Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Зимові вироби з дітьми. Ідеї на будь-який смак

Зимові вироби з дітьми. Ідеї на будь-який смак

31-10-2016, 10:47
1360
0
Краса холодного часу року дарує багато натхнення не тільки нам, але і нашим малюкам, тому сьогоднішньою темою і стали деякі ідеї виробів з дітьми , які присвячені саме зимової пори. Для виконання зимових виробів, фото, ідеї, майстер-класи які ви побачите нижче, вам не знадобляться складні і дорогі матеріали, а готовий результат дуже навіть добре допоможе вам перетворити свою квартиру до зими, надати їй трохи морозного настрою.


Вироби з паперу з дітьми
Всі ми знаємо звичні вироби з паперу з дітьми – це і гірлянди, і листівки, і аплікації. Тому, щоб навчитися чогось нового і цікавого, навчити цьому дітвору, ми серед усіх зимових виробів своїми руками вибрали таку, для якої використовується папір, але не тільки. Це скринька, виконана в техніці декупаж.

Зимові вироби з дітьми. Ідеї на будь-який смак


Наша головна задача – надати роботі сніжне, зимовий настрій, тому ключовим кольором роботи буде білий. Саме такого відтінку ми і підбираємо або спеціальну серветку для декупажу, або ж купуємо звичайну паперову багатошарову серветку з підходящим малюнком. У нашому випадку це сніжний пейзаж з лижниками, так що готова скринька напевно припаде до душі всім любителям лижних схилів. Крім серветки, нам буде потрібна ємність – ідеально підійде пластикова коробочка з плоскою кришкою, часто в таких фасують харчові продукти. Пластик добре миється і сушиться, після чого може покритися попередньо білою фарбою, а цей етап можна пропустити і одразу наклеїти на дно і стінки серветку. В декупажі, як ми пам'ятаємо, клей наноситься пензлем прямо з паперової поверхні, просочуючи її і надійно скріплюючи з основою. Щоб надати роботі закінчений вигляд, вам потрібно вирізати два картонних кола, які по діаметру будуть співпадати з діаметром дна коробки. Один коло наклеюється на дно з зовнішньої сторони, прям поверх серветки, а другий – з внутрішньої сторони.
Зимові вироби з дітьми. Ідеї на будь-який смак


Тепер потрібно оформити кришку. Ви можете покрити її білою фарбою або повністю, або частково, зробивши білосніжними тільки краю, а решта заклеївши ще одним білим колом. Поверх кришки додайте, використовуючи двосторонній скотч, невеличкі соснові шишки, які також попередньо пофарбували в білий колір. Гарно також буде додати елементи мішури, блискітки і все, що буде красиво виглядати під штучним освітленням. Скринька з зимовим настроєм готова і цю роботу цілком можна рекомендувати як вироби з дітьми 5 років .

Зимові вироби з дітьми. Ідеї на будь-який смак


Вироби для дітей взимку практично завжди, так чи інакше, зачіпають тему Нового року, вже дуже любимо дітворою всіх віків цей чарівний свято. Серед усіх варіантів створення ялинкової іграшки з використанням підручних матеріалів, ми хочемо вам запропонувати той, в якому чарівним чином розписний ялинкова куля виходить із звичайної лампи розжарювання. Сьогодні їх повсюдно замінили на енергозберігаючі лампи, так що відслужили «лампочки Ілліча» цілком можна пустити на благородну справу. Так як скло – матеріал крихкий, то якщо ви хочете зробити такий тип виробів з дітьми 3 років , то всі роботи з ним виконуйте самостійно, дозволивши малюкам розфарбовувати, вирізати смужки фольги і так далі.

Якщо замість вітражного фарби (яка розроблена саме для роботи зі склом) у вас в наявності є тільки стандартна гуаш, то можна додати їй в'язкості. Для цього відлийте трохи фарби кожного кольору і підмішайте в неї трохи клею ПВА і білої зубної пасти. Таке поєднання дозволить вам працювати зі скляними поверхнями також просто, як і у випадку використання дорогих спеціальних фарб.

Зимові вироби з дітьми. Ідеї на будь-який смак


Кожну лампочку потрібно спочатку покрити шаром синьої фарби і дочекатися повного висихання в підвішеному стані. Робимо це за допомогою мотузки, яка зав'язується навколо цоколя. Коли фарба вже суха, можна наносити малюнок, чи то сніжинки, просто білі крапки або відбитки пальчиків. Коли малюнок нанесений, потрібно оформити цоколь, для цього беремо смужку фольги, відрізаємо потрібну довжину і обмотуємо навколо цоколя, обрізаючи зайве. Доповнити декор можна бантиком тієї ж фольги або будь-якого іншого матеріалу.


Вироби з дітьми своїми руками
Ще один різновид виробів з дітьми своїми руками – це топіари, зимовий деревце, декор якого виконаний з пухнастих ватяних дисків. Але на перший погляд зрозуміти це складно, настільки ошатними виглядають білосніжні трояндочки, додатково прикрашені блискучими паєтками.
Зимові вироби з дітьми. Ідеї на будь-який смак


Збір самого топиария починається традиційно – з декорування ємності, усередині якої буде встановлено підстава дерева. Для цього горщик обклеюють плівкою, красивою папером, обмотують стрічками, словом, роблять все, що тільки дозволяє фантазія. Після цього береться шар пінопласту і прикріплюється до опори. У цьому випадку нам потрібен саме пінопласт, так як кріпленням для елементів будуть дерев'яні зубочистки.

Зимові вироби з дітьми. Ідеї на будь-який смак


Квітки збираються таким чином: спочатку диск нарізається по спіралі, скручується трояндочкою, його доповнюють ще пара дисків, згорнутих навпіл. Зверху місце кріплення фіксується пайеткой. Готові елементи встромляються всередину пінопластової основи, перемежаючись мішурою та іншими філерами.
Читайте також
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Серед різноманітних символів Нового Року, виробів своїми руками , які ми виготовляємо до улюбленого свята, особливо виділяється новорічний олень .
Новорічні вироби для дітей 3-4 років
Новорічні вироби для дітей 3-4 років
У віці 3-4 років діти надзвичайно допитливі і активні. Не виняток становить і творча їх сторона - вони люблять експериментувати і творити. Вироби
Вироби з лампочок
Вироби з лампочок
Навіть з такого непридатного, як багатьом здається, матеріалу, як перегорілі лампочки, можна зробити дивовижні вироби. У нашій статті ми пропонуємо 2
Сніжинки до Нового року
Сніжинки до Нового року
Прикраси до Нового року дуже просто зробити і своїми руками, залучаючи до цього процесу дітей. Спільна творчість, як відомо, згуртовує, а прикраса