Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Кращі вироби до Великодня в дитячий сад

Кращі вироби до Великодня в дитячий сад

31-10-2016, 11:21
5767
0
Незважаючи на простоту і доступність для виконання дітками, вироби до Великодня в дитячий сад можуть бути дуже нарядними і привабливими зовні. Їх можна використовувати не тільки для виставки в групі, присвяченій Великодня своїми руками але для подарунка. Аплікація може стати листівкою, а об'ємні роботи послужать інтер'єрним декором в квартирі. Так і ви отримаєте величезне задоволення, зайнявшись дитячим творчістю.


Вироби дітей до Великодня в дитячому саду
Почнемо, напевно, з листівок, так як саме аплікації завжди вважалися самими простими і зрозумілими для виконання варіантами виробів дітей до Великодня в дитячому саду . Тим більше що саме перший приклад, який ми розглянемо, так легко трансформується в красиву об'ємну листівку.

Кращі вироби до Великодня в дитячий сад


Для аплікації нам знадобиться аркуш щільного паперу для самого заснування і лист жовтого кольорового паперу, що стане в нагоді для вирізування курчати. Щільний папір складаємо навпіл і креслимо на ній овал, за формою схожий на яйце, але не посередині аркуша, а ближче до краю, як показано на фото. Тоді після вирізання у вас вийде не дві окремі заготовки, а одна загальна, яка відкривається. Всередину наклеюємо симетричну заготовку у вигляді курча, тільки її потрібно скласти навпіл у протилежний бік, ніж основу і добре загладити згин. Прикрашаємо курчати додатковими елементами аплікації або просто малюємо йому очі, дзьоб, невеликий гребінець. Поруч можна наклеїти метеликів, кольорові великодні яйця, зелену траву, але все це факультативно, за бажанням, дивлячись якої складності ви хочете отримати вироби до Великодня в дитячий сад. Фото вгорі показує лише один з багатьох можливих варіантів прикраси.
Кращі вироби до Великодня в дитячий сад


Друга аплікація виконана в техніці торцювання, тобто вона складається з невеликих грудочок папери, які приклеюються на поверхню щільно один до одного. Заготовку (шаблон із зображенням курчати, роздрукований на принтері), заповнюємо квадратиками жовтої гофрованого паперу, а з інших таких же квадратиків скручуємо грудочки (розмір квадратів 2х2 сантиметри). Наносимо клей прямо на перший підсохлий паперовий шар і починайте заповнювати поверхню грудочками. Після цього потрібно сформувати шкаралупу, використовуючи складену білу гофрований папір або серветки, наклеїти картонний гребінь і дзьоб, а замість ока використовувати одну ошатну гудзик або намистину. Такі вироби до Великодня будуть і виглядати гідно, і виконуватися просто і швидко.

Кращі вироби до Великодня в дитячий сад


Для діток в молодшій групі буде дуже цікаво зробити просту аплікацію у вигляді великодніх пасок. На прикладі ви бачите кольорові композиції, але ще більш привабливими будуть коричневі кекси з білою верхівкою, на яку приклеєний різнобарвний декор. Кружечки найлегше буде зробити за допомогою діркопробивача, просто продырявьте кілька аркушів кольорового паперу і вийміть різнокольорове конфетті.


Зробити саморобку до Великодня в дитячий сад
Щоб отримати об'ємне додаток для композиції або самостійне прикраса, вам можна зробити саморобку до Великодня в дитячий сад на одному з майстер-класів, наведених нижче. Наприклад, це може бути картонне яйце, яке «розфарбовується» пластиліновими смужками.

Кращі вироби до Великодня в дитячий сад


Для мети отримання ефектної роботи для виставки в дитячому садку, вироби своїми руками повинні бути масштабними, тобто потрібно зробити не один елемент, а декілька, щоб з їх допомогою, як в нашому прикладі, прикрасити великоднє дерево. Що ж нам знадобиться для роботи? Це яскравий пластилін, щільний картон для основи і нитки, щоб розмістити готові підвіски на гілочках. В даному випадку для таких виробів до Великодня в дитячий сад відео потрібно буде для того, щоб зрозуміти, як сформувати пластиліновий декор. Якщо дитина ще не дуже добре вміє ліпити складні фігури, то достатньо буде зробити рівні смуги і трохи пройтися по ним тонким стеком, зубочисткою або олівцем, щоб вийшли точки. Інші різновиди декору ви можете побачити на фото.
Кращі вироби до Великодня в дитячий сад


Щоб стати зіркою виставки поробок до Великодня в дитячому саду можна зробити складну роботу, але ж буде зрозуміло, що в більшості своїй це ваша заслуга, а праці дитини в неї вкладено не так вже й багато. Тому нехай краще це буде більш просте виріб, але від початку і до кінця склеєне або розфарбоване малюком. Наприклад, такий вінок, прикрашений кольоровими нитками, можна запропонувати для самостійної роботи. Єдина складність – це прикраси і додатковий декор, але його ви можете або зробити заздалегідь, або купити в магазині товарів для любителів хенд-мейду.

Кращі вироби до Великодня в дитячий сад


Нитки допомогли у створенні нашого останнього прикладу, правда, в цьому випадку вони не обмотуються по контуру, а заповнюють лицьову частину вироби. Кріпити нитки найзручніше буде на широкий відрізок двостороннього скотча, причому його можна наносити тільки на лицьову частину, так і на обидві сторони картонної заготовки. Далі починаєте обмотувати навколо заготовки нитки, вибираючи той колір, який в цю хвилину вам більше по душі або гармоніює з іншими вибраними відтінками. Кінці ниток заводьте на зворотний бік і можете закріпити крапелькою клею. На остаточному етапі наклейте декор і запровадити яйце на дерев'яну шпажку, щоб воно могло прикрасити собою композицію, квітковий горщик тощо.
Читайте також
Аплікація «Тюльпан»
Аплікація «Тюльпан»
Створення аплікація з паперу - дуже цікаве заняття, яке обожнюють всі діти. Засобів для їх виготовлення потрібно небагато, а результат зазвичай
Вироби з паперу до Великодня
Вироби з паперу до Великодня
Великдень - улюблене дорослими і дітьми світле свято. Підготувати подарунки близьким і прикрасити будинок можна за допомогою нескладних виробів. Ми
Вироби з каменів
Вироби з каменів
Для створення дитячих виробів можна використовувати абсолютно будь-які матеріали, наприклад, каміння. З них можна створювати дуже цікаві композиції
Вироби з пластиліну до Великодня
Вироби з пластиліну до Великодня
Великдень - велике християнське свято, і поки дорослі печуть паски і готують паски, дитину можна захопити створенням великодніх виробів з пластиліну.