Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Новорічний півень. Робимо своїми руками

Новорічний півень. Робимо своїми руками

31-10-2016, 10:09
3760
0
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете змайструвати символ року 2017 своїми руками , використовуючи самі різні матеріали.

Новорічний півень своїми рукамиПропонуємо вашій увазі майстер-клас з використанням фоамирана – найрізноманітнішого і дуже пластичного матеріалу, за допомогою якого можна буде зробити безліч новорічних подарунків 2017 рік півня .

Новорічний півень. Робимо своїми руками


Отже, першим ділом слід намалювати симпатичного півника (якщо ви не володієте особливими художніми талантами, то можете скопіювати малюнок з дитячої книжки або ж розшукати в Мережі і роздрукувати). Для тулуба пташки спершу необхідно зробити викрійку (задійте щільну тканину), а потім вирізати пару поролонових овалів. Поролонові деталі склейте таким чином, щоб між ними знаходилася щільна викрійка.

Борідку і гребінець виріжте з фоамирана червоного кольору (товщина листа 08 см), для дзьобик візьміть жовтий, для «сорочки» - білий. Також виріжте і блакитну смужку шириною в 1 см – вона буде призначатися для обклеювання низу тулуба. Нанесіть термоклей тонкою смужкою і приклейте блакитну деталь точно посередині тулуба. Виступаючі краї фома надріжте до поролону, нанесіть клей і приклейте до поролонового тулуба виступаючий край.

Новорічний півень. Робимо своїми руками


До верхньої частини поролоновою деталі приклейте білу сорочку», при цьому наносити клейовий склад лише на край, повністю «рубкашку» не варто проклеювати. Аналогічним чином склейте і «верх» сорочки.

Для нижньої частини тіла виріжте жовті крила, невеликі пухнасті вставки тілесного кольору, а також овали світло-зеленого кольору. Приклейте середину зелених овалів (врахуйте, що їх край повинен виявитися нижче черевця вироби), потім протилежний край приклейте до блакитної обклеюванні. Аналогічним чином приклейте та інші підготовлені деталі.

Вирізані раніше дві деталі слід приклеїти точково на «сорочку», до нижньої частини борідки прикріпіть дзьобик. Прикріпіть по одній деталі гребінець, при цьому наносити клейовий склад на верхню частину сорочки», спершу приклейте одну, а потім переверніть і точно по першій приклейте другу. Склейте передній волан гребінця.

Новорічний півень. Робимо своїми руками


У нижню частину вироби застроміть зубочистку, вона повинна заглибитися приблизно на середину довжини. Дана зубочистка буде грати роль ніжок пташки. Товстий фоамиран задійте для вирізання елементів у формі серця, вони повинні мати різну величину, склейте їх між собою і зробіть у середині отвір, у який буде вставлятися «ноги» півника. Капніть в отвір велику краплю клею і вставте зубочистку, при цьому трохи притримайте саморобку у вертикальному положенні.

Із залишків фоамирана різного кольору виріжте довільної довжини пір'ячко, в кожній деталі приклейте флористичний дріт невеликої довжини, за допомогою зубочистки на перышках намалюйте смужки. Увіткніть трохи вище блакитної смужки готові пір'я в тулуб півня. Ось і готовий півень – символ 2017 !

Новорічний півень 2017 - аплікаціяЗвичайно ж, діткам теж хочеться взяти участь у підготовці до святкування Нового року, ось чому разом з ними можна виконати милу аплікацію «Півник» - основним матеріалом для неї будуть звичайні кольорові серветки.

Отже, насамперед слід підготувати картинку з півником – ви можете її роздрукувати, а можете намалювати на щільному картоні.

Новорічний півень. Робимо своїми руками


Безліч кольорових серветок наріжте квадратами, які потім трансформувати в невеликі кульки. До початку роботи слід підготувати досить багато таких кульок, щоб потім вже в процесі приклеювання не відволікатися.

Отже, намажте голову птиці клеєм ПВА і на місце очі приклейте синій кулька, інший простір голови заповніть кульками жовтого кольору. Червоним кольором викладіть борідку, гребінь і дзьоб.

Новорічний півень. Робимо своїми рукамиПотім приступайте до виготовлення розкішного хвоста. Вам потрібно буде по черзі намазувати пір'ячко клеєм і заповнювати їх різнокольоровими кульками. Звичайно ж, забарвлення хвоста ви будете вибирати на свій смак, але ми рекомендуємо вам перше пір'їнка зробити зеленим, потім піде синє, червоне, і, нарешті, жовте. Наступним буде крило – тут необхідно діяти аналогічним чином: верхнє перо нехай буде зеленим, середня – червоним, нижнє – синім. Край крила викладіть помаранчевими заготовками. Шия нехай також буде помаранчевою, ну а грудка – жовтою. Тоненькі лапки акуратно промажте ПВА і заклейте їх кульками коричневого кольору.

Новорічний півень. Робимо своїми руками


Якщо спочатку для аплікації ви підібрали кольоровий картон, то можна відзначити, що робота вже зроблена. На білому картоні необхідно буде ще попрацювати над фоном. Так, на нижню частину картину треба буде суцільним шаром наклеїти зелені заготовки – це буде травичка, зверху повинні розміститися блакитні, які будуть грати роль неба. Після того, як виріб висохне, то її можна буде вставити в рамочку без скла – у вас з дитиною вийшов відмінний новорічний подарунок «Півень» , який можна буде презентувати бабусі, тітки або улюбленій вчительці.
Читайте також
Аплікація
Аплікація "Шпаківня"
Прищеплювати дітям повагу і любов до навколишнього світу, вчити цінувати і берегти природу можна по-різному, наприклад, створюючи різноманітні
Аплікації з фетру
Аплікації з фетру
Аплікація - дуже цікавий вид дитячої творчості. Якщо прості аплікації з паперу малюк вже освоїв, можна переходити до більш складних матеріалів.