Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото

31-10-2016, 11:11
1963
0
Ракета виріб вельми актуальна напередодні 23 лютого та 12 квітня, втім, і в інший час хлопцям і дівчатам, які захоплюються космосом, буде цікаво освоїти такі «мастерилки». Ми розповімо вам, як зробити ракету з паперу і багатьох інших матеріалів.

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото


Ракета з паперу - вирібДана виріб підкориться дітям 5-7 років, її можна використовувати для сюжетно-рольових ігор, декорування інтер'єру, такий космічний корабель з елементами аплікації можна подати в якості презенту для родичів. Подібне буде також дуже корисно для діток, адже воно буде закріплювати знання порядкового рахунку, розміру, геометричних фігур. Також виготовлення подібної "мастерилки" буде розвивати окомір, зорову пам'ять, координацію рухів.

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото


Складіть навпіл аркуш кольорового паперу, отриманий прямокутник по лінії згину розріжте. Візьміть одну половинку і поверніть, щоб вийшов циліндр.

Зафіксуйте лист в такому положенні, орудуючи клеєм-олівцем. Другу половинку слід трансформувати в конус, точно так само закріплюючи клеєм-олівцем. Краї подрежьте по колу акуратненько - це допоможе конструкції стати більш стійкою.
Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото


Візьміть три квадрати білого паперу і змайструйте скручуванням три циліндра. На білому квадраті намалюйте ілюмінатор - невелике коло простим олівцем. Акуратно виріжте ілюмінатор, не забувши нагадати дитині про правила поводження з ріжучими предметами.
Приклейте ілюмінатор до циліндру, який ви змайстрували найпершим.
Приступайте до складання космічного транспортного засобу: носову частину зафіксуйте, потім приступайте до оформлення "хвоста" - у нижній частині великого циліндра зафіксуйте трійку маленьких.

Вам також буде цікаво дізнатися, як зробити руку з паперу .

Як зробити саморобку ракету в техніці орігаміВаріант № 1

Така виріб чудово підійде для святкування Дня космонавтики. Виконується вона в техніці модульного орігамі та скориться вже більш старшим дітям. Підготуйте для складання 10 шт паперових квадратів зі стороною 10 див.

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото


Складіть Квадрат таким чином, щоб вийшла пара прямокутників, потім - чотири квадратики. Чотири кута заломите до середини, фігуру переверніть і чотири кута загорніть до середини. Знову підігніть куточки до середини, але вже не всі, а тільки верхнього шару, в цей час шар-підкладка повинен вийти вперед. Ось так ви і зробили модуль під назвою "зірка в квадраті". Вставте готові модулі один в інший, склеюючи їх. Склейте нижній ряд, що складається з чотирьох "зірок в квадраті". Наверх приклейте ще три рядочки, а потім з'єднайте ще й весь корпус. Звичайно ж, не обійтися без носа літального засобу - для цього поверніть паперовий конус.

Як доповнення можна змайструвати і ніжки, приклеюючи до основи модулі. Ось у вас вийшла чудова ракета-орігамі!

Варіант № 2

Почніть складання орігамі-ракети з підготовки форми. Намалюйте або наклейте ілюмінатори.

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото

Зберіть в стовпчики трикутні модулі викладіть по контуру літального засобу. Якщо ви не плануєте розбирати конструкцію, то слід приклеїти крайні модулі до паперу. Деякі заготовки слід розкрити і саме в такому вигляді додати до конструкції.

Отже, "мастерилка" готова, якщо бажаєте, то можете підібрати відповідний фон із зірками.

Дитяча виріб ракетаВеличезне значення для дитячого розвитку має процес ліплення, адже таке заняття корисно і для дрібної моторики, і для уваги, і для посидючості. Звичайно ж, подарує ліплення дітям і радість творчості.

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото


Нехай дитина вибере привабливий йому пластиліновий брусочок, його потрібно буде покатати на лоску, щоб брусок придбав овальну форму. Закріпіть його вертикально на дошці, сплющуючи один кінець, а другою стисніть і витягніть, щоб кінець став загостреним.

Візьміть інший брусок і скачайте невеликі кульки, прикріпіть їх до корпусу, маючи ряд. Ще один брусок нагоді для скочування довгої ковбаски, її потрібно буде розділити на чотири однакові частини - це будуть ніжки. Прикріпіть ніжки до сплющенному кінця космічного корабля.

Для виготовлення дверей скатайте овал невеликого розміру, сплюсните його і прикріпіть до нижньої частини "саморобки". До загостреної частини прикріпіть пластиліновий шматочок іншого кольору.

Освойте та інші вироби на тему космос .

Ракета виріб своїми руками - листівкаНа 23 лютого або ж на День космонавтики дитина зможе змайструвати чудову листівку-ракету, в якій будуть дуже красиво поєднуватися прийоми аплікації, пластилинографии та орігамі. Даний майстер-клас призначається для дітей 5-7 років.
На аркуші жовтого паперу накресліть лінії товщиною 1 см (задійте лінійку і олівець, щоб лінії вийшли рівними). Паперові смужки виріжте акуратненько.

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото


Згорніть навпіл білий квадрат зі стороною 8 см, верхню частину фігури на 2 см загорніть до центру, також до нього згорніть і верхні правий і лівий куточки, щоб утворився "будиночок". Знову поверніть правий край у напрямку до центру, залишаючи без зміни "дах". Аналогічну маніпуляцію зробіть і з іншого боку "мастерилки".

Приступите до відкривання "дверцят" будиночка: відігніть на середині від центру вправо, краю дверцята пропрасуйте ретельно і акуратно. З лівою частиною "вдома" вчините аналогічно - от у вас і вийде орігамі-ракета. Приклейте її за носик і крильця на аркуш кольорового картону. Для роботи найкраще використовувати клей-олівець.

Наступним етапом буде оформлення хвостовий зони космічного апарату - для цього жовту смужку поверніть гармошкою. До хвостової частини приклейте заготовочки в кількості трьох штук. При цьому промащувати клеєм слід лише обидва кінці смужок, це дозволить виробі бути більш повітряної.

У верхній частині ракети прорисуйте фломастером ілюмінатор. Для виготовлення хмар скачайте в кульки невеликого розміру вату, приклейте, використовуючи клей ПВА. Для прикраси неба задійте пластилін різноманітних відтінків - скатуємо крихітні кульки і в хаотичному порядку прикріплюйте. Ось і готова чудова листівка.

Ракета виріб з пляшкиФорма пластикової пляшки ідеально підходить для подібного творчості, ось чому неодмінно задійте даний непридатний матеріал, який знайдеться в кожному будинку.

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото


Першим ділом у пластикової пляшки слід відрізати денце і відкласти в сторону – для роботи воно вже не знадобиться. Нанесіть окружність на поверхню пластику і виріжте ілюмінатор.

Змайструєте картонний конус, який буде грати роль ракетного носа, приклейте його на горлечко судини. Картон також стане в нагоді для вирізування окантовки ілюмінатора і оперення, також скрутіть дюзи з шматочків картону.

Викрасьте ракету і всі елементи в потрібні кольори, дочекайтеся повного висихання. Приклейте відсутні елементи. Не забудьте про полум'я, що виривається з сопла – для цієї мети використовуйте тоненькі смужечки цигаркового паперу. Ось і готова ракета з пляшки своїми руками – виріб така займе гідне місце на будь-якій виставці.

Також Вам будуть цікаві вироби з пляшок для саду там можна помістити будь-які фігурки тварин, рослин, предметів.

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото


А ось ще один надзвичайно цікавий варіант – водяний. До речі, ми розповімо вам, як можна запускати такий літальний засіб. Зробіть конус із звичайної кольорового паперу зеленого кольору. Радіус повинен бути достатньо великим, адже цей конус згодом має налізти на пластикову пляшку. Звичайно ж, цю деталь потрібно буде зафіксувати, щоб вона не размоталась в самий відповідальний момент. Для цього весь конус обмотайте скотчем, щоб деталь стала більш щільною.

Візьміть звичайну пластикову ємність, бажано білого кольору. Переверніть її на низ прикріпіть конус. Якщо він «сяде» щільно – добре, в іншому випадку його краще б підклеїти. Звертаємо вашу увагу, що для даної роботи звичайний клей ПВА не підійде, необхідно знайти більш надійний варіант.

Виріжте чотири паперових трикутника, приклейте призу пляшки-ракети, це будуть опори.

Отже, як же можна запустити таку чудову «мастерилку»? Насамперед слід залити в пляшку саму звичайну воду приблизно на третину об'єму. Візьміть звичайний насос для велосипеда, вставте насосний шланг в горлечко (якщо залишається зазор, тобто шлаг менше по діаметру шийки, тоді в пробці слід порізати отвір відповідного діаметру, тобто шлаг повинен входити досить щільно). Просуньте шланг настільки далеко, щоб усередині судини він виходив з води. Якщо ви бажаєте, щоб ракета полетіла дуже далеко, то притримуйте її при накачуванні, а потім відпустіть, коли накачаєте повітря. Качайте насосом не надто інтенсивно. У ємності утворюється тиск і тоді ваша водяна поделочка злетить, а вода, природно, виллється.

Ракета виріб з картону

Найбільш простий варіант картонній «мастерилки» підкориться навіть самим маленьким. Насамперед необхідно перенести на картонний аркуш всі необхідні деталі, потім вирізати їх. Задійте також рулон від туалетного паперу – в ньому слід зробити потрібні розрізи невеликого розміру.

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото


З'єднайте разом всі деталі і приклейте оздоблену папір до літальних засобів. До поделочке можна приклеїти також коктейльну трубочку – тоді можна буде протягнути по кімнаті тонку мотузочку і влаштовувати справжні запуски.

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото


А ось варіант для учнів початкової школи, він буде вже більш складним. Виріжте за шаблонами деталі, в якості матеріалу використовуйте кольоровий картон. Накрутіть на рулон від туалетного паперу кольоровий паперовий лист, кінці загніть всередину.

З одного боку картонного рулону зробіть ножицями 4 отвори, довжина кожної повинна становити 25 див. В прорізі вставте потрібні дві деталі.

Виріб: ракета. Робимо своїми руками. Кращі ідеї з фото


На паперовому аркуші намалюйте смайлик, виріжте його і приклейте до ракетного корпусу. В деталі-колі зробіть проріз до центру. Поверніть конус і зафіксуйте деталь в такому положенні за допомогою конуса.

Зв'яжіть ниткою кінчики цукерки, закріпіть цукерку всередині ракетного корпусу. Конус закріпіть на верхній частині. До ракетним «опор» прикріпіть смужки гофрованого паперу за допомогою все того ж степлера. Якщо бажаєте, то можна додатково декорувати «саморобку», наприклад, приклеїти цифри, намалювати якийсь орнамент фломастером. Тепер ви знаєте, як зробити ракету , таке проведення часу принесе тільки позитивні емоції , послужить розвитку акуратності і концентрації уваги.
Читайте також
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
Ракета з паперу своїми руками
Ракета з паперу своїми руками
Кольоровий папір - невід'ємна частина дитячої творчості, яка дає величезні можливості для реалізації дитячих ідей. З паперу можна зробити практично
Як зробити ракету з картону?
Як зробити ракету з картону?
Заняття прикладними творчістю в дитячому віці дуже важливо для розвитку мислення, уяву і знань дитини про світ. Тим більше малюки самі дуже люблять
Ракета з пластиліну
Ракета з пластиліну
Дитина, яка захоплюється вивчення космосу і проявляє інтерес до космічної тематики, завжди цікаво створювати вироби на цю тему. І, звичайно ж,
Як зробити ракету з пляшки?
Як зробити ракету з пляшки?
Форма пластикової пляшки як не можна краще підходить для створення вироби "ракети". У нашій статті ми пропонуємо декілька майстер-класів, які можна