Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Листівки з паперу своїми руками

11-09-2015, 09:12
3295
0
Листівки з паперу своїми руками
Листівки з паперу, зроблені своїми руками, є гарною ідеєю подарунка, щоб дитина привітав з будь-яким святом своїх близьких і друзів. А якщо дорослі йому трохи в цьому допоможуть, і направлять, то можна створити справжній шедевр. Хенд-мейд зараз на піку популярності, і не тільки діти захоплюються ним. Це не просто корисне заняття, а й можливість налагодження тісного контакту зі своїм чадом, особливо якщо дитина входить у підлітковий вік частіше замикається в собі і ви не можете знайти спільну мову з колись спокійним і відкритим дитиною. Так що сміливо створюйте задумки, і разом дитиною втілюйте їх у життя! Один з варіантів, як зробити листівку своїми руками і прикрасити її – ви зможете дізнатися в цій статті.
Для новачків підходящим буде зробити своїми руками легкі дитячі листівки з квітів.
Маленьким дітям можна розповісти маленька передмова у вигляді казки, де головний персонаж листівки – фея, одягнена в неповторну сукню з квітів і листя. Вона дуже любить гуляти по лісі і з'являється зазвичай перед святами, щоб підказати, як зробити листівку з паперу. Натомість, вона просить, щоб цю листівку прикрасили її портретом.
Ця листівка для дітей, виконана своїми руками, дозволить зберегти спогади про чудову і тепле літо, навчить малюків створювати гербарій, з якого і буде створено дитячий шедевр.
Допомога дорослих у цьому творчому процесі буде дуже доречна. Необхідно підготувати наступний матеріал для дітей, щоб вони могли виготовити листівки з паперу:

 • свіжі листочки і квіти;

 • товсту книгу або ручний прес;

 • кольоровий папір;

 • білий та кольоровий картон;

 • клей, олівець і ножиці.


 • Для початку необхідно зібрати свіжі листочки і квіти, їх можна знайти, гуляючи на вулиці, або по лісу, йдучи додому зі школи, або попросити у квіткових магазинах, якщо за вікном невідповідний час року. Далі, акуратно, розправивши всі квіти і пелюстки, покладіть в книгу між листами. Але якщо в наявності є прес для сушіння квітів, то краще використовувати його. Гербарій необхідно залишити підсихати на кілька днів.
  Листівки з паперу своїми руками


  Намалюйте і виріжете фігурку з кольорового паперу (за образом людського силуету) яка і буде феєю. Можна скористатися спеціальною трафареткой (обвести її простим олівцем і вирізати).
  Листівки з паперу своїми руками


  Потім, візьміть білий картон, виріжте з нього, розміром 15х10 прямокутник, можна вважати його карткою. На картку необхідно наклеїти фею. Далі, вирізати з кольорового паперу зачіску для феї і наклеїти її.
  Листівки з паперу своїми руками


  Акуратно візьміть засушені квіти. Включивши фантазію, підбирайте і розташовуйте їх так, щоб вийшов красивий наряд і капелюшок для феї. Дуже обережно підніміть кожен листочок, нанесіть на нього трохи клею і обережно притисніть до фігурки там, де ви запланували його розташування.
  Листівки з паперу своїми руками


  І в ув'язненні, візьміть цілий аркуш щільного паперу або картону, улюбленого кольору, і виріжте прямокутник (35х25), складіть його навпіл, на титульній стороні потрібно вклеїти готову картку із феєю, а на внутрішній частині напишіть вітальний вірш. Ось і все, дитяча листівка своїми руками готова.
  Листівки з паперу своїми руками


  Не бійтеся мріяти, сміливо фантазуйте разом з дитиною і створюйте чудові подарунки для всієї родини своїми руками!
  Читайте також
  Новорічні листівки своїми руками з дітьми
  Новорічні листівки своїми руками з дітьми
  Новий рік вже стукає у наші двері, і потрібно встигнути приготувати з дитиною подарунки і сувеніри для всіх рідних. Прекрасним рішенням стануть
  Листівка для мами своїми руками
  Листівка для мами своїми руками
  Для будь-якої мами самим зворушливим подарунком буде той, який малюк зробив своїми руками. Нехай це буде навіть сама проста листівка, створена з
  Листівка для бабусі своїми руками
  Листівка для бабусі своїми руками
  Напередодні бабусиної дня народження або будь-якого іншого свята, запропонуйте дитині зробити їй листівку своїми руками. Такий подарунок, який
  Листівка для тата своїми руками
  Листівка для тата своїми руками
  Який подарунок може зробити дитина татові на свято? Звичайно, листівку своїми руками. Варіантів їх виготовлення на чоловічу тематику чимало. Ми
  Листівка своїми руками до Дня вчителя
  Листівка своїми руками до Дня вчителя
  Листівка своїми руками - дорогий серцю подарунок, а якщо її виконав улюблений учень, то це найкращий подарунок для вчителя, адже дитина вклав у неї
  Листівка Діду Морозу своїми руками
  Листівка Діду Морозу своїми руками
  Новий рік вже на порозі, і з дитинства ми пов'язуємо це свято з очікуванням чудес і чого-то нового, неодмінно кращого в житті. Для дітей це свято має