Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото

Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото

31-10-2016, 10:42
1710
0
Вироби з бісеру для початківців можуть бути найрізноманітнішими, адже за допомогою даної техніки можна повністю висловити всі свої творчі пориви і фантазію. Прості вироби з бісеру можна робити напередодні свят, а можна просто висловити свій гарний настрій за допомогою бісероплетіння.

Вироби з бісеру - квіти для початківцівПрекрасним подарунком на будь-весняне свято стануть ніжні проліски, виготовлення яких не викличе особливих питань навіть у новачка. Першим ділом вам необхідно виготовити деталі квітки.

Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Отже, для плетіння пелюсток потрібно задіяти дріт діаметром 03 мм, а якості осі на пелюстки – «срібну» діаметром 04 мм Для початківців майстрів рекомендується задіяти спиннер – спеціальний пристрій, який полегшує процес набору бисерка на дріт. Наберіть на вісь 8 білих бісерін, зробіть 3 пари дуг. Для складання одного проліска потрібно підготувати 3 пелюстки.

Відріжте 40 см дроту діаметром 03 мм – цей відрізок знадобиться для плетіння середини проліска. Для кожної петлі наберіть на дротик спершу 8 білих, потім 5 зелених і знову 8 білих бісеринок. Всього необхідно змайструвати 5 таких петельок, а потім прошити деталь дротиком 02 мм (скріпити всі рядочки).

Для виготовлення листочка на вісь необхідно набрати зелений матеріал – 35 см, зробіть одну пару дуг. Вам потрібно зробити один листочок для кожного проліска.

Коли всі деталі готові, необхідно приступити до складання квіточки. Для виготовлення стебла необхідно задіяти флористичний стрижень діаметром 08 мм, до нього слід примотати серединку за допомогою ниток муліне зеленого кольору, потім, один за одним, пелюстки. Результат необхідно згладити за допомогою флористичної стрічки, а потім приєднати листочок, відступивши 3 см від верху проліска.

Така виріб із бісеру для початківців схеми квітки не потребує, а от якщо вам захочеться змайструвати більш складний варіант, то в цьому випадку без схеми не розібратися. Бісерний матеріал чудово підійде для виготовлення троянд, орхідей, фіалок та інших квітів.

Вироби з бісеру своїми руками для початківцівНапередодні новорічних свят можна виготовити милу виріб із бісеру – новорічні дзвіночки.
Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Першим ділом приступите до виготовлення декоративних гілочок – для цього на відрізаний невеликий шматочок дроту необхідно нанизати 12 шт бисерка різних відтінків зеленого. Потім візьміть ще одну штучку і просмикніть в обидва кінці дроту, після чого затягніть. Потім надіньте ще 13 штучок і протягніть її в тринадцяту бісерину. Аналогічним способом поступите і з іншим кінцем дроту. В результаті у вас вийшов вершок гілки, який складається з трьох листочків. На обидва кінці дроту додайте по 3 бісеринки, потім візьміть ще одну і просмикніть в неї з двох сторін поволоку.

Зробіть ще листочків, в кінцевому підсумку на гілці у вас повинно вийти 9 листочків – 3 повинні бути розташовані вгорі, і 3 – з кожної сторони. Всього змайструєте 4 такі гілочки.

Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Для дзвіночка необхідно відрізати шматочок зволікання, який повинен бути довшим того, що для листочка, тут краще всього брати з запасом. Нанизайте 12 червоних бісеринок і просмикніть в них цей же відрізок. При цьому сильно не затягуйте, щоб не вийшло кільце. Наберіть ще 10 шт і просмикніть в них дротик. У третьому ряду додайте 8 шт і просуньте знову. В 4-му і 5-му ряду – 8 шт, у 6-му – 6 шт, у 7-му – 4 шт, у 8-му – 2 шт. Якщо у вас залишилося достатню кількість дротяної основи, то її можна задіяти і для виготовлення другої половини дзвоника. Роботу тепер слід починати з 2 штучок, а закінчувати 12-ю. Якщо ж залишку у вас не залишилося, то не переживайте – відріжте ще шматочок і почніть з самого початку. Після того, як ви завершите виготовлення половинок, які потрібно зшити – для цього по боках простягніть дротик і стягніть міцно.

Для виготовлення серединки на дріт послідовно нанизайте 15 жовтих бісерін, 1 намистину і знову бісерину. Залишився шматочок дроту просмикніть через бісерний матеріал і трохи загніть догори. З'єднайте деталі дзвоника.

Для бантика нанизайте 20 шт бисерка, намистину і знову 20 шт., дротик просмикніть через намистину. На залишок нанизайте по 8 шт завершити виготовлення бантика.

Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Для складання всієї новорічної композиції необхідно зібрати воєдино всі гілочки і щільно скрутити їх, поверх необхідно прикріпити бантик і дзвіночок аналогічним чином. Ось і закінчено майстер-клас з бісеру – у вас вийшла чудова святкова «мастерилка».

Вироби з бісеру для початківців дітейДо світлого свята Великдень разом з дітлахами можна обплести великодні яйця. Цей варіант досить простий, так що вам навіть не знадобиться вироби з бісеру для початківців відео .
Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Робота повинна розділятися на 3 сектора, адже на термоетикетці, яка також буде прикрашати яйце, зображене 3 ікони. Починати плетення необхідно з дна яйця – по черзі необхідно набрати 9 намистин і стільки ж бісеринок, закільцьовуючи. Вийдіть з червоної намистини і наберіть помаранчевий бисерок (2 шт), червону намистинку, 2 помаранчеві бісеринки, зайдіть в наступну червону намистинку. Аналогічним чином зберіть 9 променів.

Перейдіть до другого ряду, знову вийдіть з червоної намистинки і зробіть знову промінчики, тільки вже набирати потрібно по 3 шт бисерка. Для третього рядка вчините аналогічно, а от у четвертому і п'ятому ряду слід набирати відповідно на 4 і 5 штучок. Повинна вийти кругова ажурна сіточка.

Тепер зробіть 3 променя, для кожного наберіть 8 декоративних намистинок (на кінці повинна бути червоненька, через яку необхідно повернутися назад). У центр сіточки встановіть заготовку для пасхального яйця. Ланцюжки зберіть в кільце, набравши між по 20 шт бисерка.

Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Стартувати слід з червоною намистини і набрати 3 помаранчеві бісеринки-червону намистину-3 помаранчеві бісерини. Зайдіть в 6-ю бісеринку кільця і продовжуйте далі по колу. Вийшло в результаті мереживо опустіть у самий низ яйця. Зробіть ще один такий самий гурток, тільки підніміть його до протилежного кінця яєчка.

Червоні намистини зберіть в гурток, між ними протягніть по 2 помаранчеві штучки з бісеру. Наступний ряд буде складатися з 6 промінчиків: 3 помаранчеві бісеріни-червона намистина-3 помаранчеві бісеріни, тільки в підставі пропустіть червоною бусинці. Далі зробіть ряд з променів: 2 помаранчеві бісеріни-червона намистина-2 помаранчеві бісерини. Червоні намиста в ув'язненні зберіть в колечко, просмикнувши між ними бісеринку.

При виготовленні виробів з бісеру схеми для початківців дітей також можна задіяти, це суттєво полегшить роботу.

Вироби з бісеру для початківців – деревоСлід відразу зазначити, що новачкам спершу можуть не скоритися складні «мастерилки» у вигляді дерев, ось чому краще задіяти виробів з бісеру дерева схеми для початківців . Ми ж пропонуємо вашій увазі дуже цікаву «саморобку», яка сподобається дітлахам – новорічну ялинку.

У такий виріб міститься мінімальна кількість бісероплетіння для початківців , але від цього штучка менш цікавою не стане.

Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Спершу необхідно на папері намалювати силует ялинки, вирізати його і перенести його на картон. За картонного шаблоном вже виріжте дві фетрові деталі (зелений фетр неодмінно повинен бути щільним), не забудьте про припуски на шви в 03 мм. Обидві деталі склейте між собою за допомогою термоклея, всередину покладіть картонний шаблон. Наберіть на нитку зелений бисерок і цією ниткою декоруйте зріз на фетре, приклеївши її по контуру.

Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Наступний етап – покриття всієї поверхні ялинки бісером. Для цього «особа» необхідно змастити полімерним прозорим клеєм (для цього задійте паличку). В один шар висипте зелений бисерок в якусь ємність і акуратно укладіть проклеєну поверхню туди. Якщо потрібно, то поправте зелений матеріал за допомогою палички або пальців. Поки клей не висох, ви можете закріпити також і кілька великих золотистих бусинок.

Приблизно через годину полімерний клей висохне і можна буде прикріпити декоративну напис і банти зі стрічок.

Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Якщо бажаєте, то таку саморобку можна перетворити на магніт, необхідно із зворотного боку ялинки приклеїти магнітну пластину. Звичайно ж, вас цікавить, щоб магніт прослужив якомога довше, ось чому необхідно розкрити бісер-хвою акриловим лаком тонким шаром. Ось тепер можна констатувати, що жодна «хвоинка» не впаде з вашої ялинки!

Вироби з бісеру для початківців зі схемамиЯкщо ви ще не вмієте робити джгути з бісеру , а змайструвати красиве прикраса вже хочеться, то неодмінно скористайтеся нашим майстер-класом по виготовленню вельми приклекательных сережок-пензликів.

Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Насипте 3 бісерні купки – білу, синю і бірюзову (вона повинна бути більше за інших). На кожну пензлик у вас повинно піти 30 бісерних ниток, причому їх необхідно робити в 3 етапи, щоб занадто довга нитка не плуталася. Отже, наберіть 7 см, потім пройдіть голкою назад, останню бісерину при цьому не зачіпаючи. Коли нитка буде готова повністю, необхідно буде взяти пін з колечком і пройти через нього на іншу сторону. Знову наберіть бісерну нитку. Таким чином наберіть 30 низький, що залишилися хвостики між собою зв'яжіть, до штифта акуратно підмотайте і підклейте за допомогою клею «Момент-Кристал».

Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Тепер необхідно насадити згори ковпачок, якщо бажаєте, то зверху конструкцію можна увінчати намистиною, втім, можна обійтися і без неї. Скрутіть петельку, орудуючи круглогубцями і кусачками. Акуратно відведіть кінець петлі убік і просуньте швензи, потім знову поверніть петельку у вихідне положення. Ось так легко і просто ви власноруч змайстрували сережки-пензлики, дуже модний і стильний аксесуар.

Вироби з бісеру для початківців: кращі майстер-класи з фото


Як бачите, виробів з бісеру для початківців схеми будуть дуже корисними для новачків, також необхідно користуватися і покроковими майстер-класами, проілюстрованими фотографіями та відео-роликами, тоді ви точно досконально розберетеся в процесі виготовлення тієї чи іншої бісерної штучки. Ну і, звичайно ж, найголовніше – це постійна практика, також майстри рекомендують не пасувати перед можливими невдачами, просто розберіть невдалу саморобку і використовуйте бісерний матеріал для створення нових «мастерилок».
Читайте також
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
Квіллінг для початківців дітей
Квіллінг для початківців дітей
Квілінг - популярний вид творчості по створенню виробів з скручених смужок паперу. Здається, що можна створити таким чином? Насправді, набравшись