Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » 3д з гумок. Кращі варіанти виробів

3д з гумок. Кращі варіанти виробів

31-10-2016, 11:53
848
0
Напевно ви вже пробували робити найпростіші вироби за допомогою цікавого матеріалу – силіконових гумок, сьогодні ми пропонуємо вам вдосконалити свої навички та навчитися плести 3д з гумок . Об'ємні фігурки можуть служити в якості брелоків, підвісок для сумки та одягу, їх можна просто поставити на книжкову полицю і милуватися.

3д з гумок. Кращі варіанти виробівЯк сплести з гумок 3д брелок?
Симпатичний сувенір – яскрава полуничка стане прекрасним нагадуванням про літніх днинки. Такий брелок можна підключити не тільки до зв'язки ключів, але і декорувати їм телефон або флешку.

Для роботи підготуйте верстат, на перші стовпці середнього і правого ряду накиньте кілька гумок салатового кольору. На перші стовпці середнього і лівого ряду накиньте пару зелений-салатовий. На 1-й і 2-й стовпчики зліва нацепите парочку червоних райдужок. Ще одну таку ж парочку додайте 2-3 ст. по тій же стороні. Останні дві дії повторіть посередині. Парочку червоних нацепите на 1-2 ст. праворуч, потім ще одну пару на другий праворуч і третій по центру. Дві чорні райдужки додайте 3-4 стовпчики центру. Пару красненьких нацепите на 3 ліворуч і 4 по центру. На основу четвертого центрального стовпчика додайте червону радужку, скручену в три оберти.

3д з гумок. Кращі варіанти виробів


Гачком відсуньте 3 витка з останнього кілочка і піддягніть парочку червоних, переведіть їх на «рідний» кілочок. Відсуньте червону і піддягніть чорну гачком. Її потрібно накинути на той кілочок, до якого вона належить. На третьому кілку посередині відсуньте чорну і піддягніть дві червоненькі. Продовжуйте плетіння з гумок 3д , накиньте їх на «рідний» кілочок. Той же алгоритм застосуйте на середньому ряду, ну а потім приступите до лівого.

Тричі скрутіть зелену радужку і додайте її на перший кілочок справа. Аналогічну дію повторіть ліворуч. Праворуч на першому стовпчику відсуньте червоненьку, піддягніть нижню того ж кольору і накиньте на «рідний» стовпчик. За допомогою такого прийому обробіть центр. Звичайно ж, і ліву сторону необхідно обробити точно так само.
3д з гумок. Кращі варіанти виробів


Задійте лівий перший кілочок – відсуньте на ньому резиночки і захопіть салатову і зелену. Накиньте їх на сусіда по центру. Аналогічним способом вчините з правим кілочком, тільки тут потрібно захопити пару зелених і накинути їх на центровий. Пройдіть гачком через товщу всіх силіконових кілець на першому кілку центру, підніміть кінчиком зелену, протягніть її через петельки і накиньте на гачок. Сформуйте петлю з решти двох зелененьких, простягаючи її крізь другу.

Зніміть плетінку з верстата, почніть з кінця полунички. Це слід робити дуже акуратно, щоб не пошкодити резиночки. Тепер ви знаєте, як плести з гумок 3д і можете виготовити сніжинку з гумок .


3д фігурки з гумок
Напевно, вам дуже хочеться навчитися плести фігурки тварин з гумок . Ми пропонуємо вам навчитися на прикладі симпатичною змійки.

3д з гумок. Кращі варіанти виробів


Встановіть деталі верстата таким чином, щоб посередині кілочок-пег виступав. Праворуч зробіть послідовність набрасываний: чорну loom band на 1-2 білу на 2-3 чорну на 3-4 потім ще 3 білих. Ця послідовність визначить візерунок хвостика.

На такі стовпи додайте в такому ж чергуванні ще 6 гумок тих же забарвлень. Тепер поверх кожної пари стовпців потрібно надягати по loom band того ж кольору. Абсолютно всі дії повторіть і на середньому рядочке.

3д з гумок. Кращі варіанти виробів


На завершальний стовпець по правій стороні нацепите білу rainbow loom, скручену вчетверо. Почніть робити з цього ряду – заведіть інструмент за четверну накрутку, захопіть нижню двійку і перенесіть її на попередній. Тепер перейдіть на попередній, заведіть гачечок за ті дві резиночки, що перевели тільки що, підніміть нижні і переведіть на наступний стовпець. Таким чином, провяжите все. Зніміть 4 петельки з самого першого на гачечок – у вас готова половина хвоста.

Ці петельки переведіть на завершальний кілочок-пег по центру, а потім провяжите рядочок аналогічним чином. Плетінку зніміть з першого і нацепите на будь-завершальний пег.

Для в'язання голови з 2 біленькі loom bands потрібно буде надіти на 1-1 праворуч-центр і 1-1 зліва-центр. Чорну нацепите в 4 обороту на інструмент, підніміть їм пару білих і переведіть на них накрутку. «Очну» гумку нацепите на 1-2 пеги праворуч. Повторіть всі дії і другу «очну» одягніть на 1-2 ліворуч.

Пари білих праворуч і ліворуч надіньте на 2-3 3-4 4-5 5-6 2 шт - по центру на 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7. Кінцеві пеги з'єднайте парами. Тепер по одній гумці слід надягати трикутником – першу нацепите на всі шості кілочки. Зробіть ще три трикутника.
3д з гумок. Кращі варіанти виробів


Зніміть хвіст і петлі накиньте на кінцевий середній пег. Заведіть у нього гачечок, візьміть дві резиночки і перенесіть на завершальний стовпець «рідного» ряду. Аналогічно повторіть для наступної пари петель.

Зліва заведіть інструмент кінцевий пег, нижню парочку перенесіть на попередній. Останню пару зліва накиньте на центровий пег. Точно так само поступите з правим центральним рядками.

Заведіть гачечок в перший центральний кілочок-пег, підніміть червону rainbow loom, простягніть і другий кінець також залиште на інструменті. Затягніть петлю і акуратно зніміть змійку з верстата. Ось і готова 3д фігурка з гумок на верстаті .

Дізнайтеся, як можна змайструвати кока-колу з гумок .