Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як намалювати мордочку овечки?

11-09-2015, 08:57
3349
0
Як намалювати мордочку овечки?
Малювання – прекрасна різновид дитячого дозвілля, проти якого не може встояти жоден малюк. Малювання дозволяє не тільки отримувати радість, але і сприяє формуванню корисних якостей. Розвиток фантазії, креативності, посидючості, дрібної моторики, уважності – всього цього можна досягти у процесі художньої діяльності.
Найчастіше діти люблять малювати тварин. Це не дивно, адже тварини викликають у них захват, у дитини прокидається бажання погодувати або погладити їх. Крім того, практично у всіх дитячих казках і мультфільмах не обходиться без участі наших братів менших.
Вівця – одне з улюблених дітьми тварин. Тому дитина отримає багато радості, якщо йому вдасться самостійно намалювати її. Але перш, ніж намалювати дитині вівцю, розкажіть йому трохи про цю тварину. В будь-якому віці можна знайти якусь нову цікаву інформацію.
Пухнаста овечка вже давно стала символом лагідності, поступливості і гречності. Китайці наділяли овець особливими якостями, вважаючи, що вони приносять мир і гармонію. Не можна не згадати про те, що овечка також символізує впертість і деяку дурість.
Розкажіть про те, що вівці дають дуже корисне молоко, з якого готують сир і смачну бринзу. А з пухнастого хмари вовни можна зробити теплі рукавички, светр та інші приємні речі, які зігрівають нас в холодну пору року.
Тепер необхідно підготуватися до творчого процесу. Вам буде потрібно папір (краще формату А4), простий олівець, гумка, кольорові олівці. Досвідченим юним художникам також буде цікаво використовувати фарби – гуаш або акварель. І не забудьте запастися часом і гарним настроєм, щоб допомогти дитині намалювати мордочку вівці. Розглянемо деякі варіанти, що враховують різний вік дітей.

Як швидко і легко намалювати морду овечки?


Щоб мордочка вийшла симпатичною, слід пам'ятати про її основних елементах. Це очі, рот, носик, вушка і кучерики.
Самим маленьким краще починати з нескладних малюнків. Нехитрими штрихами ви зможете швидко впоратися із завданням.
Як намалювати мордочку овечки?

Як намалювати мордочку овечки?

Як намалювати мордочку овечки?

Наступний рівень – спробуйте намалювати хмара. Потім намалюйте в хмарі одну з мордочок, даних вам раннє. Додайте ніжки, і ось мордочка вже перетворилася в зворушливу овечку.
Як намалювати мордочку овечки?

Як намалювати мордочку овечки?

У міру набуття навичок варто ускладнити завдання. Щоб намалювати овечку цілком, краще починати малюнок з голови. Потім домалювати тулуб і ніжки.
Чарівна спляча мордочка пухнастою овечки, або впертий, грізний баранець не залишать вас байдужими. А покроковий майстер-клас допоможе подолати всі труднощі.
Як намалювати мордочку овечки?

Як намалювати мордочку овечки?

Аквагрим - як намалювати мордочку овечки?


Ви вже знаєте, як намалювати голову вівці. Тепер можна влаштувати дитині справжнє свято. Достатньо купити аквагрим – і у вашій родині з'явитися наймиліша овечка. Він абсолютно безпечний для здоров'я дитини і зроблений на основі водних фарб. Можна також приготувати його самостійно на основі крохмалю і харчових барвників.
Розфарбовувати обличчя можна як разом, так і дати повну волю юному даруванню.
Варіанти виконання малюнка на обличчі можуть обмежуватися лише вашою фантазією і фантазією вашої дитини. Пропонуємо вашій увазі деякі оригінальні рішення.
Як намалювати мордочку овечки?

Як намалювати мордочку овечки?

Як намалювати мордочку овечки?

Малюнки на обличчі можуть стати основою для домашньої театральної постановки з участю овечок. Також створять особливий настрій на будь яке свято.
Знайдіть трохи часу, щоб приділити його своїй дитині, і незабаром ви побачите дивовижні результати. Малюк зможе самостійно малювати і дивувати вас своїми результатами.
Читайте також
Як намалювати тигра?
Як намалювати тигра?
Тигр - величне створення, і діти дуже люблять таких тварин - вони впевнені, красиві і їх легко запам'ятати за оригінальним забарвленням. Тому, варто
Як намалювати малюнок?
Як намалювати малюнок?
Кожна дитина від народження наділена безліччю талантів. І головне завдання батьків - розкрити потенціал і сприяти його вдосконаленню. Докладніше про
Як на обличчі намалювати кішку?
Як на обличчі намалювати кішку?
Дітки дуже люблять незвичайні розваги, до яких можна віднести аквагрим. Можна запропонувати їм розмалювати один одного на дні народження, або просто
Дитячі малюнки тварин
Дитячі малюнки тварин
Діти дуже люблять малювати. І всі хлопці люблять тварин, тому дитині завжди можна запропонувати зобразити улюблену тваринку. А малювати їх зовсім
Малюнок зайця для дітей
Малюнок зайця для дітей
Пухнасті м'які зайчики - ну кого вони залишать байдужим? Дітки їх просто обожнюють! І звичайно ж, будуть дуже раді, якщо ви намалюєте такого
Як намалювати овечку?
Як намалювати овечку?
Дітки з ранніх років люблять малювати і, майже напевно, хочуть навчитися робити це красиво. Допоможіть дитині в його прагненні розвивати свій хист до