Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Сніговик з паперу. Кращі ідеї виробів

Сніговик з паперу. Кращі ідеї виробів

31-10-2016, 11:55
3057
0
Сніговик з паперу – одна з найпростіших і улюблених виробів для малюків. Сніг дозволяє нам на вулиці створювати великі, красиві фігури, переймаючись лише питаннями одягу для снігової людини або тим, з чого зробити ніс сніговикові . Але так як в квартиру його не принести, запропонуйте дітям відтворити самого справжнього сніговика, використовуючи для цього найбільш доступні матеріали, такі як картон, папір, серветки.


Як зробити сніговика з паперу
Перший спосіб, як зробити сніговика з паперу підійде для створення листівок і прикраси пакування новорічних подарунків, адже це сама проста і улюблена техніка аплікації.

Сніговик з паперу. Кращі ідеї виробів


Для того щоб у вас вийшов гарний сніговик, аплікація з паперу може включати в себе не лише папір, але і додаткові компоненти, які зроблять саморобку більш фактурної, об'ємної, яскравою. Доповнити папір можна поліуретаном, фоамираном, гофрованим картоном, в кінці кінців. На картинці вище ви бачите зображення паперової аплікації, але ж цілком можна застосувати для таких елементів, як шарф, рукавиці, не тільки кольоровий картон, але і тканина, наприклад, підійде м'який фетр або фліс. Вони точно також вирізують за шаблоном і наклеюються зверху на паперові круги. Проста аплікація хороша тим, що дозволяє дітям під час виконання вироби додатково познайомитися з основними геометричними фігурами, зуміти намалювати коло за допомогою трафарету або дитячого транспортира – це теж досить захоплююче заняття.
Сніговик з паперу. Кращі ідеї виробів


Аплікація нагоді не тільки для листівок, якщо розвивати цю тему, то можна придумати не тільки гарні гірлянди, але і підвіски для декорування вікон перед новорічними святами. Приклади створення такого сніговика своїми руками ви можете побачити на фото вгорі і внизу.

Сніговик з паперу. Кращі ідеї виробів


На обох прикладах ви бачите, як можна доповнити сніговиків вирізуванням з паперу сніжинок. Для них використовуємо звичайні схеми, причому розмір цих сніжинок краще вибирати невеликий, щоб вони не були більшими основної фігури. Спочатку їх можна зробити за допомогою кольорового паперу або розфарбувати вже після вирізання. Для другої підвіски кріпленням краще взяти на просту нитку, а більш щільну або взагалі волосінь, так як декор досить легкий і сніжинки можуть дуже легко перепутываться між собою, утворюючи вузли, які нелегко розв'язати.

Сніговик з паперу. Кращі ідеї виробів


Ми вже показали, що папір є відмінним матеріалом для вибору, з чого можна зробити сніговика . Так як вона є класичним пакувальним матеріалом, то це її властивість можна застосувати для наступної вироби. Насправді цей симпатичний сніговичок, якого ви бачите на фото, є загорнутої в папір шоколадкою. Тобто це і саморобка, і подарунок одночасно. Для формування основи необхідно обернути білий аркуш навколо плитки шоколаду, закріпити згин за допомогою клею або двостороннього скотча. Шматочки червоної тканини знадобляться, щоб зробити шапочку і шарфик, їх також краще зафіксувати клеєм, щоб вони не спадали і не ковзали по гладенькій поверхні. Залишається тільки фломастерами або олівцями намалювати героя вироби усміхнене обличчя і роботу можна вважати закінченою.


Сніговик з паперу своїми руками
Ми розбирали до цього досить прості приклади сніговика з паперу своїми руками . Наступні варіанти вимагають трохи більше часу і сил, зате і результат буде більш масштабним. Такі вироби можна використовувати для групових робіт серед груп дітей, так як в них є елементи, що повторюються, і їх буде веселіше робити всім разом.
Сніговик з паперу. Кращі ідеї виробів


Підвіска, яку ви бачите вище, зроблена на основі циліндрів, скріплених між собою клеєм або двостороннім скотчем. Вони можуть бути як одного розміру, так і розташованими як піраміда – внизу найдовший, а вгорі самий короткий. Скручувати рулони простіше всього на звичайному офісному форматі, його не потрібно додатково розфарбовувати або покривати візерунками, до того ж він має потрібної нам гнучкістю і міцністю. Закріпіть папір клеєм зсередини, а потім з'єднайте послідовно між собою три деталі двостороннім скотчем. У середній циліндр потрібно протягнути паличку, обгорнуту коричневою папером, вона буде руками для сніговика. Звичайно, на руки треба надягти теплі рукавиці, зверху приклеїти теплу шапку плюс «обернути шию шарфом. Для цього шматочок тканини або червоного паперу просто приклеюєте на стику між верхнім і середнім циліндром.

Сніговик з паперу. Кращі ідеї виробів


Остання саморобка, яку ми подивимося, є паперовій на 2/3. Для неї вам не знадобиться схема складання або шаблон, сніговика з паперу ми будемо декорувати квітами, які є в минулому звичайними серветками, найбільш простими і дешевими. Вони нарізаються кружечками і ці кружечки з'єднуються в одній точці степлером. Сформованих таким способом квіточок вам для невеликої фігурки знадобиться близько 30 штук, так що спочатку необхідно зробити всю підготовчу роботу.

Основою для фігури будуть кулі – зім'яті або газетні подібні листи, які для надання правильної форми зверху обмотують білими вовняними нитками як клубок. Поверх цих куль наклеюються салфетные квіти, щільно, щоб основа не просвічувала. Потім три кулі з'єднуються між собою, на них наклеюються особи, шарфи, шапочки.
Читайте також
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Серед різноманітних символів Нового Року, виробів своїми руками , які ми виготовляємо до улюбленого свята, особливо виділяється новорічний олень .
Аплікація з вати
Аплікація з вати
Аплікація - простий і видатковий спосіб розвитку дитини. Робити її можна не тільки з паперу, як звикли багато. У нашій статті ми пропонуємо вам
Саморобка
Саморобка "Сніговик" своїми руками
Створити новорічний настрій взимку дитині дуже просто, підключивши його до прикраси будинку і створенню зимових виробів. Наприклад, можна зробити
Вироби з долоньок
Вироби з долоньок
Виявляється, існує така техніка дитячої творчості, як створення виробів з відбиток долоньок. Це дуже захоплююче і веселе заняття, яке подобається і
Аплікація
Аплікація "Курча"
Аплікація - дуже цікавий і захоплюючий вид творчості для дітей всіх віків, розвиваюча поняття про форму і колір, акуратність і уяву. У нашій статті