Як намалювати троянду поетапно?
  Як намалювати троянду поетапно?
  Наші дітки безмежно добрими і щирими. Наше головне завдання - зберегти ці якості і виховати гідних людей з добрим серцем. Маленькі дітки люблять
  Як намалювати Смішариків?
  Як намалювати Смішариків?
  Героїв відомого і улюбленого всіма дітками мультсеріалу про забавних звіряток - смішариків сьогодні можна зустріти всюди на дитячих товарах -
  Як намалювати павука?
  Як намалювати павука?
  Продовжуючи нашу лінійку майстер-класів по малюванню, пропонуємо вам сьогодні намалювати павучка. Багато діток, пам'ятаючи його, як персонажа