Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Дитячі красиві вироби на тему "Осінь"

Дитячі красиві вироби на тему "Осінь"

31-10-2016, 10:47
2773
0
Осінь – це одна з найкрасивіших і яскравих пори року, ось чому на цю тему діти можуть зробити безліч красивих виробів , продемонструвати всі свої вміння і створити відмінний декор. Ми розглянемо різноманітні техніки, за допомогою яких можна буде зробити цікаві саморобки своїми руками .

Вироби руками красивоКомпозиція з пластикових пляшок

Відріжте верхню частину пластикової пляшки коричневого кольору, виріжте трохи різні за формою листочки. Для декорування деталей використовуйте лак для нігтів, у якого вже вийшов термін придатності, або ж фарбу. З вивороту намалюйте маркером чорні прожилки.

Дитячі красиві вироби на тему "Осінь"


Для виготовлення квітів знадобиться прозорий пластик (середня частина пляшки), а також декупажна серветка – з неї потрібно буде вирізати три квітки (вирізуйте з запасом, а не точно по контуру). Верхній кольоровий шар серветки відокремте і приклейте на прозорий пластик за допомогою пензлика та клею ПВА. Після висихання виріжте одержаний декупаж точно по контуру. Аналогічним чином прикрасьте за допомогою лаку для нігтів, а потім вигніть пелюстки до тих пір, поки вони не придбають бажану форму. На середину вивороту кожної квітки приклейте шматочок гофрокартону, для фіксації задійте клей «Момент кристал».

Дитячі красиві вироби на тему "Осінь"

Візьміть основу з рамочкою і розмістіть на ній всі підготовлені елементи, потім приклейте, можна також задіяти інші пластикові деталі, наприклад, кленові листочки. Ось і вийшла чудова композиція «у багряних тонах».

Пейзаж в техніці «монотипія»

Всі дітки просто обожнюють малювати, ось чому вам варто запропонувати їм намалювати красивий осінній пейзаж у незвичній техніці «монотипія».

Дитячі красиві вироби на тему "Осінь"


Першим ділом на лист акварельного папери нанесіть тонким шаром воду і дочекайтеся висихання. Намітьте лінію горизонту, причому верхня частина повинна бути більше. Нанесіть світло-блакитний тон зверху, а темно-блакитний – знизу, при цьому ведіть пензлик по горизонталі. Дочекайтеся повного просихання. Ближче до горизонту нанесіть трохи малинового кольору, по небу проведіть жовту смужку – все це буде грати роль відблисків сонця. Розведіть білий колір і наберіть на кисть разом з водою, зробіть кілька косих смужок, розмиваючи з одного кінця – це будуть хмари. Размойте також малиновий і жовтий колір.

Дитячі красиві вироби на тему "Осінь"


Проведіть коричневою фарбою смугу по лінії горизонту, яка буде далеким лісом. Після повного висихання нанесіть оранжевее силуети дерев. Складіть аркуш паперу навпіл, проведіть рукою по листочку і розгорніть – у вас вийде відображення дерев у блакитній воді. На задньому плані додайте дрібні деталі, наприклад, сонце, птахів. Після висихання намалюйте жовті силуети дерев, знову складіть листок. Акуратно прорисуйте стовбури, гілки, траву, щоб додати пейзажу індивідуальності.

Легкі і красиві виробиАплікація з сухого листя

Батьки та педагоги добре знають, наскільки важлива для діток робота з природним матеріалом, це стосується як осінніх, так і зимових «мастерилок», докладніше про які ми розповідали тут . Дошкільнятам дуже сподобається красива виріб з паперу і сухих листочків.

Дитячі красиві вироби на тему "Осінь"

Отже, насамперед слід створити фон майбутньої аплікації – для цього наклейте жовту папір на картон, потім приклейте хвилясте блакитне небо і зелену фігурну травичку. Коричневу папір задійте для вирізання стовбура дерева (для більшої реалістичності все ж краще вирізати відразу з гілками).

Сухе листя необхідно покласти в тарілку і розкришити руками. На місці майбутньої крони дерева необхідно намазати клеєм-олівцем і посипати ці місця сухий крихтою, а потім прикласти ненадовго паперову серветку, щоб прибрати надлишки.

На картинці-аплікації не обійтися без кумедного їжачка, ось чому необхідно вирізати з коричневого паперу ніжки і мордочку лісового звірка, приклеїти, а саме тулуб знову промазати клеєм і притрусити сухими раскрошенными листям. Надлишки знову промокніть паперовою серветкою.

Необхідно приклеїти і грибочок – як ніжки можна використовувати горобиновий листочок, а в якості капелюшки половинку аркуша осики. У правому куті картини приклейте цілий листочок, який буде грати роль сонечка. Ось і вийшла неймовірно атмосферний аплікація «В осінньому лісі».

Аплікація з пластиліну

Тонку білу папір використовуйте для вирізання крон пари дерев – вони можуть мати довільну, трохи округлу форму. Крони за допомогою клею-олівця прикріпіть на зелений картон.

Дитячі красиві вироби на тему "Осінь"


Коричневий розкачайте пластилін ковбасками, звужуються догори, і прикріпіть як стовбурів дерев. Тепер нехай малюк макає палець у пальчикові фарби різних кольорів (червоного, зеленого, жовтого) і ставить відбитки на кроні – це будуть листочки. Після висихання фарб необхідно буде додати ще тонкі пластилінові ковбаски-гілочки. Внизу також можна «розкидати» відбитки пальчиків, вони будуть зображати опале листя.

Зробіть з малюками і красиві вироби з живих квітів .

Як бачите, красиво зробити саморобку на тему «Осінь» можуть і старшокласники, і дошкільнята – саме головне, правильно вибрати техніку і передати всю чарівність цього часу року.
Читайте також
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
Аплікація на тему
Аплікація на тему "Весна"
Весна - дивовижна пора, коли природа прокидається, сонячних днів стає більше і світ навколо оживає. Всі ці зміни можна відобразити в дитячих
Аплікація «Тюльпан»
Аплікація «Тюльпан»
Створення аплікація з паперу - дуже цікаве заняття, яке обожнюють всі діти. Засобів для їх виготовлення потрібно небагато, а результат зазвичай
Аплікація
Аплікація "Шпаківня"
Прищеплювати дітям повагу і любов до навколишнього світу, вчити цінувати і берегти природу можна по-різному, наприклад, створюючи різноманітні
Аплікація на тему «Весняна капель»
Аплікація на тему «Весняна капель»
Весна - чудова пора пробудження природи. Для знайомства дитини з навколишнім світом і природними явищами запропонуйте йому зробити тематичну виріб,