Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вироби "Весна" для дитячого садка

Вироби "Весна" для дитячого садка

31-10-2016, 11:26
1938
0
Розквітає весна для дитячого садка – чудовий привід провести для малюків тематичні заняття. В ході їх можна познайомити дітей з природними явищами, і розучити нові пісні, вірші, і дізнатися про чудових свята, які випадають на цей час року. Ну і, звичайно, навчити їх робити весняні вироби своїми руками , знаходити натхнення в кольорах, яскравому сонечку, весняних піснях птахів.


Виріб на тему "Весна" для дитячого садка
Підбірка з тієї чи іншої виробом на тему «Весна» для дитячого садка , яку ми вам презентуємо, може бути використана для творчих занять малюків різного віку та рівня підготовки. Просто для початківців, ви можете взяти більшість етапів на себе, тих, в яких потрібно вирізування, малювання, приклеювання. А може вже після невеликого тренування дитина цілком самостійно може порадувати вас дитячими весняними виробами .

Вироби "Весна" для дитячого садка


Перший приклад, який можна використовувати як завдання по темі «Весна» для дитячого садка – усміхнені ромашки з добрими, привітними обличчями. Для підготовки такої роботи вам, як старшому, необхідно в Мережі знайти зображення улюбленого дітворою персонажа – колобка. Роздрукуйте ці зображення на кольоровому принтері (або виріжте в тонкій дитячій книжці). В результаті у вас повинні вийти різноманітні зображення колобка. Друга частина вироби – вирізання простого квітки ромашки звичайної. У центр її і необхідно наклеїти колобка, а пелюстки дозвольте малюкові розмалювати самостійно, за допомогою кінчиків пальців і спеціальних пальчикових фарб.
Вироби "Весна" для дитячого садка


Справжнє пасхальне дерево може стати завданням теми « Весна» для дітей дитячого саду адже цікаво робити саморобку самому, а удвічі веселіше споруджувати її всім разом. Щоб дерево було максимально красивим, вам знадобиться, щоб кожна дитина зробив своє власне великоднє яєчко в техніці пластилинографии. Для цього вам потрібно підготувати заздалегідь шаблони, для цієї мети чудово підійде щільний картон. Спочатку покриваєте кожну заготовку яйцевидної форми шаром пластиліну, а потім пластиліном іншого кольору зображаєте на поверхні візерунок, орнамент та інший декор. На зворотний бік, там, де залишився чистий картон, без пластиліну, необхідно приклеїти невелику стрічку. Для цього використовуйте або скотч, або клей, що вам потрібно, щоб кріплення витримало вага підвіски. Всі готові яскраві великодні яйця розвісьте на гілочці, яка і стане основою для імпровізованого великоднього дерева.

Багато викладачі люблять зацікавлювати дітей незвичайними техніками, новими видами матеріалів, які можна використовувати в виробах для дитячого садка . Таким сміливим новаторам можна запропонувати зробити яскраві картинки «Весна» для дитячого садка основним матеріалом для яких виступають ватяні диски, а формувати їх ми будемо за допомогою офісного степлера.

Вироби "Весна" для дитячого садка


Для квітки нам необхідно скріпити між собою кілька дисків, щоб у нас вийшли білі пелюстки. Для цього беремо кружечок, згинаємо його з двох боків до центру і в нижній частині фіксуємо скріпкою. У вас вийшов конус-трикутник, таких для кожної квіточки знадобиться вісім. Інші елементи картинки розфарбовуємо за допомогою пензлика і яскравих фарб: центр квітки, червоні крильця сонечка, зелені листочки. Все це не що інше, як звичайні ватні кружечки.


Саморобка "Весна" своїми руками для дитячого садка
І все-таки з особливим задоволенням завжди виконуються вироби, які можна використовувати як листівку чи подарунок мамі до свята 8 березня. Тому наклеєні, мальовані, зліплені квіти – ідеальна саморобка «Весна» своїми руками для дитячого садка . Незважаючи на всю позірну складність, якщо поступово разом з дітьми розібрати всі етапи виготовлення, вам вдасться подібна робота з першого разу. А може навіть і набагато краще, ніж ті ідеї, які представлені в наших наступних прикладах.

Вироби "Весна" для дитячого садка


У цьому прикладі ви бачите, як можна сформувати панно за допомогою сірників і тонких атласних стрічок. Сірники стають основою, вони наклеюються на картонний квадрат рівними рядами, і повинні зовні нагадувати декоративну бамбукову рогожу, яка продається в сувенірних магазинах. Після того як основа висохне, на неї наклеюються згорнуті стрічки так, щоб вийшов квітка, стебельце і листочок. Ви також можете на подібній основі зобразити яскраве сонечко або хвилі струмка, словом все, що буде продиктовано вашою фантазією.
Вироби "Весна" для дитячого садка


А наступні дві роботи виконані в техніці торцювання, тобто аплікація проводиться шматочками паперу або тканини, які буквально вдавлюються в поверхню-основу. Незважаючи на масштаб, об'ємний великий квітка для малюків може виявитися більш простим у виготовленні. Адже для нього вам потрібно намазати основу у вигляді ромашки повністю товстим шаром пластиліну, а потім, використовуючи стрижень від ручки або трубочку, вдавлювати ряд за рядом в пластилінову поверхню шматочки кольорової гофрованого паперу.

Вироби "Весна" для дитячого садка


Та ж техніка використовується і у створенні такої квіткової листівки, тільки спочатку малюється або наклеюється основа – стебло, листочки, фон, а вже потім на ділянку, промазанный клеєм, приклеюються шматочки паперу.
Читайте також
Саморобка «Новорічна ялинка» для дитячого садка
Саморобка «Новорічна ялинка» для дитячого садка
Новорічна ялинка залишається незмінним атрибутом головного свята року, а тому, готуючи вироби в дитячий садок до цього свята, батьки і діти вирішують
Новорічна виріб із шишок для дитячого садка
Новорічна виріб із шишок для дитячого садка
Шишки - улюблений природний матеріал дітей взимку, адже ця пора асоціюється з новим роком, а значить і ялинкою. А яка ж ялинка без гуль? Далі
Аплікація на тему
Аплікація на тему "Весна"
Весна - дивовижна пора, коли природа прокидається, сонячних днів стає більше і світ навколо оживає. Всі ці зміни можна відобразити в дитячих
Як зліпити з пластиліну троянду?
Як зліпити з пластиліну троянду?
Троянда - дивовижний по красі квітку. І багато діти намагаються зліпити його з пластиліну, що зробити дуже непросто. У нашій статті ми дамо 3
Весняні вироби для дитячого садка
Весняні вироби для дитячого садка
Створення виробів - дуже цікавий і захоплюючий процес для дітей. Він не лише розвиває мислення, але і дозволяє знайомитися з навколишньою природою.
Аплікація на тему «Весняна капель»
Аплікація на тему «Весняна капель»
Весна - чудова пора пробудження природи. Для знайомства дитини з навколишнім світом і природними явищами запропонуйте йому зробити тематичну виріб,