Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Півень - символ 2017. Вироби на Новий рік

Півень - символ 2017. Вироби на Новий рік

31-10-2016, 10:10
2342
0
Вже ні для кого не секрет, що саме півень – символ наближається Нового року 2017. Ми пропонуємо вам не сидіти бездіяльно в очікуванні цього торжества, а гідно підготуватися, майструючи всілякі поробки на задану тему.

Півень - символ 2017 рокуЯскравий фетровий півник принесе у ваш дім достаток, а робиться досить просто. Першим ділом вам слід роздрукувати і вирізати шаблон, на якому зображений герой нашого майстер-класу. Виріжте дві однакові фетрові заготовочки білого кольору, поки будемо працювати з однією, а другу необхідно відкласти.

Півень - символ 2017. Вироби на Новий рік


Під невеликий шматочок коричневого фетру підкладіть двосторонню клейову тканину для приклеювання аплікацій – «павутинку», викроїте деталь ніжок. Прикладіть її до фетровому основі, потім поверх встановіть на 5 хвилин гарячу праску (температуру на ньому встановіть як для вовни). Наступною буде кремова деталь тулуба, причому в її верхній частині необхідно зробити припуск 7 мм, щоб деталі, які лежать вище, що накладалися зверху. Прикріпіть тулуб за допомогою павутини. Потім аналогічним чином вчините з деталями голови.

Півень - символ 2017. Вироби на Новий рік

Відокремте від основи крила і хвіст. Першим ділом виріжте деталь крила з фетру і павутинки, потім прикріпіть її до кремового тулуба. Хвіст повинен бути різнобарвним – спершу викроїте пару крайніх пір'я, нехай вони будуть, наприклад, помаранчевими. Далі підбирайте кольори на свій розсуд. Такими деталями будуть чубчик, борідка і частина крила.

Наступним етапом буде прошивання всього контуру вироби переривчастим швом (по пунктиру), нитки, звичайно ж, слід змінювати в залежності від кольору фетру. Відзначте місце для ока і зробіть дірочку шилом (можна ножицями), вставте в дірочку пробивний очей. Із зворотного боку зафіксуйте його за допомогою клейового пістолета. Якщо ж такого інструменту у вас немає, то можна поступити простіше – на стирчить штир слід намотати нитку, завдяки ребрам нитка не буде зісковзувати. Зробіть вії – прошийте три штриха чорними нитками поруч з очком.

Півень - символ 2017. Вироби на Новий рік


Останнім етапом буде пришивання тієї деталі основи, що на самому початку була відкладена в бік. По всьому контуру прошийте П-подібним швом, при цьому міняйте кольору ниток, щоб шов не виділявся. Залиште невелику дірочку, через яку символ року півня можна буде набити синтетичним пухом. Ось і готовий символ 2017 року, своїми руками зроблений.

Символ півень 2017Прекрасним новорічним сувеніром для бабусі або тітки стане кухонна дошка з нанесеним на неї зображенням покровителя року. Такий оригінальний презент досить просто робиться в техніці декупаж.

Півень - символ 2017. Вироби на Новий рік


Отже, насамперед необхідно нанести шар білої акрилової фарби на обробну дерев'яну дощечку. Виріжте яйцеобразный шаблон з паперу – розмір його повинен бути пропорційним розміру дошки. Обведіть шаблон простим олівцем, переводячи контури на дерев'яну поверхню.

Кухонної товкачем або молоточком подробите шматочки висушеної курячої шкаралупи на шматочки середньої фракції. Всередину яйцеобразного контуру нанесіть клей ПВА товстим шаром. Пензликом розподіліть шкарлупки, щоб контур заповнився рівномірно. Дочекайтеся повного висихання

З символом року півнем картинку збризніть водою з пульверизатора і розгладьте за допомогою півня. Потім додайте яйце-шаблон до серветці поверх уподобаного зображення і обведіть олівцем. По відміченій лінії виріжте картинку.
Півень - символ 2017. Вироби на Новий рік


На контур поверх шкаралупи знову нанесіть ПВА. У салфеточного малюнка відокремте барвистий шар – це будуть два верхніх шару, самий нижній шар просто не знадобиться. Прикладіть фрагмент до проклеенному ділянці.

Швиденько пропрасуйте всю салфеточную поверхню, орудуючи широким пензлем (пензель також попередньо умочіть в ПВА). Крізь отвори гудзики простягніть шнурочок з сизалю, зав'яжіть його спершу вузликом, а потім бантом. У верхній частині яйця приклейте дану гудзик (знадобиться використовувати клейовий пістолет).

Дізнайтеся та як зустрічати Новий 2017 рік півня правильно.

Символ півень своїми руками

Ми пропонуємо вам гідно підготуватися до новорічного карнавалу і змайструвати власноруч маску нашого головного героя. Звичайно ж, першим ділом слід вирізати всі деталі з щільного паперу.

Півень - символ 2017. Вироби на Новий рік


Лицьова частина масочку робиться досить просто – необхідно заклеїти виточки на лобі і клеїти в отвір носа дзьоб. Гребінець не повинен завалюватися, але при цьому повинен огинати голову, розташовуючись по дузі. Ми рекомендуємо вам використовувати варіант набору з декількох деталей – це буде набагато простіше, ніж намагатися змайструвати гребінець всього лише з однієї деталі. Підстави цих паперових елементів слід відігнути і приклеювати спершу відгином вправо, потім відгином вліво і так чергувати, причому не забуваючи про невеликий нахлест. Після того, як гребінець буде закінчений, дані отгибы потрібно буде замаскувати – по обом сторонам приклеїти смужки малярного скотча.

Завершальним етапом буде додавання борідки, яка складається з пари краплеподібних елементів, з'єднаних «восьмерочкой». Спершу необхідно прикріпити борідку на скріпки, приміряти маску, переконатися, що нічого не заважає і можна приклеювати.

Під час свята можна загадувати загадки про птахів .
Читайте також
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
Аплікації з фетру
Аплікації з фетру
Аплікація - дуже цікавий вид дитячої творчості. Якщо прості аплікації з паперу малюк вже освоїв, можна переходити до більш складних матеріалів.