Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як намалювати ялинку?

Як намалювати ялинку?

11-09-2015, 09:06
11618
0
Як намалювати ялинку?

Малювання відмінно розвиває творчі здібності у дітей. До того ж дитина має можливість на папері передати свої емоції. Заняття творчістю допомагають прищепити естетичний смак з раннього віку, виховують посидючість.
Діти намагаються малювати те, що їм добре знайоме і цікаво. Багатьом подобається зображати машинки, тварин, героїв мультфільмів, квіти, природу. Хлопцям різного віку буде цікаво дізнатися, як намалювати ялинку фарбами або олівцями поетапно. Адже це дерево добре знайоме кожному малюкові.

Як красиво намалювати ялинку?


Існує багато різних способів зобразити лісову красуню. Слід розібратися, як правильно намалювати ялинку олівцем, фломастерами або іншими способами.
Варіант 1
Можна запропонувати дитині простий шлях зобразити ялина в кілька кроків.
Як намалювати ялинку?


 • Спочатку слід позначити стовбур деревця. Для цього треба накреслити пряму вертикальну лінію на середині листа. Старші діти можуть зробити це самостійно. Молодшим повинні допомогти батьки. Вгорі і внизу лінії прокреслити невеликі смужки.

 • Наступним кроком потрібно намалювати гілки, що відходять від стовбура в сторони.

 • Далі від основних гілок необхідно промальовувати більш дрібні. Нехай дитина сама визначити їх кількість та довжину.

 • На заключному етапі малюк може самостійно зеленим олівцем зобразити маленькі голочки, які повинні посипати кожну гілочку.

 • До цієї ялини можна домалювати різнокольорові кульки, тоді вийде новорічна картинка. Якщо виникло питання, як намалювати зимову ялинку в снігу, то можна просто додати білих або блакитнуватих слідів їй на гілки.

 • Для того щоб зобразити ялиновий ліс у теплу пору року, можна намалювати кілька дерев таким способом, і домалювати траву, квіти, сонце.


 • Варіант 2
  Інший спосіб теж під силу дошкільнику, до того ж цей метод вимагає певної слухняності і ретельності.
  Як намалювати ялинку?


 • Починати роботу необхідно з зображення вертикальній лінії. Це необхідно зробити, щоб позначити вісь симетрії. Від цієї прямої треба намітити розташування ярусів гілок, що йдуть вниз під кутом.

 • Далі потрібно почати акуратно промальовувати кожен ярус, зображуючи гілки, голки.

 • Обробивши всю картинку, слід стерти зайві лінії.

 • Далі слід прикрасити малюнок фарбами. Навколо найкраще нанести фон на свій розсуд. Якщо малюк запитує, як намалювати ялинку в снігу, то можна просто нанести пензликом на картинку мазки білої фарби. А можна зобразити поруч з лісовою красунею гриби, квіти і все те, що нагадати про літній часу.


 • Якщо дитина любить працювати з фарбами, то можна йому розповісти, як намалювати цю ялинку гуашшю поетапно. В такому випадку контур малюють зеленою фарбою за допомогою тонкої кисті.
  Варіант 3
  Кожна дитина з нетерпінням чекає новорічних свят. Тому малюки з радістю послухають, як олівцем намалювати ялинку і прикрасити аквареллю або іншою фарбою.
  Як намалювати ялинку?


 • Спочатку слід намалювати трикутник. Внизу підстави зображують невеликий квадрат, а під ним прямокутник. Це стовбур дерева і підставка. В боки від трикутника накидають лінії, що йдуть вниз під нахилом. Це яруси ялинки.

 • Далі потрібно ретельно промальовувати гілки, з'єднуючи яруси з трикутником. Його можна акуратно прибрати за допомогою ластику.

 • Тепер можна зобразити на верхівці зірку, накидати контур гірлянди та основні прикраси.

 • На цьому етапі треба приділити увагу дрібним деталям. Діти люблять прикрашати новорічну ялинку, тому з задоволенням намалюють різноманітні прикраси.

 • Прикрасити картинку можна аквареллю.


 • Такі малюнки можна повісити на стіну, а можна подарувати бабусі.
  Читайте також
  Як намалювати будинок?
  Як намалювати будинок?
  Намалювати красивий будинок правильних форм, а також пропорцій не так-то просто. Всі хлопці обожнюють малювати, і подібні ідеї обов'язково припадуть
  Як намалювати зиму?
  Як намалювати зиму?
  Зима радує нас цієї морозної погодкой, засніженими стежинами і доріжками, по яких можна з шумом скотитися на санчатах, ковзанах і лижах. Білий покрив
  Як намалювати балерину?
  Як намалювати балерину?
  Дівчатка люблять наслідувати танцівницям і балеринам, адже вони такі граційні, невагомі. Напевно, в душі, кожна дівчинка мріє стати, як вони. І
  Як намалювати Лунтика?
  Як намалювати Лунтика?
  Один з улюблених в останні роки героїв мультиплікації, Лунтик, викликає розчулення, як у малюків, так і у дорослих. Це чарівне миле створіння не може
  Як намалювати трансформера Бамблбі?
  Як намалювати трансформера Бамблбі?
  Підлітки теж люблять малювати. Але так як захоплення у них вже інші, то і малюнки, відповідним чином відрізняються від творчості молодших дітей.
  Як намалювати машину?
  Як намалювати машину?
  Що найбільше люблять використовувати хлопчики у своїх іграх, яких іграшок у них найбільше? Ну звичайно ж, це машина! І якщо не сьогодні, так завтра,