Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як плести з гумок на рогатці? Кращі ідеї з фото

Як плести з гумок на рогатці? Кращі ідеї з фото

31-10-2016, 11:52
1041
0
Плести з гумок на рогатці дуже весело і цікаво. За допомогою цього верстата не сплести будь-яких надмірно складних виробів, але все ж дрібниці виходять досить милими і самобутніми.

Як плести з гумок на рогатці? Кращі ідеї з фотоЯк плести браслет з гумок на рогатці
Ми пропонуємо вашій увазі майстер-клас з виготовлення браслета «Іспанське мереживо», для роботи вам буде потрібно рогаточка з високими стовпчиками.

Надіньте першу гумку, скручену у формі знака нескінченності (вона буде використовуватися для надягання застібки надалі, ось чому необхідно скручування).

Як плести з гумок на рогатці? Кращі ідеї з фото


Зверху надягніть ще парочку червоного кольору. Петлі знизу перекиньте на центр, а поверх нацепите ще одну радужку тієї ж забарвлення. Нижн. резиночку зліва перекиньте на центр плетіння. Додайте поверх ще одну червоненьку. Зачепите нижн. гачком і переведіть на центр плетіння. На правому стовпці зачепите червону зверху і переведіть її наліво. Потім по черзі переведіть ще парочку туди ж. У вас повинне залишитися всього лише дві петельки праворуч. Додайте ще одну червону радужку поверх. Зачепите нижн. праворуч і скиньте її в центральний простір. Додайте зверху ще червону і повторіть аналогічні дії.

Схопіть верхню на лівому кілку і переведіть її направо, вчините аналогічно ще з парочкою. Тепер на кожному кілку у вас повинно знаходитися однакову кількість петельок.

Нацепите білу радужку. Зверніть особливу увагу, що подальші дії будуть проводитися саме на ній. Верхню червону зліва переведіть направо (вона повинна лягти поверх білої). Кілька гумок зліва спустіть на центр плетіння, потім поверніть на місце ту loom band, що переносили, але при цьому укласти її слід поверх білої. Черв. верхн. loom band праворуч перекиньте наліво (вона повинна лягти вище біленької) Пару черв. спустіть в центральний простір і поверніть назад перенесену.

Нацепите другу білу, на неї зніміть ті червоні, які лежать на першій біленької. Отже, перша частина ажурного візерунка завершена. Як бачите, це не найпростіший спосіб плетіння резиночками на рогатці можна і заплутатися, ось чому не буде зайвим «як плести браслети з гумок на рогатці» відео .
Як плести з гумок на рогатці? Кращі ідеї з фото


Додайте зелененьку радужку, гачком підхопите нижню білу зліва і переведіть її на «зелень». Поверх нацепите ще такого ж трав'янистої відтінку і перекиньте на неї залишилася біленьку. Та ж доля повинна чекати і саму нижню червону. Потім надіньте ще зелену і на неї відправте залишилася червоненьку, а також саму нижню зелену.

Підхопите верхню зелененьку праворуч і перенесіть її на сусідній кілочок, аналогічним чином робити з залишком цього кольору.

Тепер зробіть маніпуляції з додаванням «зелені» і перенесенням кольоровим петельок, але тільки вже на правому кілку. У підсумку на лівому кілку-пеге у вас буде 8 зелених «вушок», а на правому – 2. Підніміть верхню зліва і перенесіть на сусідній, потім ще парочку, щоб залишилося рівну кількість.

Повторіть ті дії, що робили з білими раніше, але тепер вже використовуйте зелені. Потім додайте ще біленьку, на неї зніміть ті зелені, які перекидалися з кілочків. Потім робіть ці дії, але вже з червоними радужками.

Браслет завершуйте в той момент, коли він досяг довжини обхвату зап'ястя. Завершальну резиночку слід перенести на один кілочок-пег, потім начепити пластикову застібку і зняти з міні-верстата. Друга сторона застібки повинна зачепитися за саму першу гумку-нескінченність. Тепер ви знаєте, як плести браслет на рогатці «Іспанське мереживо».

Як плести з гумок на рогатці? Кращі ідеї з фотоЯк плести фігурку з гумок на рогатці
Сьогодні ми навчимося плести не тільки браслет, але і фігурку – зірочку. В принципі, ця саморобка досить проста і вам не знадобиться дивитися відео «як плести з гумок на рогатці» .

Як плести з гумок на рогатці? Кращі ідеї з фото


Складіть в 4 обороту loom band і надіньте її на будь-стовпчик міні-верстата, зверху приєднайте парочку жовтих. Гумку-перекрут зніміть, нехай вона «зависне» на жовтих. Знадобиться ще пара жовтих. Нижні жовтенькі витки зліва захопіть і скиньте в центральний простір, аналогічно і повторіть з іншого боку. До плетіння і додайте парочку помаранчевих. Скиньте зліва жовті витки в центральний простір, а два помаранчевих витка перенесіть справа наліво. Всі ці дії повторіть і з правим кілочком. Тепер черга пари красненьких райдужок – на них скиньте абсолютно всі петелечки з «ріжок». Гачком зніміть отриману заготовку з міні-верстата.

Як плести з гумок на рогатці? Кращі ідеї з фото


Зробіть ще 4 такі штуки і всі їх розмістіть на гаку. Потім переведіть на «ріжки», а зверху додайте червоненьку rainbow loоm. На неї і перемістіть всі заготовки, розмістивши їх на зворотному боці рогаточки. Витки перенесіть на один столбичек. Нижню петлю скиньте з зовнішньої сторони, а решту надіньте на палець. Заведіть гачечок під подвійну радужку біля основи заготовок, підніміть петлю і виведіть. Аналогічні дії повторюйте з іншими заготовками, поки петелька повністю не зникне. Ось у вас вийшла чудова зірочка, виконана у теплих тонах. Якщо ж віддати перевагу холодні тони для виготовлення поробки, то в результаті вийде сніжинка.

Дізнайтеся, як можна зробити фігурки тварин з гумок .