Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як намалювати синицю?

11-09-2015, 08:59
21859
0
Як намалювати синицю?
Не всі ми художники, але іноді виникає бажання або необхідність зобразити яку-небудь тварина або птицю, та ще й правдоподібно. Щоб допомогти дитині намалювати, наприклад, синичку, спочатку потрібно деякий час приділити розповіді про її життя, звички, подивитися відео участю пташки. Особливу увагу потрібно акцентувати на своєрідною розфарбуванні пташки і тільки після цього приступати до малюнка.
Перед тим як намалювати синицю олівцем поетапно, потрібно розуміти, що складна фігура виходить з простих геометричних складових, таких як коло, овал, квадрат, трикутник та інші. Для даної роботи нам будуть потрібні з цього списку перші дві згадані постаті. Отже, приступимо!

Як намалювати синицю на гілці? • Як для будь-якої подібної роботи, потрібно біла папір для малювання, кілька олівців різного ступеня твердості, стірательная гумка і модель для нашого шедевру. Краще якщо це буде фотографія живий синички на дереві. Спочатку легкими рухами, без натиску позначимо контури нашої синички. Кругла голівка, що переходить у тулуб, маленький дзьоб, приблизні обриси лапок і хвоста. Не забудьте про гілочку, – вона може бути довільної товщини.

 • Як намалювати синицю?

 • Тепер уважно придивіться до фотографії. Є деякі ознаки, що відрізняють синицю від горобця та інших птах – це малюнок на голівці і животику птиці. Нанести його зовсім нескладно. Уважно прорисуйте око, він ніби підведений олівцем. Не забудьте окреслити крило і домалювати на гілці сучок.

 • Як намалювати синицю?

 • Тепер прийшов час промальовувати дрібні деталі – пір'ячко. Для цього потрібно взяти олівець м'якше. Також допрацьовуємо гілочку, зайве можна стерти гумкою.

 • Як намалювати синицю?

 • Ну і останні помахи олівця – штрихуем дрібно нашу пташку і її жердинку. Все досить просто, варто спробувати.

 • Як намалювати синицю?


  Так, намалювати синичку виявилося зовсім нескладно, але лише дорослій людині. А ось дитині таке заняття не запропонуєш. Але ж для загального розвитку малюкові необхідні знання про різних представників нашої фауни. І краще всього ці знання закріплювати саме малюванням.
  Для малышового творчості краще підібрати малюнок з мінімальною кількістю деталей, простий у виконанні, але так, щоб чітко було зрозуміло, хто перед ним – синичка або ворона.

  Як намалювати птаха-синицю для дітей? • Знову ж за основу беремо геометрію, тільки на цей раз більш чіткі фігури, включаючи трикутники (шия). За допомогою двох овалів утворимо тулуб і голову пташки і промальовуємо дзьобик. Хвостик – той самий трикутник, але дуже гострий і зрізаний на кінці за допомогою стирательной гумки. Лапки малюються аналогічно.

 • Як намалювати синицю?

 • Наступний етап – намічаємо крило і вдосконалюємо лапки, примальовуючи до них пальчики. Щоб пташка була схожа на справжню, додамо сюди гілочку.

 • Як намалювати синицю?

 • Тепер пильну увагу дрібницям – вдосконалимо дзьоб і око. І приступаємо до дрібних деталей – перышкам і малюнку на голівці. Відокремлюємо голову від тулуба за допомогою лінії грудки. Непотрібні обриси первинних овалів необхідно стерти.

 • Як намалювати синицю?

 • Ну і, звичайно ж, дитині буде набагато цікавіше, якщо пташка буде кольоровою. Старші діти можуть розфарбувати синичку аквареллю або за допомогою гуаші, а малюкам більше підійдуть олівці або фломастери. Різними відтінками фарби можна передати перехід одного кольору в інший, що вийде у діток ближче до шкільного віку.

 • Як намалювати синицю?


  Готуючись малювати з дітьми синичку, розкажіть про її звички, про те, як і чим потрібно підгодовувати її в зимові морози і, звичайно ж, про назву пташки. Адже не багато хто замислюється, чому зеленувато-жовта пташка називається ім'ям «синичка». А справа все в звуки, які вона видає. Звучать вони: «Сін-сін». Ось так-то!
  Читайте також
  Новорічний півень. Робимо своїми руками
  Новорічний півень. Робимо своїми руками
  Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
  Як намалювати тигра?
  Як намалювати тигра?
  Тигр - величне створення, і діти дуже люблять таких тварин - вони впевнені, красиві і їх легко запам'ятати за оригінальним забарвленням. Тому, варто
  Як намалювати білку?
  Як намалювати білку?
  Білочки - чарівні пухнасті створіння, діти просто обожнюють цих маленьких звірят. Пропонуємо вам спробувати зобразити з дитиною цих милих лісових
  Як намалювати малюнок?
  Як намалювати малюнок?
  Кожна дитина від народження наділена безліччю талантів. І головне завдання батьків - розкрити потенціал і сприяти його вдосконаленню. Докладніше про
  Як поетапно намалювати олівцем голуба дітям?
  Як поетапно намалювати олівцем голуба дітям?
  Хто з дітей не годував голубів? Дітки дуже люблять доглядати за тваринами, і пташками в тому числі. Проявляючи про них турботу, вони неодмінно
  Як намалювати птаха?
  Як намалювати птаха?
  Пташки заворожують діток своїм співом, вони такі красиві і такі вільні, і просто неможливо не захоплюватися цими пернатими створіннями. Запропонуйте